Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Mislis najboljeg od najboljih Vukasina?

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      pa da

      Bio je u BL na skupu Sanjana sinoc....
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Gold,izgubio sam od RAdica u finalu,ja sam ga dobio 3-0,a 12-2 u poenima,a on mene 3-0 i 12-1 u poenima.Cestitao sam mu na pobjedi,on meni na odlicnom mecu i tako .
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95800#msg95800 date=1254756170]
          Gold,izgubio sam od RAdica u finalu,ja sam ga dobio 3-0,a 12-2 u poenima,a on mene 3-0 i 12-1 u poenima.Cestitao sam mu na pobjedi,on meni na odlicnom mecu i tako .
          [/quote]Veliki je covjek taj Radic(momak,momcic,sta li vec),veliki 8)
          Nisi mi odgovorio Aleksa sta jos ima na tom FB-u,vrijedi li otvarati profil tamo :-\
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Vladane,cudi me da ne znas sta ima na FB....ali eto,ako ne znas da ti kazem..tu se dopisujes,postavljas slike....statuse ( to su kao naslovi,neki,sta trenutno radis i to ) ako hoces,budes clan nekih grupa,imaju igre,ankete...prijatelje imas...
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95800#msg95800 date=1254756170]
              Gold,izgubio sam od RAdica u finalu,ja sam ga dobio 3-0,a 12-2 u poenima,a on mene 3-0 i 12-1 u poenima.Cestitao sam mu na pobjedi,on meni na odlicnom mecu i tako .
              [/quote]

              E bzvz ...
              Sta ces zivot je to.
              Treniraj sad vredno i docekaces ga za revans.

              Ovo mi nije jasno:
              "ja sam ga dobio 3-0,a 12-2 u poenima,a on mene 3-0 i 12-1 u poenima"

              Kako to sve u jednom mecu i ti da pobedis i on da pobedi?
              Nesto mi tu nije jasno

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95801#msg95801 date=1254756356]
                Veliki je covjek taj Radic(momak,momcic,sta li vec),veliki 8)
                Nisi mi odgovorio Aleksa sta jos ima na tom FB-u,vrijedi li otvarati profil tamo :-\
                [/quote]

                FB je odlicna stvar.
                Ljudi se preko toga upoznaju i tako.
                Eto ima i igrica.
                Trebao bi da otvoris nalog.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95803#msg95803 date=1254756534]
                  [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95800#msg95800 date=1254756170]
                  Gold,izgubio sam od RAdica u finalu,ja sam ga dobio 3-0,a 12-2 u poenima,a on mene 3-0 i 12-1 u poenima.Cestitao sam mu na pobjedi,on meni na odlicnom mecu i tako .
                  [/quote]

                  E bzvz ...
                  Sta ces zivot je to.
                  Treniraj sad vredno i docekaces ga za revans.

                  Ovo mi nije jasno:
                  "ja sam ga dobio 3-0,a 12-2 u poenima,a on mene 3-0 i 12-1 u poenima"

                  Kako to sve u jednom mecu i ti da pobedis i on da pobedi?
                  Nesto mi tu nije jasno

                  [/quote]

                  U pitanju su dva meca...ja igram svoj mec protiv njega,on svoj protiv mene nakon toga..ima odredjen broj sati za odigravanje tog revansa..i ako je isti rezultat u pitanju...znaci ja sam njega dobio 3-0,i on mene..odlucuje razlika dobijenih poena.....ja sam izgubio 2 on jedan poen .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Izgubio si samo dva poena i zbog toga ceo mec?!
                    Eeeee bas bzvz ...

                    Pa mozes li sad te pare i poene negde da nadoknadis?
                    Ima li tu GS i tako tih velikih turnira?
                    Gde su zarade u milionima?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Postoje turniri koji nude vise para za osvajanje,manje para....

                      A ja sam se zeznuo kad sam uzeo nivo energije danas.,.i dao 50 000 dolara....sad imam 70 000 dolara..odnosno imao sam 60 000 ali sam zaradio u medjuvremenu nakon toga jos 10 000
                      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95808#msg95808 date=1254757121]
                        Postoje turniri koji nude vise para za osvajanje,manje para....

                        A ja sam se zeznuo kad sam uzeo nivo energije danas.,.i dao 50 000 dolara....sad imam 70 000 dolara..odnosno imao sam 60 000 ali sam zaradio u medjuvremenu nakon toga jos 10 000
                        [/quote]

                        Pa sto si uzeo energiju?
                        Sto nisi uzeo brzinu ili forhend, servis ...?
                        Sto bas energiju? Puno je to para 50000 za samo jedan poen.
                        Kako se zaradjuju pare? Samo pobedama na turnirima?

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Pare uzimas nakon svake pobjede,nezavisno jel onako il na turniru...a da bih uzeo jaci forhend ili bekend...moram da zaradim para...jos nemam dovoljno da bih dao za jedan od tih....treba mi mnogo para...to je malo glupo ali sta je tu je .
                          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95810#msg95810 date=1254757430]
                            Pare uzimas nakon svake pobjede,nezavisno jel onako il na turniru...a da bih uzeo jaci forhend ili bekend...moram da zaradim para...jos nemam dovoljno da bih dao za jedan od tih....treba mi mnogo para...to je malo glupo ali sta je tu je .
                            [/quote]

                            Bas je glupo.
                            Koliko ti para treba?
                            Milion?

                            Mozes li ti da se prijavis na neki turnir sa velikom zaradom?
                            Verovatno ne moze jer si mali LVL?
                            Jel tako?

                            Pa koliko onda meceva treba da odigras da bi zaradio pare?! Meni se cini bas mnogo.

                            S kim igras sledecu?

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Mnogo pitanja odjednom ehhehe

                              Ja posaljem request za turnir a organizator me primi ako hoce...a hoce jer uvijek fali igraca....

                              Ne znam koliko,prosli put sam placao...nije puno...ali vise nego sto sada imam...

                              Sa kim igram sleecu ? Igram 2 turnira istovremeno...cekam da odigraju revanse dvojica....
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95802#msg95802 date=1254756463]
                                Vladane,cudi me da ne znas sta ima na FB....ali eto,ako ne znas da ti kazem..tu se dopisujes,postavljas slike....statuse ( to su kao naslovi,neki,sta trenutno radis i to ) ako hoces,budes clan nekih grupa,imaju igre,ankete...prijatelje imas...
                                [/quote]Pa eto ne znam :-[ :-[ :-[ :-[,nikad me nesto to nije intresovalo :-[ :-[ :-[ :-[
                                S kim se dopisujem,sa ljudima koji su na mrezi u tom trenutku?
                                Kakve slike postavljam,ako avatar?
                                Kakve grupe su u pitanju?
                                Otkud mi prijatelji,kupujem ih ili kako?
                                Imam li ja to neke kobajagi pare,tamo?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X