Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Vidim da pratsi pa rek'o da pitam..
    Kakav je ovaj fjucers krajem juna na Dorcolu?
    Valja li se deranzirati?
    Hvala
    Pa na ovom trecem bas i nema nekih imena, mada ce opet dati WC nekom nasem klincu i mozda kojem komsiji. Ja sam planirao da idem i vidim nekog mladog igraca ali tesko da cu imati kintu, bez 2000 ne mogu da prodjem
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • CW, dobio si je samo na cuvanje, pazi sta radis i nemoj da se previse hvalis po forumu, da ne prenesemo tuti... onda si gotov...

      Comment


      • Bice i u Somboru.. to nam je tek svima blizu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          CW, dobio si je samo na cuvanje, pazi sta radis i nemoj da se previse hvalis po forumu, da ne prenesemo tuti... onda si gotov...
          Ih sad

          Sazna li Tuta znam koga da jurim
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Bice i u Somboru.. to nam je tek svima blizu
            Pa ako si sa Palica i sl. Pazi Palica, a ne Pralica hehe.
            Mozda i odem na Dorcol? Ako se imade vremena.

            Comment


            • Ja sam stvarno planirao ali treba mi 900 kinti za bus, treba nesto jesti ceo dan i popiti ''neko'' pivo na ovoj vrucini, i na kraju dati za ulaznicu
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Ja sam stvarno planirao ali treba mi 900 kinti za bus, treba nesto jesti ceo dan i popiti ''neko'' pivo na ovoj vrucini, i na kraju dati za ulaznicu
                Kako 900 din. ?
                Povratna?
                Prvo pivo, a onda sve ostalo.

                Comment


                • Ko zna posto im je pivo u kaficima pored terena tako da se to nikako ne bi isplatilo

                  Valjalo bi u tu Kikindu otici jer ce Milojevic mozda bas tamo dobiti sansu da igra prvi profesionalni turnir i pobedom se upise na ATP listu
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Kako chat?
                    Izgleda da ima nesto bitnije trenutno od W ?
                    Zavrsio sam sa tim glupostima

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Ko zna posto im je pivo u kaficima pored terena tako da se to nikako ne bi isplatilo

                      Valjalo bi u tu Kikindu otici jer ce Milojevic mozda bas tamo dobiti sansu da igra prvi profesionalni turnir i pobedom se upise na ATP listu
                      Realno mi ije u planu, ali bih otisao kolima u Kikindu. Ne znam koliko su karte? Bese nema lokomotive ka Kikindi?
                      Pivo nikako kod terena. Verujem da je i u kaficima mnogo jeftinije nego ovde.

                      Comment


                      • Pa bre otkud znam, ali s obzirom da su to stvarno mali turniri bez linijskih sudija, skupljaca loptica i bilo koga ozbiljnog na terenu ne bi smele biti skuplje od 200 dinara.. i to da se setas po kompleksu i odgledas sta ti je volja
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Pa bre otkud znam, ali s obzirom da su to stvarno mali turniri bez linijskih sudija, skupljaca loptica i bilo koga ozbiljnog na terenu ne bi smele biti skuplje od 200 dinara.. i to da se setas po kompleksu i odgledas sta ti je volja
                          Nismo se razumeli. Mislio sam na cene prevoza koje si pominjao.

                          Comment


                          • Ne znam koliko bi mogla biti od Beograda do Kikinde, znam da se ja iz Kragujevca ne bih bas lepo proveo sa cenom te karte. Najbolje je otici kolima sa nekim ortakom, odlgedati ceo dan, zujati malo po gradu, prespavati u kolima, sutra ponovo na tenis i posle podne kuci
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Cekajte, 'ladno naplacuju karte na f? U Bl na ch je besplatan ulaz... i opet nigdje nikog...

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Ne znam koliko bi mogla biti od Beograda do Kikinde, znam da se ja iz Kragujevca ne bih bas lepo proveo sa cenom te karte. Najbolje je otici kolima sa nekim ortakom, odlgedati ceo dan, zujati malo po gradu,prespavati u kolima, sutra ponovo na tenis i posle podne kuci
                                Zanimljivo isplanirano vreme. Mada se u kolima i nisam nesto naspavao.
                                Uzdravlje

                                Comment

                                Working...
                                X