Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet on najboljeg igraca izbacuje, pa cemu to, za sta se stedimo ionako nije igrao pola utakmica....
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Cak je Dzons poceo opet da sparta napred. Ovo je strasno kako LvG ozivljava ljude.

      Comment


      • Ako je neko i sumnjao dileme vise nema, Smoling i Dzons stoperi u 2015.
        sigpic

        Comment


        • Valjda Rafa neće dobiti crveni.. mslim ne bi mu bilo prvi put čim uđe...

          Samo se Evansa rešiti po svaku cenu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Šta bre koji Q

            Comment


            • Janmaat me razocarao covek. Esh ga razlupao. Mislim ocekivao sam dobru partiju ovog naseg ali holandez mi je bio bas gotivan.
              Sad` kada ga je Esh slao po bureke dobro cu da porazmislim o njegovim kvalitetima
              Last edited by AIRBORNE; 26-12-14, 16:45.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Taman sam mislio da završavamo meč sa mirno mrežom kad ono

                Nego dobro, meni nije bio penal ali ajde možda gledam subjektivno.

                Comment


                • Evo ga Mojes na tribinama, gleda Liverpul.Pogresan tim gledas legendo.Treba da odes na Old Traford da naucis malo od V. Gala...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Evo ga Mojes na tribinama, gleda Liverpul.Pogresan tim gledas legendo.Treba da odes na Old Traford da naucis malo od V. Gala...
                    E mojne ni da gleda, ima kod kuce televizor pa neka se izvali.
                    Treba mu sudski zabraniti pristup stadionu u krugu minimum tri`est kilometara.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Neka ga tamo, na Traford nije dobrodosao. Bilo, ne ponovilo se.

                      Prebacih sad na nas SK, Plavsicu sve ladje potonule.
                      sigpic

                      Comment


                      • Otac je taj Dejvid, Mojes, razume se.

                        #otac

                        Comment


                        • sterling opet igrac utakmice

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Neka ga tamo, na Traford nije dobrodosao. Bilo, ne ponovilo se.

                            Prebacih sad na nas SK, Plavsicu sve ladje potonule.
                            Ne greši dušu, nije bio loš Plavšić... vazda hvalio ove majstore što sučestvovali u golovima... sa naglaskom na majstore
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Cak je svojom buljavom karmom izbaksuzirao i Martineza. Robert vise nezna gde udara... nikako da napravi neki dobar niz.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                                Jang! Pa to je moj omiljeni fudbaler kojeg sam mrzeo.
                                To je to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X