Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MGS, tebi sam mislila da posaljem pp, ali ipak si ti vise volis u javnosti, tako da evo

    dreamy, isto razmisljamo. Otrgao se kontroli, moramo da pazimo da nam ne postane kockar
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Gdje nam je Vladan?
      prvi covjek sa mog spiska nije tu. Gdje je?
      Mozda MGS zna? Znas li MGS?

      Nista, samo nastavite da kvarite atmosferu, koje je i bez vas dosta 'pokvarena'. Svaka cast.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment




      • 1.3.1.2!

        Comment


        • Å ardi, znam jaaa... Evo i tebi jedan, ako ga znadnem pronac

          ps. Kakvaaaaaa je proja kod drimi... Rijecima nemoguce opisati.

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            MGS, tebi sam mislila da posaljem pp, ali ipak si ti vise volis u javnosti, tako da evo

            dreamy, isto razmisljamo. Otrgao se kontroli, moramo da pazimo da nam ne postane kockar
            Lepa Sarda me ovaj put nije skapirala, sada sam mislila na onog drugog, kralja splavova i Ane Kokic
            Bas nedostaje, cekam ga da se javi i da nam posalje poljubac...

            Originally posted by M_G_S View Post
            Å ardi, znam jaaa... Evo i tebi jedan, ako ga znadnem pronac

            ps. Kakvaaaaaa je proja kod drimi... Rijecima nemoguce opisati.

            Lepo ja kazem, Drimi od klasicne REBEL varijante postade kraljica sloge na forumu. Pa ti vidi brate
            ....

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Lepa Sarda me ovaj put nije skapirala, sada sam mislila na onog drugog, kralja splavova i Ane Kokic
              Bas nedostaje, cekam ga da se javi i da nam posalje poljubac
              facepalmiracu se zbog ovog propusta

              Ivane trebao si zurku da najavis sinoc, da ovi glavni koji imaju zivot planiraju i dodju, ovako smo tu samo mi no lajferi
              i ja kao padobranac, nadam se da me primas :flower:
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                facepalmiracu se zbog ovog propusta

                Ivane trebao si zurku da najavis sinoc, da ovi glavni koji imaju zivot planiraju i dodju, ovako smo tu samo mi no lajferi
                i ja kao padobranac, nadam se da me primas :flower:
                Shardo, naravno da te primam
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • 'Oli i mene, brato? I Hamzu? Vidis kakve si reakcije izazvao svojim nesmotrenim sastavljanjem spiska... Imamo mi klince kuci, ali nismo toliko matori, "misa mu poljubim".

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    'Oli i mene, brato? I Hamzu? Vidis kakve si reakcije izazvao svojim nesmotrenim sastavljanjem spiska... Imamo mi klince kuci, ali nismo toliko matori, "misa mu poljubim".
                    Od objavljivanja spiska ja sam mijenjao dragu,nadajuci se da cu ipak nekako upasti,ali nista izgleda...

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      'Oli i mene, brato? I Hamzu? Vidis kakve si reakcije izazvao svojim nesmotrenim sastavljanjem spiska... Imamo mi klince kuci, ali nismo toliko matori, "misa mu poljubim".
                      Treba neko i da nam cisti WC. Ako ste zainteresovani, go ahead ;)
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Treba neko i da nam cisti WC. Ako ste zainteresovani, go ahead ;)


                        Vidis kako kritike dobro uticu,ovako nisi provalio nikada u zivotu?

                        Comment


                        • Hamzo,smiri se.

                          A vi ljudi,veselije malo,sta se svadjate koji krasni...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Srecan rodjendan tvom acc-u.

                            Odo sada do grada da uzmem pljedzu sa puno luka, jer to uvek privuce zgodne i lepe devojke.

                            Comment


                            • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                              Hamzo,smiri se.

                              A vi ljudi,veselije malo,sta se svadjate koji krasni...
                              Ja sam smiren,ne znam sto ti donosis drugaciji zakljucak?

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                facepalmiracu se zbog ovog propusta

                                Ivane trebao si zurku da najavis sinoc, da ovi glavni koji imaju zivot planiraju i dodju, ovako smo tu samo mi no lajferi
                                i ja kao padobranac, nadam se da me primas :flower:
                                ahahhaahha, kraljice! No lajferi, hahahah...
                                Ma naravno da je i Vlajkisa najDObrodosao, ali misli su mi bile usmerene ka kvalitetnoj bleji sa kraljem svih kraljeva

                                Originally posted by M_G_S View Post
                                'Oli i mene, brato? I Hamzu? Vidis kakve si reakcije izazvao svojim nesmotrenim sastavljanjem spiska... Imamo mi klince kuci, ali nismo toliko matori, "misa mu poljubim".
                                Hoce, naravno, sve smo vec isplanirali. Sardu je greskom zaboravio, naribacu ga koliko sutra zbog toga, ali upadate u pricu, mora malo i ironije u drustvo, ne moze samo cast i postenje. Vidis jos jedan na slovo "n" mi odjednom pade na pamet Tacnije za Hamzu jos ne znam, ne poznam ga dobro, sto bi rekle babe kad ih pitaju na tv-u kako im se neko dopada. Ako je fin kao sto kazes, onda je velkom na zuraju.
                                Ali prvo makni onaj neukusni vic, da ne bi i ti otpao
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X