Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Ja zaista mislim da Grigor moze da pobjedi Federera ovde.
    Pa kada ga je Robredo dobio, svako moze. Samo treba da se desi da Federer ima off day i eto Ako bude bio pravi, to je polufinale u najgorem slucaju. Berdih moze da bude lak, ali moze da bude i ultra tezak protivnik, pogotovo ako izadje nalozen na teren sto se protiv Federera relativno cesto desava. Mislim da bi Federeru bilo svejedno oce li biti Marej ili Berdih, ali Djokovic bi sigurno mnogo vise voleo Berdiha. Ocigledno mu je cef da da 200% protiv Rodzera, a pred Nadalom i Djokovicem skida gace kad stigne
    Last edited by s_hyperion; 02-09-14, 13:04.

    Comment


    • Pa ja ne bih bas taj mec protiv Robreda uzimala kao validan, Federer od prosle godine i ovogodisnji Federer su 2 razlicita igraca.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Pa kada ga je Robredo dobio, svako moze. Samo treba da se desi da Federer ima off day i eto Ako bude bio pravi, to je polufinale u najgorem slucaju. Berdih moze da bude lak, ali moze da bude i ultra tezak protivnik, pogotovo ako izadje nalozen na teren sto se protiv Federera relativno cesto desava. Mislim da bi Federeru bilo svejedno oce li biti Marej ili Berdih, ali Djokovic bi sigurno mnogo vise voleo Berdiha. Ocigledno mu je cef da da 200% protiv Rodzera, a pred Nadalom i Djokovicem skida gace kad stigne
        Ne mislim na to da Fed ima los den a Grigor svoj najbolji, vec da ga stvarno dobije pa kakav god bio Fed. Deluje mi spremno, odlucno...
        Igra je tu, FH mozda nikad bolji, a i BH-om nije los, recimo u Cincinatija nije mogao mrezu da prebaci.

        P.s. Fedovce treba da kazu hvala Robredu, za proslogodisnji poraz.
        OVAKO

        Comment


        • Pa nije ni Dimitrov imao neke preteske protivnike da bi mogla da se vidi njegova realna forma
          Sad sam bas pogledala njegov zreb, raspali Harison, pa Sela i Goffin...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dobro ako tako kazes mogu i ja da kazem raspali Matosevic, umreni Granoljers...
            Ja sam gledao Dimitrova i protiv Gofana i protiv Dudija Selu. Tacno da nisu to protivnike na nivo Grigora, tu mislim na Harison i Selu, a Gofan je i te kako nezgodan igrac, ali kazem da je meni ostavio bas dobar uticaj. Vidjecemo, treba prvo da pobedi Monfilsa danas.
            OVAKO

            Comment


            • Pa zato sam napisala da ni Dimitrov nije imao tezak zreb, posto sam znala da ces da potegnes Fedove protivnike
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pa i necu da potegnem tu pricu jer to nije tako. Ne mozes u prvom kolu igrati protiv Djokovica ili Nadala a pritom da si u top 10.
                Naravno da su protivnici slabiji u prvim kolima. Fed igra odlicno, protiv Marsela je samo u prvom setu bio cudan, a nakon toga sve je bilo zastrasujuci nivo...
                Ja zaista zelim njihov duel, samo se bojim da ce se Grigor usrati protiv onog smjesnika
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Krunić baš osvježenje, WTA idalje nudi mogućnost da fizički inferiorne igračice imaju šta reći protiv najboljih na svijetu...
                  Svaka joj čast kako se bori za svaku loptu. Za nju nema izgubljen poen, ide na svaku loptu. Iako je nižeg rasta i ne može da opali po loptici kao Azareka islične njoj, bori se odlično. Servis joj je odličan, nije brz ali msili mda je sinoć išao do 190 kmh .. Šest asova odservirala sinoć ..

                  Želim joj lepu karijeru

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Pa igra u polju je vjerovatno i bolja nego pod Lendlom, čistije udara, još je agresivniji...ali će mu trebati još vremena da nauči ove stvari na kojima radi...kao i da se u potpunosti fizički vrati...grohno je protiv Hasea, padao protiv Kuznetsova...jučer isto tako...ali Jo to nije znao iskoristiti...vratio se gdje mu je mjesto
                    U ovom trenutku, Marijev najveci problem su padovi. Padovi inteziteta i koncetracije. Fizicki pad protiv Hasea smatram izuzetkom. Koliko vremena Mariju treba da prevazidje te padove? Ja mislim da se to moze desiti u bilo kojem trenutku. Ti pak smatras da ce za to trebati bitno duze. (Mozda previse slusam komentatore na Sky-u. )

                    Ovo za Congu si tacno napisao. Kao da je gorio od zelje da se vrati tamo gdje mu je mjesto. Kad god bi Andi imao problema, Conga mu je pomogao da ih prevazidje.

                    PS
                    Cilic-Simon je mec dana. Obojica imaju sansu da pobijede Berdiha i dodju do polufinala. Simon je dobio sve medjusobne meceve. Svejedno, Cilic mora biti favoriti. Jako vazan mec za njega. Prvi put ove godine da je imao malo srece sa zrijebom.
                    Last edited by NI; 02-09-14, 13:50.

                    Comment


                    • Stefan pa Griga je baš loše izgledao protiv Goffina, 3.i 4.set se Goffin napromašivao ali taj meč i nije baš za pohvalu, dok je Gael odigrao maestralno tako da ne bih tako rano gurao Grišu dalje

                      Comment


                      • Rekoh, ako Fed bude na nivou, ne moze mu Grigor nista, Fed i dalje skoro sve radi bolje od njega.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa ja ne bih bas taj mec protiv Robreda uzimala kao validan, Federer od prosle godine i ovogodisnji Federer su 2 razlicita igraca.


                          Sada vec 52-9, ali definitivno najvise upada u oci zadnja stavka, verovatno i najveca potvrda koliko je zapravo bolji ove godine

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ne mislim na to da Fed ima los den a Grigor svoj najbolji, vec da ga stvarno dobije pa kakav god bio Fed. Deluje mi spremno, odlucno...
                            Retko koji navijač je spreman danas da prizna da je njegov miljenik nadigran čak i kada je pružio dobru partiju. Pre će se govoriti o lošem danu jednog, partiji života drugog, uticaju sudijske odluke... Da je ovo bilo ovako, da je ono bilo onako...

                            Nisam u toj grupi navijača, samo kažem ono što uglavnom zapažam.
                            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                            Comment


                            • Cestitke za Marina.
                              Ova pobeda i nacin na koji je ostvarena, pokazuje vidan napredak i potencijal za velike rezultate.
                              Sa Berdihom ocekujem odlicnu igru i prolaz u sf, kao potvrdu da je sazreo za velika dela
                              Last edited by jovan; 03-09-14, 07:16.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by FeliLopez View Post
                                zasto ste vi trazili lekciju za Saru, kad je kraljica

                                antipatican mi je, ne gotivim ga, a i razbio je Felija... vise nego dovoljno razloga
                                Nisam trazila lekciju za Saru nego sam navijala za Caro - velika razlika.
                                ...

                                @shpageti
                                Do titule samo ako ne bude sa druge strane Vika
                                Iako je verovatno Caro ovom igrom koju prikazuje u zadnje vreme vise zasluzila...

                                Comment

                                Working...
                                X