Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li neko zna sajt ili forum gde mogu da skinem basket tekme u koliko toliko kvalitetnom snimku?

    Bilo koja liga bi znacila
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • http://forum.rojadirecta.es/forumdis...os-completos)&

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Naravno da ih ja pravim, ali sam do sada pravio samo domacinske, a juce poceo i one sirotinjske, suptilnije, neznije, prefinjenije ...
        Ma kafa je go*no isto kao i cigare.
        A za puteve ne moras da se cimas, takvi su kakvi su - ocajni.

        Inace zanimljivo mi bilo ovo sto prskaj pise, jer sam u detinjstvu uzasno mnogo vremena provodio na selu, pa sam upoznat sa svime sto je govorio.
        Valjevski kraj je poznat po malinama.

        Sve zamesiš i sve ostalo sam? Svaka čast, jel te to žena naučila?
        Sirotinjske palačinke sa suptilnim, nežnim i prefinjenim ne idu nikako i dokle god ne usavršiš ove fine, nemoj da me zoveš.
        Samo tanke, meke, mirisne i slasne dolaze u obzir
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sta ovde ima i kako da nadjem? Ne snalazim se bas sa spanskim
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Sta ovde ima i kako da nadjem? Ne snalazim se bas sa spanskim
            Oni ne slazu teme po sportovima (prati datume),oni samo kamare...
            sta im nadodje u danu - ali se drze datuma pa je i to dobar orjentir..
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Evo i od mene nesto politicki... obozavam ovog coveka

              Apsolutni kralj, sinocna emisija je bila za cistu 10.

              Comment


              • Comment


                • nemoj, sportski je forum
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Izvini morao sam na ovoj temi, naravno bez mog komentara...
                    Trebao sam mozda i tekst da isecem...
                    Boca, Boca... 😤😠

                    Comment


                    • Jaoooo što je Pako sladak
                      Nek je živ i zdrav i ovako lep, pa njega uvek da gledamo, a ne onog starca
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • sav je smesan

                        Comment


                        • Deckonja pozira sa ogrlicom
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Hajde recite mi sta obici u Begoradu za tri dana boravka?

                            Comment


                            • Kalis, Gardos, kafane u Zemunu. Svrnes na palačinku u glumac.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • A najbolje starogradske kafane po pristupacnim cijenama? Odmah mi Skadarlija padne napamet, al to je žara pretpostavljam

                                Comment

                                Working...
                                X