Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pisem u pricaonici

    Comment


    • Ryzen ovo, ryzen ono.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Kuzmanovic iz Sveta Kompjutera se popisao po Ryzenu u kolumni iz ovomesecnog broja
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Saomi izbaca novu seriju telefona, Redmi je crvena riza, a sad stize i plava riza, Lanmi. Mi i Redmi idu preko raznih online kanala, dok ce Lanmi serija biti orjentisana na offline prodaju da bi prestigli Oppo i Vivo. Xiaomi Lanmi X1 ce biti prvi telefon te serije telefona i bice fantasticanih specifikacija za tu cijenu. Nadam se da ce se moci doci do njega i online, a siguran sam da oce

          Mada je pitanje koliko im to treba posto im je drugi kvartal 2017. najuspjesniji u istoriji, vratili su se na kolosijek, trenutno su sest najveci proizvodjac telefona na svijetu, a ocekuje se da do kraja godine doddju do cetvrtog mjesta. No plan je da u 2018. godini isporuce sto miliona telefona.

          Primijecen je i Mi Mix 2 i izgleda apsolutno fantasticno. Mi MIx je najbolji telefon koji imaju inace, keramicko kuciste i zastrasjujucih karakteristika.



          Mi Mix 2 ce imati SD 835 cpu, zadnju dual kameru od 16 mp, prednju od 13, sest gb rama i 256 gb interne memorije, Adreno 540 grafiku i ekran od 6.4 inca. I cijena ce biti zastrasujuca, oko 700 eura.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Kuzmanovic iz Sveta Kompjutera se popisao po Ryzenu u kolumni iz ovomesecnog broja
            Za tog čoveka svi kažu da nije normalan.Za njega samo Intel i Nvidia ostalo mu je sve sranje,kad je izlazila ona serija Nvidia grafičkih što je palila kompjutere on je napisao sve najbolje o njoj,tako da toliko o njemu Prosto čovek je pristrasan za Intel i pljuvaće AMD dok je živ i svako ko je malo ozbiljnije u tehnologiji ga smatra za ludaka,ortak mi je glavni menadžer prodaje za jedan sajt dolazi kod mene u kafić redovno i pričao mi je dosta puta za Kuzmu i njegove ispade
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ludak Kuzma, fanboy Nvidie i Intela, jbg, gejmer u dusi, a zna se da je za gejming najbolja kombinacija Intel + Nvidia
              Cesto se cepam na njegove kolumne, cak i kad znam da dosta preteruje i proserava

              Mada ume Kuzma i drugacije (sa njihovog foruma) :
              Kuzma je takav i to je to, voli da udara kontru i drzi stranu Inace sam pre par nedelja prisustvovao svadji naseg grafickog urednika i kolege sa foruma Oluje koji je tvrdio da ce svako ko se ozbiljno bavi grafikom, renderom i slicno iskljucivo uzimati Intel jer se sve reference rade na Intelu, svi garantuju za rezultate samo na Intelu. Na to je Kuzma, upravo covek koji pljuje AMD od vremena kada se bavio sklapanjem i servisiranjem racunara pre dobrih 20 godina stao u odbranu Ryzena i izazvao burnu atomsferu i ubedjivanje
              Htedoh reci da je to i dalje kolumna, nije uopste poenta u tome da on govori nekome da ne treba da kupi Ryzen, vec zapravo sam Ryzen predstavlja samo personifikaciju njegovog licnog stava, teznju da se ne drzi zlatne sredine, onoga sto je "pametno" kupiti jer je eto u tom momentu najisplativije vec njegovog vezivanja za brend, tradiciju i slicne kvalitete za koje mu iskustvo govori da su pravi. Isto tako je mogao pljuvati i Lamburgini naspram Ferarija jer je eto fan jednog ili drugog i iako mnogima moze biti iritantan, upravo taj stav mu daje na zivosti i donosi nesto licni pecat svemu, to nije ozbiljna recenzija jednog procesora, licno mislim da na kolumnu pre treba gledati kao na uvid u nacin razmisljanja, biti u gejming sferi par decenija poput njega prosto vodi ka tome da cete ili bataliti igre, ili zarko zagristi i biti sto neko rece "fanboy" u svim aspektima vezanim za bransu.
              Last edited by Mr. Wolf; 16-07-17, 13:35.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ljudi ps 4 ili xbox one? Pros and cons

                Comment


                • PS4 zbog boljih ekskluziva, ali moraces da platis za online igranje, ne znam placa li se kod XBOXa
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ludak Kuzma, fanboy Nvidie i Intela, jbg, gejmer u dusi, a zna se da je za gejming najbolja kombinacija Intel + Nvidia
                    Cesto se cepam na njegove kolumne, cak i kad znam da dosta preteruje i proserava

                    Mada ume Kuzma i drugacije (sa njihovog foruma) :
                    U suštini jesu Intel i Nvidia uvek bili opcija jedan za gejming ali izbaci i Radeon i AMD neke dobre serije koje stvarno završavaju posao ali Kuzma neće ni da čuje o tome
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      PS4 zbog boljih ekskluziva, ali moraces da platis za online igranje, ne znam placa li se kod XBOXa
                      Ma mene bas briga za onlajn. Ja samo igram karijere i takve modove. Asocijalan sam

                      Comment


                      • E pa onda PS4, ma svakako PS4. Nema svrhe uzimati XBOX ako imas komp, e sad ti imas lap top i na njemu si ogranicen sto se gaminga tice ali nije Majkrosoft nicim pokazao da moze imati bolju konzolu od Sonija. PS4 ih uvijek zgazi s ekskluzivama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma meni treba 3 igrice godisnje. Fifa, nba i madden. Videcu za sta mogu da sredim popust

                          Comment


                          • To je ok, ali vjeruj mi, te igre trebaju da se igraju online
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Saomi izbaca novu seriju telefona, Redmi je crvena riza, a sad stize i plava riza, Lanmi. Mi i Redmi idu preko raznih online kanala, dok ce Lanmi serija biti orjentisana na offline prodaju da bi prestigli Oppo i Vivo. Xiaomi Lanmi X1 ce biti prvi telefon te serije telefona i bice fantasticanih specifikacija za tu cijenu. Nadam se da ce se moci doci do njega i online, a siguran sam da oce

                              Mada je pitanje koliko im to treba posto im je drugi kvartal 2017. najuspjesniji u istoriji, vratili su se na kolosijek, trenutno su sest najveci proizvodjac telefona na svijetu, a ocekuje se da do kraja godine doddju do cetvrtog mjesta. No plan je da u 2018. godini isporuce sto miliona telefona.

                              Primijecen je i Mi Mix 2 i izgleda apsolutno fantasticno. Mi MIx je najbolji telefon koji imaju inace, keramicko kuciste i zastrasjujucih karakteristika.



                              Mi Mix 2 ce imati SD 835 cpu, zadnju dual kameru od 16 mp, prednju od 13, sest gb rama i 256 gb interne memorije, Adreno 540 grafiku i ekran od 6.4 inca. I cijena ce biti zastrasujuca, oko 700 eura.
                              Kinez od 700 e . Jeftiniji s8 i iphone 7

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                To je ok, ali vjeruj mi, te igre trebaju da se igraju online
                                Ma znam ja to. Ali ne umem da gubim a da nesto ne polupam, pa je bezbolnije ovako

                                Comment

                                Working...
                                X