Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad nisam navijala za Caro, ali da li zbog svega sto joj se desilo sa onim nesretnikom, sad bas navijam da ona uzme titulu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Sonja View Post
      Nisam trazila lekciju za Saru nego sam navijala za Caro - velika razlika.
      ...

      @shpageti
      Do titule samo ako ne bude sa druge strane Vika
      Iako je verovatno Caro ovom igrom koju prikazuje u zadnje vreme vise zasluzila...
      Zaboravio sam bio ...
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • Caro do titule !
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nikad nisam navijala za Caro, ali da li zbog svega sto joj se desilo sa onim nesretnikom, sad bas navijam da ona uzme titulu
          Jel vi zaista mislite da ce u ovakvoj konkurenciji Serena dozvoliti sebi da ove godine na jos jednom slemu ostane bez titule.
          Fino je to sto navijas Bojana, da budem iskren navijam i ja, ALI malo preterujemo, realno.

          Jer zenski tenis je igra Serene Vilijams i ostatka ... kada je njoj dosadno ili ne daj boze lose, drugi se ogrebu za nesto. Medjutim ove godine joj je bas bilo dosadno, tako da ne verujem da ce je ta dosada drzati i ovaj turnir.
          Last edited by Sandugp; 03-09-14, 11:10.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Osvaja Caro, nemoj da si partibrejker.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Azarenki bi bilo pametnije da ne pobedi danas, cisto zbog svoje reputacije. A i mislim da nece, Katja je u fantasticnoj formi.
              OVAKO

              Comment


              • Jako tezak poraz Dimitrova. On je morao da prodje Monfisa. Nije izdrzao status favorita.

                Potencijalno veoma znacajna pobjeda za Cilica. Simon je za njega izuzetno neugodan protivnik, uz to mu je Simon dosta lako uzeo prvi set. Ali nije klonuo, digao je igru, nadigrao protivnika u 2. i 3. setu, potom pao u 4. Mislio sam da ce izgubiti poslije toga. No on je odigrao odlicno 5. Znao je da je bolji, trebalo je 'samo' da se sabere i zavrsi posao. Na ovu pobjedu mora da nadogradi pobjedom protiv Berdiha. To bi bila najava velikog koraka naprijed ka prvih 10.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Jel vi zaista mislite da ce u ovakvoj konkurenciji Serena dozvoliti sebi da ove godine na jos jednom slemu ostane bez titule.
                  Fino je to sto navijas Bojana, da budem iskren navijam i ja, ALI malo preterujemo, realno.

                  Jer zenski tenis je igra Serene Vilijams i ostatka ... kada je njoj dosadno ili ne daj boze lose, drugi se ogrebu za nesto. Medjutim ove godine joj je bas bilo dosadno, tako da ne verujem da ce je ta dosada drzati i ovaj turnir.
                  Znam ja da je Serena ogromni favorit, jos kad se pogleda sta je uradila ove odine na slemovima, sigurno nece propustiti ovakvu priliku.
                  Ali bilo bi bas lepo da Caro osvoji
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne znam sta da mislim o duelu Vavrinku i Nisikorija...
                    OVAKO

                    Comment


                    • Po meni je Vavrinka jasan favorit, imao je laksi mec i vise vremena za odmor, plus Kei jos uvek treba da dokaze da moze da odigra 2 uzastopna teska meca
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Da ali i Stan je trazio MTO protiv Robreda, ne znam o kakvu povredu se radi...
                        Inace trebalo bi Stan, jaci je, snazniji, odmorniji...
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Ne znam sta da mislim o duelu Vavrinku i Nisikorija...
                          Ako je zdrav, shminka misli da nije, Vavrinka je faorit. Prvo, on je izuzetno neugodan protivnik za Nishikorija. Udara ubitacno sa obdva krila i moze da neutralise Kajov tajming i odlicno kretanje. Drugo, Kaj je zavrsio mec u 2:30 ujutro. To mu je poremetilo ritam, pogotovo kad se uzme u obzir kako je bio napumpam andrenalinom i da nije navikao na nesto slicno. Konacno, Vavrinka je cesce bio u slicnim situacijama. Kladionice mu daju 66%.

                          Ali ako Stan pocne da promasuje i bude servirao lose ili je povreda ozbiljnije prirode...

                          Comment


                          • Po meni ovo dobija Nisikori ali kladionice su drasticno smanjile kvotu na Vavrinku sa 1,7 na 1,45 tako da verovatno gresim.

                            Comment


                            • Jeste da kažu kako kum nije dugme, samo je slučaj takav da je Endi prvo bezecovan, a što kao nominovan ne bi ustoličen, đavo bi ga znao. Zli jezici prepliću da se nesuđenom kumu zavuklo zmijče u džep. Pre će biti da je Škot po škotski uzentovo od običaja ovdašnjih. Te kume kupi burme, te otkupi mladu, te kume izgore kesa, te kume drži muziku, i još na kraju davaj kume debelu deviznu kovertu, mnogo je to bre pa da si Rokfeler. Malo što je u nemilosti britanskoj, još da časnu tradiciju škotskog tvrdičluka izda, u finu bi se kaljugu uvalio.
                              Bolje ovako, nesreća je velika sa kumom se zavaditi.
                              Na šta bi to i ličilo, uzmeš poen - izvini kume, uzmeš gem - nisam hteo kume, uzmeš set - praštaj kume, ne ide.
                              Udariće zato danas jedan na drugog bez pardona. Onako junački, prsa u prsa, po reket u ruku, pa kom obojci, kom opanci.
                              Endi će da navali ko mutav, to je jasno ko dan. Tako ga učio Čeh, tako Ameli truća, da protiv Novaka druge nema do napadati. Nije ni Endi siso vesla da mu to nije na pameti. Nego je muka što je ceo život tero drugačije, gde je u tom domaćin, a u ovom novom, dođe mu ko gost. Ne kaže se džabe svakog gosta, tri dana dosta, a kako se čini sva je prilika da će Endi gostovati jedan set, može biti ni toliko. Novak bi se morao najesti bunike kad bi mirno čučeći u zapećku pustio nesuđenog kuma da divlja. Napašće on čim zgodnu priliku vidi, ima da bude ko kad đed Vuk opisuje hercegovačku bunu, puc odovud, puc odonud, dog god ima džebane. Kad umor stigne poitaće Endi nazad kući svojoj. Čim zakorači u ono svoje domaćinstvo eto njemu Novaka na vrata. Ima da ga Endi nutka i razvlači do besvesti. Nudiće taj šta oćeš, kafu, jal slađu, gorču il srednju, oš mučenicu ko za lek, evo vidi kolača što mama Džudi spremila, sedi de žuriš, oš da prilegneš, polako obavićemo, nema žurbe. Nema tu Novaku gostovanja ako mu je do drugog pehara amerikanskog. Moraće da dune i vatru sune, kuću da mu sruši, pa neka je od cigala i betona armiranog.
                              Last edited by pecaros; 03-09-14, 12:09.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Azarenki bi bilo pametnije da ne pobedi danas, cisto zbog svoje reputacije. A i mislim da nece, Katja je u fantasticnoj formi.
                                Ne razumijem. A i nije Makarova imala neke suparnice do sada
                                Last edited by Mrkela; 03-09-14, 12:20.

                                Comment

                                Working...
                                X