Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako ti bude za svaku zeznaciju koja te strefi...ni ne znas da ti se to moze desiti, a onda odjednom milion ljudi ima istu budalastinu

    Comment


    • Ipak ti proveri pritisak. Danas povisen pritisak imaju sve kategorije, i mladi i stari, gojazni i mrsavi a ne zovu ga bez razloga `tihi ubica`.
      sigpic

      Comment


      • Novi stajling za par godina

        http://www.index.hr/black/clanak/ako...om/698104.aspx

        Comment


        • apa ce ti udariti ban ako vidi sta promovises ovdje

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Jel se ko od vas susretao sa zujanjem u usima?
            Zujanje u usima je jedan od simptoma povisenog krvnog pritiska, ako je pracen jos sa nekim simptomom (glavobolja-potiljacne regije, mutan vid, znojenje) , plus par dana izmjeren visok pritisak 140/90 onda je to dijagnoza hipertenzije.
            Moze biti i simptom zapusenog usnog kanala koji se moze isprati u svakoj ambulantni porodicne medicine.
            Zujanje naravno moze biti simptom ostecenja sluha i treba uraditi jednu od metoda audiometrije (imas cak besplatno testiranje u radnjama sa slusnim aparatima) ili klinici za ORL.
            Ako nije nista od tog onda je stvar ozbiljnija, u svakom slucaju dugotrajno zujanje u usima zahtijeva javljanje ljekaru.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • FC, proveri pritisak... 2.9 ako ti je zadnja vuca tamo, oko 2.5 napred u tom slucaju. Obrnuto za prednju +0.2...

              Pazi, zujanje moze da bude i treperenje vazduha koje nastaje kao posledica njegovog strujanja kroz profilisan kanal otvoren sa obe strane... Salim se malo, naravno, nemoj zameriti...

              Poslusaj ostale naravno i smanji muziku na par dana...

              Comment


              • FC, mislim da moras provjeriti pritisak

                Comment


                • FC, je l' si proverio pritisak?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sve je primljeno k znanju,mjerenja pritiska i audiometrija ovih dana


                    Nisam nikako mjerio pritisak,posto sam bio siguran od cega,tako da sam tu opciju izbacio

                    Comment


                    • Ubacujem preko veze na ORL.
                      Sifra 100 eur-a.
                      sigpic

                      Comment


                      • ipak ti proveri pritisak kod lekara cim ustanes ujutru

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Ubacujem preko veze na ORL.
                          Sifra 100 eur-a.
                          Mislim da ti se zaturila neka nula u pisanju... Malo je, kume...

                          Comment


                          • Nista to ne boli, samo zavrnes rukav
                            sigpic

                            Comment


                            • Nemoj FCu na muku prisjedati

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Mislim da ti se zaturila neka nula u pisanju... Malo je, kume...
                                To je za ubacivanje a da izadje idu cetri nule
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X