Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Auuu,sto se zeznuh...kupio neku maksimalnu energiju..i dao 50 000 dolara..auuu .
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Vladane,a sto tebe toliko bas interesuje sve to u vezi igre,ionako nemas FB,jedino ako planiras da zbog tenisa napravis profil a to je besmisleno .
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95775#msg95775 date=1254745599]
        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95774#msg95774 date=1254745431]

        Imas samostalni nivo....ne ukupnio..imas nivo,odnosno skills..kvalitet forhenda,bekenda..

        [/quote]
        Znaci sad mi tek nista nije jasno,kakav samostalni nivo?
        Koliki je tebi taj skills?
        Postoji li skills za sve udarce koje posjedujes?
        [/quote]

        Evo sad krecem sa Radicem...
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95777#msg95777 date=1254746005]
          Sve mi je na 1.....al mogu da povecam,al da dam pare.....
          [/quote]

          A koliko moze maksimalno da ti bude,2,3,...10?
          Da das svoje pare ili te pare sto kobajagi imas?

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95778#msg95778 date=1254746260]
          Auuu,sto se zeznuh...kupio neku maksimalnu energiju..i dao 50 000 dolara..auuu .
          [/quote]

          I koliki ti je sad skills?
          I koliko ti je ostalo para?
          Sto si kupovao,ako je toliko skupo?

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95779#msg95779 date=1254746360]
          Vladane,a sto tebe toliko bas interesuje sve to u vezi igre,ionako nemas FB,jedino ako planiras da zbog tenisa napravis profil a to je besmisleno .
          [/quote]

          Pa nemam FB profil,ali ako je igrica stvarno toliko mocna,mozda i razmislim da ga napravim
          Ja obozavam tenis,a sta ima jos na taj FB,imaju li neke druge igrice,ima li neki chat,forum?

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95780#msg95780 date=1254746710]
          Evo sad krecem sa Radicem...
          [/quote]

          Je li to finale?
          Nadam se da ces pobijeditit,ali cuvaj se tog Radica opasan je igrac :-\
          Imas moju moralnu podrsku
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95781#msg95781 date=1254747890]
            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95777#msg95777 date=1254746005]
            Sve mi je na 1.....al mogu da povecam,al da dam pare.....
            [/quote]

            A koliko moze maksimalno da ti bude,2,3,...10?
            Da das svoje pare ili te pare sto kobajagi imas?

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95778#msg95778 date=1254746260]
            Auuu,sto se zeznuh...kupio neku maksimalnu energiju..i dao 50 000 dolara..auuu .
            [/quote]

            I koliki ti je sad skills?
            I koliko ti je ostalo para?
            Sto si kupovao,ako je toliko skupo?

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95779#msg95779 date=1254746360]
            Vladane,a sto tebe toliko bas interesuje sve to u vezi igre,ionako nemas FB,jedino ako planiras da zbog tenisa napravis profil a to je besmisleno .
            [/quote]

            Pa nemam FB profil,ali ako je igrica stvarno toliko mocna,mozda i razmislim da ga napravim
            Ja obozavam tenis,a sta ima jos na taj FB,imaju li neke druge igrice,ima li neki chat,forum?

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95780#msg95780 date=1254746710]
            Evo sad krecem sa Radicem...
            [/quote]

            Je li to finale?
            Nadam se da ces pobijeditit,ali cuvaj se tog Radica opasan je igrac :-\
            Imas moju moralnu podrsku
            [/quote]


            Ima 10,bar koliko ja znam...nisam isao da vidim...
            To je energija sto sam kupio...sad mi je 20 umjesto 21.
            Na FB imas razne igre...najponatije su farma,mafija,...ima i kao neka kosarka nesto...al tu ne igras....imaju djecije igre,skolske...
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95782#msg95782 date=1254748169]
                Ima 10,bar koliko ja znam...nisam isao da vidim...
                To je energija sto sam kupio...sad mi je 20 umjesto 21.
                Na FB imas razne igre...najponatije su farma,mafija,...ima i kao neka kosarka nesto...al tu ne igras....imaju djecije igre,skolske...
                [/quote]
                Ti si kupio energiju,ne znam koliko je to pametan potez,mozda bolje da si pojacao skills :-\
                Sta jos ima na FB-u,sta se radi tamo,ja stvarno nemam pojma,pa ako mozes malo da me uputis
                sigpic

                Comment


                • [/quote]
                  Slihtaro najveca :-* :-* :-*
                  Naravno ovo ti nece pomoci,ali nastavi samo,ne moze ni da odmogne
                  Znao sam ja u proslosti da ti popustim ;)
                  Ali ovoga puta malo drugacije ce sve izgledati,ja sam pobijedio,ja odredjujem pravila 8)
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Vladane,ova moja izjava nema nikakve veze sa tim da sam ja izgubila opkladu,ja jednostvano to mislim vec duze vreme i sad mi se ucinilo da je ovo pravi trenutak da to i javno kazem :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • [/quote]
                      Ma znam,ali malo je sumnjivo sto to uvijek kazes kada izgubis od mene ;D ;D ;D ;D ;D
                      Uvijek mi je zadovoljstvo kladiti se sa tobom,posto uvijek ja odlucujem,hocu li da izgubim ili da pobijedim 8) ;D ;D ;D
                      Uh nece ti biti lako sjutra :-X
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ma nema to veze sa nasom opkladom,tebi se to sigurno pricinilo da te hvalim samo kad izgubim opkladu.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • [/quote]
                          Ma ok je,znam ja sve,mi smo se vec dogovorili kad dodjem u BG da cu da te naucim da usisavas,a ti kad dodjes u PG odvojicu pola sata da ti pokazem grad(to je dovoljno ;D) 8)
                          Ali svjesna si da ti ovo vrhunsko slihtanje nece pomoci 8)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ej,ljudi,necete vjerovati koga sam vidjela sinoc u gradu!!!
                            Vukasina-Vukija!!! ;D ;D ;D
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Sta bi Aleksa sa Radicem?
                              Jesi li ga otresao?

                              fc, daj pusti da se druzi sa nama kada ti vec neces!
                              Otkada si nasao onu malu sto te iscrpljuje, nisi ni jedan normala post napisao!

                              Comment


                              • [/quote]
                                ONOG Wookie-a? :o :o :o :o

                                Comment

                                Working...
                                X