Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iduce godine:

    'I am very very sorry but I have to announce my retirement. I am very very very sorry but pain in my knees is devastating. I had a good carear, obviously playing against Roger, God of tennis, was my carear high. I would like to apologize to my fans, but I can't endure this kind of pain anymore.'
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Iduce godine:

      'I am very very sorry but I have to announce my retirement. I am very very very sorry but pain in my knees is devastating. I had a good carear, obviously playing against Roger, God of tennis, was my carear high. I would like to apologize to my fans, but I can't endure this kind of pain anymore.'


      To moze, ali na kraj godine sa tri osvojena GS, izjednacen sa Federerom.

      Comment


      • Sledece godine Nadal nece osvojiti RG
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Sledece godine Nadal nece osvojiti RG
          Pa, dobro ajde moze Wimbledon umesto RG.
          Ostace samo san 10 RG.

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Pa, dobro ajde moze Wimbledon umesto RG.
            Ostace samo san 10 RG.
            Posto nece da osvoji RG, to ce ga psihicki ubiti i onda ce da se povuce na Majorku, gde ce da peca
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Posto nece da osvoji RG, to ce ga psihicki ubiti i onda ce da se povuce na Majorku, gde ce da peca
              Bezmilosni ste prema nas Rafinih navijaca.
              Ne ostavljate prostor ni za sanjarenje i fantaziranje.
              A bas sam se zanela u brojanju GS, kad ono realnost Roger u ponedeljak drzi pehar, a Rafa na Majorci zaista peca.

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                Bezmilosni ste prema nas Rafinih navijaca.
                Ne ostavljate prostor ni za sanjarenje i fantaziranje.
                A bas sam se zanela u brojanju GS, kad ono realnost Roger u ponedeljak drzi pehar, a Rafa na Majorci zaista peca.
                Zadnja recenica

                Samo nek se ostvari i cokolada od mene
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Zadnja recenica

                  Samo nek se ostvari i cokolada od mene
                  Drzim te za rec.

                  Comment


                  • Originally posted by Maja View Post
                    Sada nakon odigranih 1/4 vidim da si bas bio u pravu. ;) bravo!

                    Prognoza za 1/2? ;)

                    Mozemo li da ocekujemo srpsko hrvatski duel u finalu? Ja mislim da.
                    Novak u 3 i Federer u 3 ili 4 seta.
                    Ja iskreno zelim da gledamo Marina i Novaka u finalu ali mislim da ce se to tesko desiti.

                    Djokovic-Nisikori

                    Da budem iskren Kei me odusevio kako je odigrao na ovom turniru, a narocito protiv Vavrinke i Raonica. Kompletan igrac nema sta, svi udarci su na mesto, jos da je bio par cm visi onda bi nebo bila granica.
                    BH mu je u top 3 u svetu, zajedno sa Novakovog i Marejevog. On moze da pogodi sta god pozeli iz tog udarca, i BH top spin kratku dijagonalu i ravnu paralelu, bukvalno SVE.
                    Kei prakticno je druga verzija Novaka, za sad slabija.
                    Iskreno, nakon dva meca u pet setova mislim da najpre Kei ne moze fizicki da isprati ovaj duel. Druga stvar je da on ne moze da isprati ovo ni igracki. Novak je najbolji teniser danasnjice i trenutno ako on igra svoj najbolji tenis niko mu nista ne moze. Kei svojem kretanje i svojim stilom igre oduzima vreme na drugim teniserima, onih koji se slabije krecu, ali ne i Novaku. On ne moze da oduzme vreme Novaka jer se ovaj dvizi besprekorno. Zbog ovih faktora sto sam nabrojao tipujem da ce to Novak u 3, ili ajde max 4 ako se izglupira u jednom od setova.

                    Fed-Cilic

                    Znamo sta se dogodilo veceras sa Federera. Visio je, a ipak uspeo da izvuce mec. To je odlika velikog sampiona!!! Iako je Gael igrao odlicno ja mislim da Fed nije smeo da dozvoli da ovo ode u 5 setova i da Gael ima i mec lopte. Bukvalno u svakom servis gemu Gaela imao 15-30 ili brejk lopte i tada igrao najgore sto moze. Srljao je bez potrebe i umalo da izgubi mec zbog toga.
                    Mec protiv Marina ce biti skroz drugaciji. Marin ne vraca sve kao Monfils, i zbog toga Fed ce nemati strah da ode na mrezu. Ovo je cak drugo 1/2 finale za Marina, a prvo nakon 4 godine. On nema puno iskustva u vakvim duelima i kao sto sam rekao ako mu je protivnik Fed on ce biti autsajder i on mora da udje u mec rasterecen jer zaista nema sta da izgubi. A takve protivnike su najopasne, kad su opustene. Ali ipak mislim da ce Fedov servis i iskustvo presuditi i gledacemo finale Novaka i Rogera. Ja licno zelim Novaka i Marina ali...

                    I svakako, Novak osvaja tu nema nikakve sumnje.
                    Last edited by Stefan-kobe; 05-09-14, 12:23.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Drzim te za rec.
                      Lindt iz Svicarske skontat cu neku dostavu preko neta
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Jbt još uvijek ne vjerujem da Marin nije zakomplicirao QF grand slama,čak i to jedino koje je dobio na AO vodio 2-0 pa morao rješavat u petom setu,dobro je primjetio komentator na ES da mu je Goran donio toliko potrebnu sigurnost i smirenost,što je dosta čudno jer je i on bio jedan od večih chokera u svoje vrijeme,ali na većem nivou ,al eto valjda se 2 chokera poništavaju međusobno

                        Što se tiče Federera drago mi je da on je on s Marinom u polufinalu,pa čak i ako izgubi meč(a smatram da ima dosta dobre šanse,sigurno više od ovih šta mu daju strane kladionice) neće mi biti toliko krivo,kolko bi mi bilo da je izgubio od Monfilsa,oduševila me i izjava Federera na kraju meča,kad je rekao da je bio najveći navijač Gorana u finalu Wim. 2001. a zaista nije trebao to reći ,tim više jer je on zaslužan barem 50% posto za taj naslov

                        i za kraj veliki minus otvaraču teme jer u anketu nije stavio nijednog finalista USO-a

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Sledece godine Nadal nece osvojiti RG
                          Samo molim te nemoj da ceka kao Real Madrid za La Decima
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Samo molim te nemoj da ceka kao Real Madrid za La Decima
                            Nisam u toku, koliko je Real cekao?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nisam u toku, koliko je Real cekao?
                              Ako se ne varam 13 godina, od 2001.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ako se ne varam 13 godina, od 2001.
                                jbg., za 13 godina ce stvarno da peca
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X