Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zbog cega ste toliko iznenadjeni Zbog toga sam ja bojanu cesto zvao TENIS FAN

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Sram te bilo kakav si ti ljubitelj tenisa,kada Nadala gledas samo kada si primorana,a i ove meceve koje gledas pretpostavljam da ti se ne svidjaju jer se ne odvijaju kako ti prizeljkujes
      Evo stidim se

      Pa oni mene kao pojave nerviraju, zasto da sama sebe muci i da gledam njihove meceve ne gledam ni Simona, Karlovica, Almagra,... osim kad ne moram, zasto da gledam ove
      Dusane, normalno da bih gledala Delpov mec, kad njega gotivim, malo ti je poredjenje glupo.

      I ne znam sta me sad ponovo napadate, samo sam rekla da ako ne moram, ja ne gledam te meceve...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by dusan1610 View Post
        Epa vidis, nama Novakovim fanovima je bio odlican mec, pre svega zato sto je Novak odigrao zastrasujuce, i tebi bi sjajan mec bio da si videla Delpa da crta po terenu
        Ne, bilo bi mi bas drago da vidim Delpa da crta po terenu i da igra odlicno, ali nikad ne bih rekla da je sjajan mec ako samo on igra dobro. ;)
        Ali bih gledala mec, priznajem.

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Ne znam zbog cega ste toliko iznenadjeni Zbog toga sam ja bojanu cesto zvao TENIS FAN
          E ti se bolje ne javljaj...
          neki ovde mozda i imaju pravo da me prozivaju, ali za tebe je poznato cije meceve iskljucivo gledas i koji teniser samo za tebe postoji...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=7177

            Tu je!!!

            Krajinovic.
            Neuspelo video ubacivanje.

            Comment


            • Ma ne napadam ja tebe,nego ne razmisljam tako,imam i ja igraca koje ne volim da vidim,ali posto bas volim ovu igru moze igrati ko god hoce ja cu gledati,pa Soderlinga i Simona ne podnosim nikako,ali kada igraju uvijek gledam jer jednostavno uzivam u tome;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ti i Vladan,ne znam kako donosite te zakljucke da ja gledam samo Rafu,ustvari u na RG,nisam ni jedan cijeli Nadalov mec prelgedao Osim finala koje je bilo nedelju.

                Sad kada sam kuci i nemam obaveza,zbog cega ne bi pogledao npr Federer-Kukuskin

                Comment


                • Postoji razlika izmedju odlicnog meca( potrebna oba tenisera ) i odlicne igre nekog tenisera ( pozeljno dvojica, ali moze i samo jedan).
                  Novakov mec je bio rutina, ali da je imao lepu igru, e pa imao je..

                  Comment


                  • Da, ali izmedju meca Blejk-Bagdatis, a Blejk mi je posle Feda najomiljeniji igrac i koji je bas neizvestan i ultra zanimljiv i Djokovic-Sardi, gde je pitanje samo koliko ce gemova uzeti Sardi i jos mi je Djokovic daleko od omiljenog tenisera, ja biram da gledam Blejka i vi me napadate zbog toga.
                    I lepo kazem, ako ne moram, ja ne gledam Djokovica, a to znaci, ako ima zanimljiviji mec, uvek cu to pre gledati nego Djokovica, ja ne vidim sta je to toliko strasno...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Meni to nista nije strasno. Slazemo se po tom pitanju

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Da, ali izmedju meca Blejk-Bagdatis, a Blejk mi je posle Feda najomiljeniji igrac i koji je bas neizvestan i ultra zanimljiv i Djokovic-Sardi, gde je pitanje samo koliko ce gemova uzeti Sardi i jos mi je Djokovic daleko od omiljenog tenisera, ja biram da gledam Blejka i vi me napadate zbog toga.
                        I lepo kazem, ako ne moram, ja ne gledam Djokovica, a to znaci, ako ima zanimljiviji mec, uvek cu to pre gledati nego Djokovica, ja ne vidim sta je to toliko strasno...
                        Zato sto iz nekog razloga( nije teniski) ne gledas Novaka kada on igra najbolji tenis ikada.
                        Nije u pitanju Bozoljac i sl.
                        Faith no more

                        Comment


                        • Ne razumem zasto se kacite i sta vama smeta ako ona ne gleda Djokovica???

                          I otkad se ovde prica o tenisu?
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Zato sto iz nekog razloga( nije teniski) ne gledas Novaka kada on igra najbolji tenis ikada.
                            Nije u pitanju Bozoljac i sl.
                            Faith no more
                            A zasto je bitno da ja gledam Djokovica? Je l' ce tebi nesto znaciti da ja gledam sve njegove meceve?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • http://odjebaus.com/a/2951-tehnicki-pregled-u-negotinu


                              O Boze..
                              Reklama hehe

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                A zasto je bitno da ja gledam Djokovica? Je l' ce tebi nesto znaciti da ja gledam sve njegove meceve?
                                Nije bitno.
                                Nece mi znaciti.
                                Steta je da propustas( posto te smatram za ljubitelja tenisa).
                                Uzdravlje

                                Comment

                                Working...
                                X