Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao da ga muci nesto...
    Ipak ce morati zavrsiti mec na svoj servis... ajde Milos, ne zezaj se

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Prosao Dolgo
      их то је било још јуче....
      sigpic

      Comment


      • Hahahhaah ne da se Becker
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Sta uradi sad Milos

          Comment


          • Milos je bas propao, osim servisa bukvalno nista vise nema
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • ала се напатио Милош...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Milos je bas propao, osim servisa bukvalno nista vise nema
                Pa ne znam ja mislim da ima bas finu igru ( barem ovo sto sam gledao u Miami-u) ali kad god je bitno i treba da se pokaze neka konstantnost, istrajnost on zakaze. Izgleda kao da ne moze da osvoji poen sem ako se ne namesti vecina stvari kako treba, slabo razmislja, ali ne znam zasto i pored svega toga ja vidim neki njegov potencijal i verujem da je ovo njegov deo sezone. Deluje kao da je skoncentrisan na igru, samo treba malo jos da mu se pomogne u vezi nekih psihickih momenata. Nece servis uvek biti tu
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ne znam sta mu se desilo u drugom setu
                  Posle brejka kao da se opustio i mislio je sad ce lako...nije islo po planu i postao je nervozan, nestrpljiv...
                  Mora dosta bolje u mecu sa Nadalom. Mislim nema sanse da pobedi ali bar moze izvuci dostojan poraz

                  Comment


                  • ubrzajte podloge !








                    Spoiler

                    Comment


                    • Ето одговара за муке које су снашле Милоша, спора подлога! То значи да ће и ова два бомбардера, Бердих и Изнер да се пате?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Pa ne znam ja mislim da ima bas finu igru ( barem ovo sto sam gledao u Miami-u) ali kad god je bitno i treba da se pokaze neka konstantnost, istrajnost on zakaze. Izgleda kao da ne moze da osvoji poen sem ako se ne namesti vecina stvari kako treba, slabo razmislja, ali ne znam zasto i pored svega toga ja vidim neki njegov potencijal i verujem da je ovo njegov deo sezone. Deluje kao da je skoncentrisan na igru, samo treba malo jos da mu se pomogne u vezi nekih psihickih momenata. Nece servis uvek biti tu
                        Mnogo sam vise ocekivala od njega i mislim da je pre nekih godinu dana, godinu ipo imao mnogo bolju igru, konstantniju, fh je bio ubitacniji, a bh je bio bolji u relijima. Sad mu je bh ispod proseka, a fh cesce ide u aut nego tamo gde treba i to je u 90% slucajeva fh dijagonala.
                        Onog trenutka kad mu stane servis, skroz se pogubi i ne zna sta da radi
                        Protiv Bekera se sad izvukao, ali da je na tom mestu bio neki malo bolji igrac, najbolje necu ni da spominjem, on bi 100% izgubio svoj servis a najverovatnije i set.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pokušava BH hvatati nešto ranije...a pokušava i na mrežu doći više nego prije...treba vremena da se sve to posloži...u svakom slučaju zna šta hoće...sa osnovne liniji svakako nikome ne bi bio prijetnja

                          Comment


                          • Originally posted by SonjaFan View Post
                            Sta uradi sad Milos
                            Ogroman fail je to bio, losa procjena...
                            Nego da li se neko sjeca Isnera kad mu je loptica pala na leđa?

                            Comment


                            • Kad igra Nadal?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kad igra Nadal?
                                Najranije u 2:00

                                Comment

                                Working...
                                X