Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.limundo.com/kupovina/Odec...ogrtac/4918404

    Brat rodjeni
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Чуо сам да има неки снимак како фудбалски тренер у италији удара бившег играча партизана мислим да се зове Смајлић ... заменио га тренер у току утакмице овај му нешто добацио и тренер скочи и одбоксује га у тунелу ..... има ли неко тај снимак?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        Чуо сам да има неки снимак како фудбалски тренер у италији удара бившег играча партизана мислим да се зове Смајлић ... заменио га тренер у току утакмице овај му нешто добацио и тренер скочи и одбоксује га у тунелу ..... има ли неко тај снимак?
        U pitanju su Rossi i Ljajic

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • баш ти хвала...
          sigpic

          Comment


          • Mislim da svi treba da stavimo ovu sliku Cirijaka kao avatar, bar do kraja Madrida
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              Mislim da svi treba da stavimo ovu sliku Cirijaka kao avatar, bar do kraja Madrida
              to i ne bi bila tako losa ideja pogotovo ako Novak osvoi Madrid ;)

              Comment


              • па да, ако освоји, биће, јој што је супер омалано... има да хвали молера мајстор Цирјака и да офарба "Србија Опен"
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Znaci, nemoj da precerujes. Prestrog si. Nikad bolje fore, i inspiracije, nisam procitao, nego veceras... Pa tu ima tako originalnih stvari, mozda bas lokalnih, na nivou same brade korisnika fore (ono, nasmije se sam sebi u bradu, i niko vise), ..., da mozda neopravdano dajes "ocjenu"
                  U pravu si, to pa bicu iskren ljubomora iz mene prica. Sjajne fore od sjajnog momka. Od inteligentnog, duhovitog, skromnog, kulturnog.
                  Trudicu se da se obuzdam.

                  Sto se BiH tice treba ti pasos to i sam znas, valjda si toliko pametan
                  Ali dzaba tamo ides kad ne mozes dominirat', treba ti zivot da bi uspio u dominaciji, a vise je nego ocigledno da ga nemas. Ne samo ti, nego i ja. Bolje ti je $edi doma, a dominaciju prepusti iskusnim dominatorima. Onima koji nemaju po 5-6 duplih naloga na forumu ili fb. Dominacija je za svjetske ljude, za ljude koji su danas ovdje, sjutra preko okeana. Koji ne vise do 6h ujutro po foruma.
                  sigpic

                  Comment


                  • Takvog te volim... Manje ljubomornog, smirenijeg, realnijeg... To sve i nije bas lako ispuniti... Ali radis na tome, i to se broji.
                    Makao sam te, zbog kiksa, iz liste prijatelja. Ako nastavis da budes realniji, posteniji, kulturniji, vracam te...

                    ps. Da ne moz mi kod glavasa, preko protekcije, omoguciti potpis bar 1/4 dug? Zelio bih i ja da iskazem svoje neke ideje, ali ih bas, bas mnogo.

                    Comment


                    • Valjda cu se brzo vratit', vidis i sam da radim na tome.
                      Zar ti je malo ovoliko koliko imamo? Evo ja roman ispisah
                      sigpic

                      Comment


                      • pa malo je, ali mozda posluzi... Pokusacu s malo rijeci dosta toga da pokazem.

                        Slusaj vic, okinut ces od smijeha.

                        Znas li kako sa javlja na tel CG macka: "Halo, odje leopard"...
                        Mada ne precerujemo previse... Bzv je kad misevi kolo vode.

                        Comment


                        • Pokusaj, pokusaj.

                          Odlican brada vic ako tako mozemo rec', samo ne umijes da ga ispricas kako treba, dje ti je xexexexeexex
                          sigpic

                          Comment


                          • xexexexe
                            Kiksao sam.
                            znas li kako se javlja CG macka? :HALO, ODJE LEOPARD!"
                            mislim da je sad ok. Dobro primijeceno.

                            Comment


                            • Meni taj vic uopste nije smijesan


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako nije? Pa ja nisam Crnogorac pa sam se valjao od smeha, ovo je onaj pravi sirovi humor.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X