Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu, tu se ne zelite takmiciti sa mnom
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jak samo na recima ovaj Aki, a nista da okaci

      Comment




      • Sekundicu u Lightroom-u dotaknuta
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Čuj sekundica, radim i ja u LR-u, ali ovo ne ide za sekundu

          Inače si je uništio obradom, verujem da je original bolji.

          Kad već voliš taj stil




          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Volim ja ostre boje, a s obzirom na telefonu da nemam izostravanje kako treba, jer nije aparat, Lightroom je tu da se pojaca ono sto treba
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gle ove buržuje. Ja još koristim samsung s2, reboot-ovao ga milion puta.

              Ovaj Šaomi mi je pristupačan, potpalili su me Vladan i Papi, malo mi fali da ga uzmem.
              sigpic

              Comment


              • Ccccc nerealno koliko sminkate ove fotke... i neozbiljno...

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Gle ove buržuje. Ja još koristim samsung s2, reboot-ovao ga milion puta.

                  Ovaj Šaomi mi je pristupačan, potpalili su me Vladan i Papi, malo mi fali da ga uzmem.
                  Imas i od mene preporuku. Samo redmi note 4x. Opasna kradja telefon. Jos ti ostane i za gajbu piva

                  Comment


                  • Biće na forum brzo Šaomi mafija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Gle ove buržuje. Ja još koristim samsung s2, reboot-ovao ga milion puta.

                      Ovaj Šaomi mi je pristupačan, potpalili su me Vladan i Papi, malo mi fali da ga uzmem.
                      Svakako Saomi, utvrdili smo da je to brend broj jedan sto se odnosa cijena/kvalitet tice, ali ako ti velicina nije problem uzmes Mi Max 2 i imas sve na zastrasujucem nivou za presmijesne pare.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nemam debele prste, bolje mi pasuju ovi manji telefoni. Cijena je stvarno presmiješna, a i ne vidim da se žali neko na njega. Gledaću sad početkom jula da ga uzmem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Developer rom update jednom nedeljno, global stable jednom mjesecno, to je toliko zategnuto i tako ogromnu bazu imaju da ce sve da sljaka kako treba, oko toga ne brini. Ali mi Max 2 ima Mi 6 kameru u sebi, RN4x s tim ne moze da se poredi. Ja izvucem 12 sati sot bez ikakvih problema, ali Mi Max 2 moze pjeske 15, gledao sam da je neko imao i 18, sto je insane
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ccccc nerealno koliko sminkate ove fotke... i neozbiljno...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Evo nešto manje šminkanja za gospodjicu




                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Reise ako kupuješ, obavezno international verziju uzmi koja podržava sve frekvencije pogotovo band 20 (800mhz LTE), da budeš miran. Pričam za RN4(x) to je sa Snapdragon-om 625.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Haha ima malo sminkanja ili nema uopste sminkanja?

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X