Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Sudija za razliku od nas ima samo jednom pravo da vidi situaciju jos sve u trku,a ja kad sam ovo vidio prvih 3,4 puta djelovalo mi je kao saplitanje.E sad kad se zagledas vidis da je dirao prvi loptu,ali realno ovo u vecini slucajeva bude penal tako da Roma sa ovih -1 moze biti prezadovoljna + Juve ide na jedno vrlo tesko gostovanje
    Naravno da bi većina sudija ovo sviralo jer je onaj klizeći baš ostavio utisak ozbiljnog starta, ali ja ne gledam ovo iz sudijske perspektive, već na osnovu ovog snimka. A na osnovu snimka, po mom mišljenju ovo nije penal tako da je pravda zadovoljena. Rizičan start, ali po lopti.

    Comment


    • Poslednja pobeda Juvea u Napulju



      *kliknuti na sliku da krene video i pitanje za glavešine što ovako baguje postavljanje ovih FB videa ?

      Comment


      • Na soccerway piše 30.09.2000. godine

        http://int.soccerway.com/teams/compa...ids%5B%5D=1270

        Zeman vs Anćeloti

        Za Juve strelci Kovačević i Pinturicchio

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Onda je propust fb stranice ili sam ja loše preveo komentar na linku.

          Comment


          • Ko ce docekati 15h!

            Comment


            • Na papiru mi deluje da je Inzagi požurio sa 3. izmenom štoper-napadač iako su verovatno bili pritisnuti zbog igrača manje. SEŠ i Ćerći neće ni ući u igru... Baš je macaristički uš'o Pipo u meč...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ma tanka je priča ta da na mesto trenera velikog kluba postaviš čoveka bez iskustva, to prođe 1 od 10, brzo će Milan da potroši i Inzagija, jer npr. ove sezone na poziciji no3 su mi u ovom trenutku viđeniji Napoli i Inter, pa čak i Lacio.

                Da sam Galijani, za trenera bih doveo Petkovića (bivši trener Lacija), on je uvek imao neki how know.

                Comment


                • Ladno sutra mora da se ustane u 12, proklet bio termin od pola 1 nikad da se tad ne igra fudbal
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Ima jedna teorija da Berluskoni namerno neće nekog iskusnijeg, neko veće trenersko ime da ne bi morao da troši više para za transfere. Posle Anćelotija doveo kasnije izdajnika Leonarda, onda Alegrija kojem je tada Milan bio samo misaona imenica posle Kaljarija, zatim amatere Sedorfa i Inzagija koji su naravno presrećni samom ukazanom šansom i ne smeju nikakve dodatne zahteve da imaju. Posle Pipa ide možda Rino ili Sheva!?
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Normalno, svaki ozbiljniji trener ce doci sa spremnom taktikom i zamislima i spram toga listom pojacanja sto uprava ni u ludilu ne moze i nece da ispostuje... ovako imaju neiskusnog trenera sa malom platom i dovode mu sta ima za dzabe ili za sitne pare pa ako prodje odlicno ako ne dodje sledeci na klupu i to je to... sve u svemu zacaran krug a po svemu sudeci nista od 3. mesta ove sezone ako se ne desi neko cudo, tako da sledi jos jedna sezona bez tih prihoda sto znaci skromno delovanje na pijaci i oslanjanje na magiju Galijanija
                      I ne znam zasto ne prodaju De Siljia, mislim da decko vise sam u sebe ne veruje, neka ga uvale za par miliona dok jos mogu da dobiju toliko, slicna prica i sa El Saravijem, mozda neka fina trampa ili 10-15 miliona i nek putuje... dati sansu Masturu, vratiti Petanju sa pozajmice, te stvari ne kostaju nista a nikad se ne zna
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Msm nisam ja do zaključka da će Milan do 3. mesta teško doći zbog jučerašnjeg remija, realno ovakav Milan mora da kalkuliše da mu je na takvom gostovanju dosta i bod, već zbog činjenice da ovaj Milan nikoga ne može lako da dobije, sve nešto jedva, na mišiće, na ime....a i kada se uporedi sa konkurentima, iako možda od nekih po imenima i ima jači tim ili je imao do ovog prelaznog roka, jednostavno se nameću kao 6. na tabeli, a pri nabrajanju klubova koji su mi pre njih u borbi za 3. mesto i Fiorentina mi nekako lepše izgleda.

                        Vidim niko od Milanovih ne postavlja, Muntari popizdeo

                        Comment


                        • Po jedna 100% sansa Ikardi i Antoneli i vrh odbrane Perina i Handanovica, trebalo bi da pise 1-1

                          Podolski Ikardi, Palasio golazooooo
                          Last edited by Condition23; 11-01-15, 11:47.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Odlicno su odigrali stvarno skroz zasluzeno 2-0. Brat Ernanes korner desnom levom nema problema direktno na glavu Ikardija idemo idemo idemo
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Matri gori ko sijalica, udarila ga neka neizdrž, neka nervoza.

                              Odličan Inter, odličan Manćini pederaš.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Matri gori ko sijalica, udarila ga neka neizdrž, neka nervoza.

                                Odličan Inter, odličan Manćini pederaš.
                                Ne secam se kad su odigrali ovako, necu da ih ureknem. Mancinija gotivim jer lici na mog pokojnog dedu pa me uvek podseti na njega i eto ti 2:0. Da ne lazemo realan rezultat je 4-1 ali Boze moj branio Perin odlicno je i ovo.

                                Kakav Matri, drveni Vidic mu 2 puta sa ledja lomi kicmu ubi ga.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X