Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ne ne..juce sam se isrcpio a naucio...danas takodje sjedam za sto...samo manje vremena.....bice to dobro..

    Inace.....skor koji se broji jos od treutka kada sam prvi put igrao ovo a to je prije 4,5 mjeseci..pa sam pauzirao 4,5 mjeseci je to da imam 218 pobjeda i 266 poraza...90 posto tih poraza su kada neko nadje mene da igra ,protiv mene, a kompjuter igra za mene
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95761#msg95761 date=1254742882]
      Ne ne..juce sam se isrcpio a naucio...danas takodje sjedam za sto...samo manje vremena.....bice to dobro..

      Inace.....skor koji se broji jos od treutka kada sam prvi put igrao ovo a to je prije 4,5 mjeseci..pa sam pauzirao 4,5 mjeseci je to da imam 218 pobjeda i 266 poraza...90 posto tih poraza su kada neko nadje mene da igra ,protiv mene, a kompjuter igra za mene
      [/quote]
      Znaci naucio si,e super,nema potrebe da postujem neke zadatke,posto kazes da sve znas.
      Reci mi mozes li dobiti 4,jer bi to bilo fenomenalno

      218-266,pa to je los skor,katastrofa,ja sam mislio da si bolji,mnogo bolji,i jos si pobijedio Maksimovica,i dobijas silne pozivnice,cini mi se zivis od neke stare slave :-\
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        A ne,nemam ja uticaj na te poraze,to kompjuter igra za mene...u 98 poto meeva koje ja izaberem,ja dobijem.....

        4 ?

        Tesko...da mi je samo da se maknem od glupe jediinice...trojka bi bila fenomenalna...ma ja sad znam za 3 zadatak da uradim....al nepravda pa to ti je .........
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95763#msg95763 date=1254743500]
          A ne,nemam ja uticaj na te poraze,to kompjuter igra za mene...u 98 poto meeva koje ja izaberem,ja dobijem.....

          4 ?

          Tesko...da mi je samo da se maknem od glupe jediinice...trojka bi bila fenomenalna...ma ja sad znam za 3 zadatak da uradim....al nepravda pa to ti je .........
          [/quote]
          Kako nemas ti uticaj na poraze?
          Pa ko ima,ja?
          Zasto imas toliki broj poraza?
          Kad ces uci u plus?

          Pa probaj da uradis i zadatak za 4,mislim da ti to mozes
          Ma znam da je nepravda,jbt i dalje ne vjerujem,ali popravices ti to,znam ja 8)
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            A vidi,moze kompjuter za mene i da dobije,desavalo se to ...ali vecinom kompjuter igra samo solidno,i protivnik ga lako dobije...
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95766#msg95766 date=1254743721]
              A vidi,moze kompjuter za mene i da dobije,desavalo se to ...ali vecinom kompjuter igra samo solidno,i protivnik ga lako dobije...
              [/quote]
              Pa kako to?
              Zar nije kompjuter na tom nivou na kojem si ti?
              I zasto kompjuter uopste igra,kad si ti online?
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Da.Kompjuter igra prema snazi koju imas,a nazalost jos nije napravljeno da se igra jedan protiv drugog direktno,tako da dok ja igram protiv nekog,tj,kompjutera,neko treci moze da igra protiv mene,tj,kompjutera .
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95768#msg95768 date=1254744010]
                  Da.Kompjuter igra prema snazi koju imas,a nazalost jos nije napravljeno da se igra jedan protiv drugog direktno,tako da dok ja igram protiv nekog,tj,kompjutera,neko treci moze da igra protiv mene,tj,kompjutera .
                  [/quote]
                  Pa kompjuter igra za tebe,kao da ti igras,tako je programiran.
                  Ali ti covjece imas 266 poraza,sto znaci da nisi nista posebno :-\
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pa i nisam,ja sam na nivou 1. Shvati to...ali dobijam nonstop..nisam ispao ni na nijednom turniru .
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      FC je online,ali nista ne postuje :-\
                      Pa je li moguce da vise neces da pises normala postove
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95770#msg95770 date=1254744495]
                        Pa i nisam,ja sam na nivou 1. Shvati to...ali dobijam nonstop..nisam ispao ni na nijednom turniru .
                        [/quote]
                        Juci si rekao da nema nivoa ???
                        Koliko onda postoji novoa,je li 1.,pocetni ili ima i 0 nivo?
                        I kako dobijas stalno,i ne ispadas na turnirima kad imas katastrofalan ucinak 218-266,nije mi jasno?
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          odigrao sam sa sestrinog racuna,tog tenisa,tenis je pretezak,odusatao sam nakon dva meca...bruka koliko je tesko...
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95772#msg95772 date=1254744694]
                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95770#msg95770 date=1254744495]
                            Pa i nisam,ja sam na nivou 1. Shvati to...ali dobijam nonstop..nisam ispao ni na nijednom turniru .
                            [/quote]
                            Juci si rekao da nema nivoa ???
                            Koliko onda postoji novoa,je li 1.,pocetni ili ima i 0 nivo?
                            I kako dobijas stalno,i ne ispadas na turnirima kad imas katastrofalan ucinak 218-266,nije mi jasno?
                            [/quote]

                            Imas samostalni nivo....ne ukupnio..imas nivo,odnosno skills..kvalitet forhenda,bekenda..


                            Manda...tenis je bas lagan....
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95774#msg95774 date=1254745431]

                              Imas samostalni nivo....ne ukupnio..imas nivo,odnosno skills..kvalitet forhenda,bekenda..

                              [/quote]
                              Znaci sad mi tek nista nije jasno,kakav samostalni nivo?
                              Koliki je tebi taj skills?
                              Postoji li skills za sve udarce koje posjedujes?
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Sve mi je na 1.....al mogu da povecam,al da dam pare.....
                                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X