Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bio ofsajd,videh usporeni snimak,u liniji bio bas.

    Opa evo Pirla dobar gol
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Nije bio ofsajd,videh usporeni snimak,u liniji bio bas.
      Odlično onda.

      Iz meča u meč govorim da Pirlo igra nikad lošije, ali bem li ga čovek je majstor, momenat mu treba za magiju.

      Comment


      • Pogledaj snimak na rezultati uzivo ili na fb stranici,u liniji bas bilo.
        Jeste spor i usporava nam igru ali je majstor igre.

        https://vine.co/v/OQuIwe7eWp9
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • jbm ti sopcast mrtvi kad nece da pokrene nijedan jbni stram

          Comment


          • Imas fromsport nisu neki snimci ali rade
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              jbm ti sopcast mrtvi kad nece da pokrene nijedan jbni stram
              meni sa ovog sajta radi http://livesport.ws/8323-juventus_fc-atalanta_bc.html

              Comment


              • ma radili su do juce i sad mi pokazuje "can not access SopCast service..." na svaki sopcast link

                Comment




                • Evo gol Ljorentea,cini mi se da nema ofsajda.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Nije realno sta je odbranio golman Atalante
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      ma radili su do juce i sad mi pokazuje "can not access SopCast service..." na svaki sopcast link
                      Nešto ti nije ok sa aplikacijom, nije to do linkova.

                      Inače mogao lako da svira penal za Juve, ne bih se zajebao sudac kod onog povlačenja Markizija od strane nekog bratića iz Atalante u kaznenom prostoru Atalante.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Nešto ti nije ok sa aplikacijom, nije to do linkova.

                        Inače mogao lako da svira penal za Juve, ne bih se zajebao sudac kod onog povlačenja Markizija od strane nekog bratića iz Atalante u kaznenom prostoru Atalante.
                        Ma znam ali ne mogu da popravim taj prob, niti znam sta je problem. Kako sam se smorio, sve tekme sam gleado bez problema dosada, cele sezone i sad nadje da me sjebe.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ma znam ali ne mogu da popravim taj prob, niti znam sta je problem. Kako sam se smorio, sve tekme sam gleado bez problema dosada, cele sezone i sad nadje da me sjebe.
                          Izbriši pa ponovo skini pa ponovo instaliraj. Ja bih tako...

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Izbriši pa ponovo skini pa ponovo instaliraj. Ja bih tako...
                            uradio, ali bex promene

                            Comment


                            • E bem li ga.....nzm stvarno.

                              Comment




                              • Un gol fantastico de Andrea Pirlo. (Klik na sliku)

                                Comment

                                Working...
                                X