Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vlajko evo Smoling i asistenciju upisuje

    Comment


    • Kako smo očajno odigrali odbranu, Bojan se prošetao kao kroz mrtvo groblje

      I onda Nzonzi lagano zabija

      Comment


      • Pih, zamalo Fella da nam ponovo donese vođstvo

        Comment


        • Joj čupavi mogao je da je otrese, a on unutrašnjom...

          Comment


          • Pih na sta nam je odbrana licila kad smo ga primili... uzas.

            Comment


            • Zar nije bio đon nad čupavim?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mogao je svirati nesto, ali zadnjih godinu dana nista sto je bilo 50-50 nije prelomilo na nasu stranu tako da ne treba ni ocekivati... Vidis li da su nam penale potpuno ukinuli ove sezone.

                Svaka situacija koja je pod "moze/ne mora" u 99% slucajeva je protiv nas.


                Spoiler

                Neka krene lavina *navijaci Mancestera kukaju na sudjenje hahahaha*

                Comment


                • Tesko, tesko ce ovo ici, Runi je neophodan, jedno je posjed, ali nema ko da je povuce naprijed posto se Persi raspada sad vec standardno, Vilson trci dosta ali slabasan je on u duelima protiv mesara, tu samo Felaini moze na fizikalisanje da napravi osjetnu razliku, cim se vidjelo da nema Runija znalo se da ce biti veliko mucenje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jebe se sudiji, samo nas kradu i podkradaju ,i hajvan nije vidio kad je Jang udario u lice nekog, pretila budala ne moze da trci, a hoce da sudi najbrzu ligu na svijetu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ja sam ubedjen da ovo dobijamo kad udje Falcao, ne znam zasto ali sam ubedjen.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Tesko, tesko ce ovo ici, Runi je neophodan, jedno je posjed, ali nema ko da je povuce naprijed posto se Persi raspada sad vec standardno, Vilson trci dosta ali slabasan je on u duelima protiv mesara, tu samo Felaini moze na fizikalisanje da napravi osjetnu razliku, cim se vidjelo da nema Runija znalo se da ce biti veliko mucenje.
                        Baš je raspad RvP... Kad bi ubacio Falkaa umesto njega...

                        Comment


                        • Jang je jos najbolji, pretrcava, dribla, ne znam sta mu se desilo
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel moguce da Brendan pravi izmenu na poluvremenu, ne secam se kad je to uradio poslednji put, a da nije bilo zbog povrede.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Jang je jos najbolji, pretrcava, dribla, ne znam sta mu se desilo
                              Samo malo oštrije centaršuteve da ima...

                              Comment


                              • Stivi iz igre posle ko zna koliko 😊
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X