Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toni pritegnuo odlicno odbranu, mnogo se muci ovde Everton. Nisu nista uradili za ovih 45 min. Imali su penal, koji su dobili na poklon, kao gresku Leskota, medjutim Mirallas pogodio stativu. Mogli su sebi da olaksaju zivot, a ovako ce da bude zaebano do kraja. Ne bi me cudilo da WBA iskoristi neku kontru ovde...
    Nije mi jasno zasto je Baines, koji inace suta penale prepustio Mirallasu?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Lagano Pulis uzima bod na teskom gostovanju,rutinski.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        U dijamantu sa Ozilom iza 2 napadaca gde Sancez ima free role Arsenal bi mogao ruzno da dominira. Ne postoji igrac u Arsenalu kojem dijamant ne bi vise odgovarao osim Ox-a a i njemu moze da se nadje mesto. Theo bi isto igrao blize golu kao sto voli, niko ne bi morao na krilo, Rosicki bi isto bio na svojoj poziciji 10-ke kao backup, tu se i proslavio. Remzi, Santi i Vilsir su rodjeni za side veznjake a Velbeka i Zirua ja licno ne cenim previse ali su obojica efikasniji sa partnerom u spicu.

        Iznenadio me juce Vengerica prijatno, jedno 5-6 godina nije ovako postavio utakmicu. Bilo je bitnih pobeda ali sto se mene tice nista takticki zrelo kao ovo juce. Skidam kapu, bas ponisten Pelle koji mi nikako nije bio jasan. Evidentno se covek ne snalazi najbolje kad je prinudjen da igra s jednim spicem.
        Daj sastavi prvu postavu sa tim dijamantima, da vidimo na sta to lici

        Bas upao Martinez u zivo blato, nece on jos dugo u tom survajveru.
        Last edited by Lion; 20-01-15, 00:36.

        Comment




        • Majstorski
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Mesutara View Post
            Daj sastavi prvu postavu sa tim dijamantima, da vidimo na sta to lici

            Bas upao Martinez u zivo blato, nece on jos dugo u tom survajveru.
            Ospina
            Belerin Mert Koš Monreal
            Kokelan
            Ox Santi
            Ozil
            Giroud Sanchez

            Comment


            • Originally posted by Tom Lunatik View Post
              Ospina
              Belerin Mert Koš Monreal
              Kokelan
              Ox Santi
              Ozil
              Giroud Sanchez
              Ili Wilshere lijevo,a Santi/Rambo desno...gore u rotaciji Welbeck,Lolcott

              Ja sam ipak fan 4-2-3-1 i mislim da je to najbolje trajno rjesenje koje nudi bas sve,a Santi ce prije ili kasnije da padne u formi

              Zaboravih da kazem da bi u slucaju dijamanta morao neki jaci holder da dodje od Coquelina koji je sastavio par dobrih utakmica
              Last edited by AK47; 20-01-15, 09:59.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                Ospina
                Belerin Mert Koš Monreal
                Kokelan
                Ox Santi
                Ozil
                Giroud Sanchez
                To bi ti se u praksi na terenu svelo na 4132. Tuga bi bilo igrati bez krila formaciju pored zdravog Volkota, Sanceza i Oxa, a praviti box to box od Kazorle i Oxa koji su uglavnom samo na napad i orjentisani.

                Comment


                • Originally posted by Mesutara View Post
                  To bi ti se u praksi na terenu svelo na 4132. Tuga bi bilo igrati bez krila formaciju pored zdravog Volkota, Sanceza i Oxa, a praviti box to box od Kazorle i Oxa koji su uglavnom samo na napad i orjentisani.
                  Skroz pogresno.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Skroz pogresno.
                    Ok. Orjentisani su samo na odbranu.

                    Comment


                    • Ne, ali u odnosu na igrace koji bi da su zdravi igrali umjesto njih, Volkota i Ozila, imaju bolji work rate i vise su defanzivno orjentisani. U sustini, takvi igraci su napravili razliku kojom je ostvarena ona disciplinovana pobjeda protiv malogradjana.

                      edit: nekoliko puta sam naglasavao u Arsenalovoj temi kako smatram da Kazorla treba igrati povucenije, CMa, jer je, bez obzira na svoju visinu, jako dobar u duel igri, brzo iznosi loptu, krece se bolje od vjerovatno bilo kojeg igraca u PLu, i realno je korisniji tu, nego da dijeli zavrsne pasove, a za to uostalom imamo Ozila.

                      Ox-u je, opet, predvidjeno da igra u sredini, i Wenger je govorio par puta kako ga planira gurnuti na CMa cim stasa i nabere iskustva za tako odgovornu poziciju.
                      Last edited by Ves; 20-01-15, 11:43.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Mesutara View Post
                        Daj sastavi prvu postavu sa tim dijamantima, da vidimo na sta to lici

                        Bas upao Martinez u zivo blato, nece on jos dugo u tom survajveru.
                        Ako Mesut moze da pocne protiv Vile:

                        Ospina
                        Hektor Per Kos Gibs
                        Coq
                        Remzi Santi
                        Ozil
                        Sancez Ziru

                        A inace:

                        Ospina
                        Debusi Per Kos Gibs
                        Arteta
                        Remzi Santi
                        Ozil Sancez Ziru

                        Tenkre
                        Hektor Cembers ? Monreal
                        Coq/Flamini
                        Rosicki Vilsir
                        Ox
                        Theo Krkan

                        Malom Gedionu bi ovo isto selo ko budali samar.

                        Jedino pitanje je koliko bi sad nezgodno bilo postaviti nesto sto momci do sad nisu igrali ali ovo bih ja cepao od dolaska Sanceza da sam na Vengerovom mestu. Naravno, potreban je stoper, holding veznjak i sto se mene tice golman kako bi mogao nogom u dupe da se otera Vojceh imam problem za svako resenje Scesni. Top class napadac isto ali nisu golovi nikad bili prevelik problem Arsenalu. Uvek je neko iskakao i pravio mini seriju.

                        Naravno, dosta bih rotirao. Ox-a sam stavio u drugu postavu na presser 10-ku(ono sto je Raheem The Dream igrao prosle sezone) ali bi imao dobru minutazu. Nisam bas siguran da li ce Ox moci da igra CM-a u karijeri, mozda samo u nekim kombinacijama ako bi druga 2 vezna pohapsila sve. Posto takvih u Arsenalu trenutno nema, do tad ne treba da igra povucenije. Ulazio bi i Rosicki na 10-ku, iza 2 napadaca se i proslavio. Dzek takodje ako ne bi privatizovao loptu. Venger stvarno ima dosta kombinacija i zato meni neke stvari u vezi njega nikad nece biti jasne.
                        sigpic

                        Comment


                        • Problem sa tim opcijama Nesko jeste da evo prvi puta nakon mnogo, mnogo mjeseci sada bi trebao imati zdravu komplet ekipu i onda bi se mogle desavati neke rotacije.

                          Ono sto ja smatram jeste da Ox nikada nece biti strasno krilo. Jednostavno nema taj instinkt da ide u prostor, da otvara prostor, ono sto Walcott radi nenormalno dobro, igra bez lopte.

                          Uglavnom vidjet cemo vjerovatno i Mesuta i Walcotta od prve min sad protiv Brightona.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Zato sto covjek nije krilo! Igrao je playmakera protiv Bajerna, i jos nekoliko puta odigrao u vezi i odigrao odlicno! Ox je veznjak, tj. bice za godinu-dvije, i cak mislim da ce igrati kao box to box prije nego li na poziciji pleja.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Da ali to sa povredama iz sezone u sezonu je nenormalno. Jednu sezonu mozes pripisati kao baksuznu ali ovo traje i traje. Jednostavno se nesto ne radi kako treba. Ozil u prethodna 3 kluba nije imao toliko povreda. Persi ceo zivot staklen, ode covek u Junajted i odigra 38 utakmica lagano. Da ne nabrajam dalje, mogu u nedogled. On ako misli da bude ozbiljan faktor i puca na trofeje mora to da resi. Dzaba mu onda sto moze svako leto da dovede jednog world class igraca.

                              Ox je kao i ostala mladja engleska krila/ofanzivni veznjaci i dalje nedefinisan igrac. Moje je misljenje da on CM nikad ne moze da bude i da mora da bude jedan od 3 najofanzivnija igraca u timu. Nema osecaj za prostor i pregled igre koji vezni igrac mora da poseduje i tu se sva prica zavrsava. Isto smatram da ne smes graditi igru oko takvih igraca. On, Remzi, Volkot i ekipica mogu da budu samo Mesutovi i Aleksisovi pomocnici. Venger cele prosle sezone seta ceo vezni red kako bi Remzi mogao da igra gde najvise voli i svi osim njega trpeli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mene fakat interesuje ko ce biti nova zvjerka na ljeto, ogroman ce pritisak biti da se dovede bas neka zvjerka posebno ako ne osvoji trofej ove sezone, a para ce imati opet oko 60-70m
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X