Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg96701#msg96701 date=1254953362]
    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg96699#msg96699 date=1254953288]
    Gadno oni tebi nesto uvaljuju,Aleksa.
    [/quote]

    Stars zvake....lose uticu na mene,....te zvake mi daju....ahahaha
    [/quote]


    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... ah ah ah .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... jaooooooooooooooooooooo ...
    ... umirem covece ..... VERBALNA RAZBIJACINA .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahahahahahahahahah ...
    ... ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...
    ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...
    ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...
    ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ...ahahahahahahahahahahah ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg96697#msg96697 date=1254953240]

      Tek si sad skapirala ?? Pfff..pa ja sam ti glavni vodja krimi-narko grupe lijeva pertla desne patike .
      [/quote]
      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa
      ahahahahahaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah
      ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha
      ahahahahaha...lijeva pertla.....ahahahahahahahahahaah....desne patike......ahahahahahahahahahahahaha....desne patike...ahahahahahahahaa
      ahahahahahahahaha....desne patike...ahahahahahahahahahaha....lijeva pertla....ahahahahahahahahah...najjaca fora....ahhahahaahahhahahaha
      ahahahahahahahah....ahahahahahahahahaha...krimi-narko grupe....ahahahahahahaha....ahhahahahaha....lijeva pertla....ahahahahahahahahaha
      ahahahahahahahaha....desne patike.....ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Aj sad laku noc,i ja sam humano bice majku mu.........kad se saberete,oduzmete,pomnozite i podijelite..javite se...ja cu opet da vas samo skratim i zavrsim zadatak....buaahahahaahhahaha
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... dobio sam grc covece ...... ahahahahahahaha ..... joooooooooooooooooooooooj ....
          sta im radi ..... rastura ih ......................... ahahahahahahahaha .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... joooooooooooooooooooj ...
          ne mogu vise ... Aleksa prestani naredjujem ti, ubices me covece .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...
          majko mila ..... ahahahahahahahaha ....

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg96693#msg96693 date=1254953101]
            E Bojana,da sam na tvome mjestu,fino bih ugrijao stolicu pa sjeo za sto i pisao pisma,kao u stara vremena,pa kad ih napisem,fino ih zalizem,umjesto ljepka...fino jezikom....pa do najblize postice,,...kao u stara vremena...u pismima bi trebala da pises molbe da te vise ne izvaljujem....a kao postanska markica.....Josip Broz Tito..kao u stara vremena,ahaha .
            [/quote]
            U jbt!!! :o :o :o
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg96706#msg96706 date=1254953595]
              Aj sad laku noc,i ja sam humano bice majku mu.........kad se saberete,oduzmete,pomnozite i podijelite..javite se...ja cu opet da vas samo skratim i zavrsim zadatak....buaahahahaahhahaha
              [/quote]

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg96706#msg96706 date=1254953595]
                Aj sad laku noc,i ja sam humano bice majku mu.........kad se saberete,oduzmete,pomnozite i podijelite..javite se...ja cu opet da vas samo skratim i zavrsim zadatak....buaahahahaahhahaha
                [/quote]

                samo nemoj razlomke da koristis,molim te :-X :-X :-X :-X :-X
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  E Aleksa, kazu ti moji roditelji da te nema trebalo bi te izmisliti .... ahahahahahaha ... valjaju se ljudi od smeha .... ahahahahahaha ...
                  ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...
                  ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ... jooooooooooooooj .... porodicno se valjamo ....
                  ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Aleksa,sta koristis?Reci mi,molim te.
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=jinxy link=topic=1649.msg96712#msg96712 date=1254953782]
                      Aleksa,sta koristis?Reci mi,molim te.
                      [/quote]

                      Stars zvake.
                      Gde to ima da se kupi?

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        ahahahahaha...evo i Dule vristi od smijeha...ahahahahahahaha....ahahahahahahahaha...a hahahahahahahahahahahahahaha
                        ahahahahahahahaha...kaze da je Aleksa najduhovitiji covjek na Balkanu....ahahahahahahahahaha....ahahahahahahahah aha
                        ahahahahaha...jbt ja ne vjerujem....ahahahahahahahaah...ahahahahahaha....a hahahahahah....ahahahahahahahahahah...aha
                        ahahahahahaha...ahahahahaha....ne moze covjek da stane...ahahahahaha...kad Aleksa baca ovakve fore.....ahahahahahahaha..
                        ....ahaahaha....aahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg96713#msg96713 date=1254953924]
                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg96712#msg96712 date=1254953782]
                          Aleksa,sta koristis?Reci mi,molim te.
                          [/quote]
                          Stars zvake.
                          Gde to ima da se kupi?
                          [/quote]
                          Meni se cini da one ostavljaju trajne posljedice.
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Idem na spavanje.
                            Danas mi je bio jedan od ljepsih dana u zivotu.
                            Laku noc svima.
                            A tebi,Vlatko :-* .
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ib_eW9VSUwM
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Laku noc Jinxy :-*

                              http://www.youtube.com/watch?v=mwbPCJTgfRQ
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Evo za vas golupcice da lepo spavkite

                                http://www.youtube.com/watch?v=4nmz6RX9gUQ

                                Comment

                                Working...
                                X