Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu grupu je napravio jedan tip... O njemu se ne govori, o njemu se ne razmislja, u njega se ne sumnja... Za njega se jednostavno zna da postoji.

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Tu grupu je napravio jedan tip... O njemu se ne govori, o njemu se ne razmislja, u njega se ne sumnja... Za njega se jednostavno zna da postoji.
      Moracu da ga upoznam.. neki kul tip izgleda? prihvatila sam poziv, zainteresovale me te teorije relativiteta, ti zakoni metafizike i ostalo...
      Telo ostaje u stanju kretanja ili mirovanja sve dok ga drugo telo ili sila ne natera da to stanje promeni - Jel ovo bese drugi Njutnov?


      @ asprilja kao i uvek najveci samo za tebe
      ....

      Comment


      • Originally posted by dreamy View Post
        Moracu da ga upoznam.. neki kul tip izgleda? prihvatila sam poziv, zainteresovale me te teorije relativiteta, ti zakoni metafizike i ostalo...
        Telo ostaje u stanju kretanja ili mirovanja sve dok ga drugo telo ili sila ne natera da to stanje promeni - Jel ovo bese drugi Njutnov?


        @ asprilja kao i uvek najveci samo za tebe
        Prvi ;)

        Comment


        • Njutn sisica, nek mami prodaje te jeftine fore.
          Drimi
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Ma koga bi jos interesovao Marat Safin, boš sacuvaj... Salji link!
            Na twitter.com/#!/safin_marat1

            Podrska majci

            Comment


            • To bre ! Danas je sve u znaku srpske majke, vise ne moras da nolajferises mati, dobrodosla medju nas dominatore.





              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Njutn sisica, nek mami prodaje te jeftine fore.
                Drimi
                :big love:

                Originally posted by hamza_TM87 View Post
                Prvi ;)
                Ziva istina




                Marate dragi,
                ako citas ovaj forum, znaj da te oduvek volim. Sad te evo folowujem i na twitiju, u nadi da ces me primetiti. Zelela bih da popricamo o 1. Njutnovom zakonu, i o tim telima u stanju mirovanja i kretanja, sigurna sam da ces ti to da mi razjasnis. S postovanjem, Drimi, ljubav tvog zivota. Samo jos nisi to shvatio. Ali lagano...


                Evo, preslusaj pesmicu, nastavljam u dobrom ritmu:

                Last edited by dreamy; 22-02-12, 12:51.
                ....

                Comment


                • To Drimi ckemaro najveca, ta mi je favorit !
                  Mama mia objasnjava na vise nivoa !

                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Sinoc je propustih u onom lajferisanju sto sam ti pricala, ali ispravicemo koliko veceras.


                    Lepo na slepo, ni kajanja ni srama, ni juce ni sutra, ni dzentlmen, ni dama...

                    ....

                    Comment


                    • Ma kak'i, naj je ova da sam krala, krala sam, preslo mi u naviku i sta mi mogu
                      Evo i Cekili na tw, ali sam to sigurna da vec znate twitter.com/#!/CRaznatovic

                      Comment


                      • Evo vam malo prave muzike

                        Comment


                        • JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

                          Živ je SPAM

                          De si tuto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • MAAAAAAAJKAAAAAAAA !!!
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Živ je, živ je. No mozda ne bi ni trebao, kakvih sve gluposti odje zna bit'.

                              Comment


                              • Zatvorili dusevnu banju, ne mogu vise nikome da polno opstim sa majkom. Evo vam tadbas, dajte nam banjaru.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X