Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.telegraf.rs/sport/2164983...zene-moguce-je

    Comment


    • davno nisam, osetio je hranu, koja nije bila za njega

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ljudi, vidimo se za nekih 10tak dana, uzivajte

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ti si ta koja ce da uziva.

          Ocekujem neki kvalitetan materijal po povratku.

          Srecan put

          Comment


          • Sad` bi ti sve kikice pocupao Kako si mogla Paka mladjeg i lepseg ostaviti zbog nekog starkelje, pa vidi kako te gleda.
            Uzivaj i slikaj.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Sedim u dvoristu pijem kafu, pusim cigaru, gledam decu kako se igraju i slusam dvojicu komsija matoraca kako diskutuju u susednom dvoristu. Sta mislite o cemu pricaju?
              Pričaju o tome kako je Zvezda sinoć naguzila Partizan u basketu sa sto razlike. Verovatno je jedan od njih dodao i da je onaj Kvinsi Kiler dobar igrač.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Pričaju o tome kako je Zvezda sinoć naguzila Partizan u basketu sa sto razlike. Verovatno je jedan od njih dodao i da je onaj Kvinsi Kiler dobar igrač.
                Kako si pogodio?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pa nije bilo teško, zemlja smao košarke....ili možda vaterpola....možda tenisa....odbojke.....nikako da zapamtim, stalno se nešto spetljam

                  Znam da fudbala sigurno nismo

                  Samo Kvinski Kiler

                  Comment


                  • Ekspeditivna administracija.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ekspeditivna administracija.
                      Pa zar si i sumnjao, odmah se to prebaci tamo gde mu je i mesto.
                      Polako bicemo i fudbala .... za jedno... ma necemo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Aj kad je vašar nek zapeva i pevajka

                        Comment


                        • Šteta što se ovakve priče postavljaju u ovim neozbiljniom temama, ali prosto ne znam gde bih sa njom (Potrebna je nova...)


                          BBC: 'Serbian boys' remembered in Edinburgh 100 years later

                          MONDO: Srbi koje je obožavala Škotska, a oni ragbi!


                          Od ove priče ćete se, sasvim sigurno, naježiti!

                          Škola "Džordž Heriot" iz Edinburga, sa tradicijom dugom 350 godina, u ponedeljak će u Nacionalnoj biblioteci Škotske, obeležiti 100 godina od dolaska "Srpskih Heriotersa" u tu školu!

                          Ko su "Srpski Heriotersi"? Na sajtu škole o njima ima mnogo podataka. Tesk posvećen njima naslovljen je ovako:

                          "Tamo Daleko: There, Far Away".

                          Reč je o deci iz Srbije koji su, bežeći od rata i užasa, bili u toj školi i potom su formirali ragbi tim, i to samo nekoliko meseci po dolasku u Škotsku, iako nikada pre nisu ni čuli za ragbi!

                          "Ragbi legende - Srpski Herioritersi", naslov je velikog članka u "Tajmsu" koji je posvećen ovoj grupi Srba.

                          (ceo tekst u linku MONDOa)
                          George Heriot's School: Serbian Boys



                          Last edited by miloolja; 04-06-16, 18:08.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Napravio sam grupu na FB, ali ne mogu da dodam članove, kada ukucam ime koje hoću da dodam ne izlazi mi. Da li je problem što nismo prijatelji na FB? Da li moram sa nekim biti prijatelj da bi ga dodao u grupu ili može i bez toga?

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Napravio sam grupu na FB, ali ne mogu da dodam članove, kada ukucam ime koje hoću da dodam ne izlazi mi. Da li je problem što nismo prijatelji na FB? Da li moram sa nekim biti prijatelj da bi ga dodao u grupu ili može i bez toga?
                              Ukoliko si napravio kao zatvorenu grupu, mislim da moraš biti prijatelj sa osobama koje želiš da dodaš u grupu, ili da ti te osobe pošalju zahtev za prijem u grupu, pa da ih onda prihvatiš.
                              Ukoliko je javna grupa onda ne šalješ pozivnice nego se ljudi uključuju sami.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ukoliko si napravio kao zatvorenu grupu, mislim da moraš biti prijatelj sa osobama koje želiš da dodaš u grupu, ili da ti te osobe pošalju zahtev za prijem u grupu, pa da ih onda prihvatiš.
                                Ukoliko je javna grupa onda ne šalješ pozivnice nego se ljudi uključuju sami.
                                Napravio sam je kao zatvorenu, ali to može da se menja. Promenio sam je u javnu i ništa se nije promenilo. Kada hoću da dodam nekog ko mi nije prijatelj ako odem na njegov profil nemam opciju da ga ubacim, s druge strane ako ta osoba hoće da bude u grupi kada je ukuca u pretraživanje ta grupa se ne pojavljuje jer ih ima mali milion sa sličnim imenom.

                                Ako u grupi odem na opciju dodaj članove samo mi se pojavljuju članovi koji su mi prijatelji, a ovih drugih nema.

                                Znači ja hoću da imam grupu zatvorenu ili javnu svejedno sa članovima za koje ne želim da mi budu prijatelji na FB, jel to uopšte moguće?

                                Comment

                                Working...
                                X