Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Runi majstore najveci!!!
    sigpic

    Comment


    • Kako lep dan danas Odličan boxing day

      Comment


      • Kapiten sabija!

        Daj mu Lui još koji dan slobodan, ima dobar cug

        Comment


        • el borracho opet dominira

          Comment


          • Gledaj Falkau primanje

            Kakav potencijal samo ima ova ekipa.
            sigpic

            Comment


            • Jang! Pa to je moj omiljeni fudbaler kojeg sam mrzeo. Kakav wb bog.

              Comment


              • Peta Valensija, o cemu se radi ovdje
                sigpic

                Comment


                • Kutinjo kakav pas:eek:
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Igra Junajted opasno,veliki je to trener LVG,dosta ste ga kritikovali na pocetku zbog slabih rezultata,ali naravno da su bili slabi rezultati kada su igraci neuigrani i prvi put su igrali zajedno,trebalo je mesec dana da se sve to ustima,dovedu igraci u red i evo pokazuje kolika je trenerska velicina.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Igra Junajted opasno,veliki je to trener LVG,dosta ste ga kritikovali na pocetku zbog slabih rezultata,ali naravno da su bili slabi rezultati kada su igraci neuigrani i prvi put su igrali zajedno,trebalo je mesec dana da se sve to ustima,dovedu igraci u red i evo pokazuje kolika je trenerska velicina.
                      Igrao bih i ja dobro da mi neko da 200 miliona da uložim u tim, prođem sa Zvezdom grupnu fazu LŠ.

                      #mnogoparakume

                      Comment


                      • Kakva lopta Cou-a....
                        Ajde jos jedan, da se udje u mirnu zavrsnicu....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • [VINE]OHHWgXtmBEr[/VINE]

                          Спрдају се очеви.

                          Comment


                          • Bravo Janže, majstore! Kakva odbrana
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Minjole u životnoj formi

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Igra Junajted opasno,veliki je to trener LVG,dosta ste ga kritikovali na pocetku zbog slabih rezultata,ali naravno da su bili slabi rezultati kada su igraci neuigrani i prvi put su igrali zajedno,trebalo je mesec dana da se sve to ustima,dovedu igraci u red i evo pokazuje kolika je trenerska velicina.
                                Pogledaj u zadnje vrijeme ko igra, bez ljetosnjih pojacanja maltene, sve igraci koje je i Mojzi imao i stizu sve same pobjede. Trener je najvazniji, dovedes analfabetu i napravi ti od sampionskog luzerski tim. Sa Van Galom znas da imas najvecu mogucu klasu i samo ti treba strpljenje da on to sve poslozi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X