Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Dubokoumno i kvalitetno prepucavanje
    Indigo oce li ta soba ili da idemo da lijegamo
    S tobom nema prepucavanja,kako god,uvijek bivash donji ;)
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Ajde idite odavde. Ajde u chat.
      sigpic

      Comment


      • Odavno video nisam ovakav autoritet.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Smaras. Nadji mi jedan iole kvalitetan post koji si postovao na ovom forumu. Samo jedan. Imas dosta carobnjaka i slicnih foruma za zajebanciju. Nije ovo za tebe. Idi na fb tamo ce tvoji kvaliteti doc' do izrazaja. Ovo je prije svega sportski forum, a ti ovdje zbog sporta nisi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Smaras. Nadji mi jedan iole kvalitetan post koji si postovao na ovom forumu. Samo jedan. Imas dosta carobnjaka i slicnih foruma za zajebanciju. Nije ovo za tebe. Idi na fb tamo ce tvoji kvaliteti doc' do izrazaja. Ovo je prije svega sportski forum, a ti ovdje zbog sporta nisi.
            Zato sto se tebi zamerio? Nisam video da nekoga jos teras sa foruma a ima jos 20 korisnika koji su kao i on redovni u spam temama i koji su ovde zbog zezanja, kakvi su to dvostruki arsini, ide li da to od tebe dolazi?
            Last edited by LBJmvpFORlife; 26-05-12, 01:00.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Smaras. Nadji mi jedan iole kvalitetan post koji si postovao na ovom forumu. Samo jedan. Imas dosta carobnjaka i slicnih foruma za zajebanciju. Nije ovo za tebe. Idi na fb tamo ce tvoji kvaliteti doc' do izrazaja. Ovo je prije svega sportski forum, a ti ovdje zbog sporta nisi.
              Ti mene na primer vise smaras od njega. Mnogo vise. On pise onako decacki iskreno, lud je, budala, a ti se non stop trudis, gistro mudro zboris i prodajes jeftinu ironiju.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Smaras. Nadji mi jedan iole kvalitetan post koji si postovao na ovom forumu. Samo jedan. Imas dosta carobnjaka i slicnih foruma za zajebanciju. Nije ovo za tebe. Idi na fb tamo ce tvoji kvaliteti doc' do izrazaja. Ovo je prije svega sportski forum, a ti ovdje zbog sporta nisi.
                kome se ti obracash ?
                fb nalog ostavljam tebi i slichnima,28 sati si na netu,znachi od koristi ti je neke vjerovatno haha,a ovdje ako iko zna znash lichno ti koliko su moja sportska predvidjanja tachna i uvijek izneshena s debelim razlozima,a ti pishi seminare kilometarske,ja zelje za takvom vrstom dokazivanja nemam,ko zna kvalitet,prepoznao ga je odavno,ne brini ti o tome
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Odmah ga hvata -komplex nize vrijednosti,al necu vishe da pishem,momak shvata pogreshno sve
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Mogli bi vi nazad u vrtic (obdaniste), bice da ste propustili nesto...

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Smaras. Nadji mi jedan iole kvalitetan post koji si postovao na ovom forumu. Samo jedan. Imas dosta carobnjaka i slicnih foruma za zajebanciju. Nije ovo za tebe. Idi na fb tamo ce tvoji kvaliteti doc' do izrazaja. Ovo je prije svega sportski forum, a ti ovdje zbog sporta nisi.
                      Ima ih dosta...samo ne mogu da belezim kad napisem vanserijski post. Taj 1 sto trazis mogu da nadjem na random. Da mi je neko drugi napisao ovaj post razmislio bih da li sam toliko plitak lik ali posto je od totalno bezlicnog, nezanimljivog, i starijeg coveka koji je prepun kompleksa onda ovo ne mogu da razmotrim ozbiljnije. Rascisti sa sobom u glavi taj trip da si u centru paznje ovog foruma i budi bar nekad realan. Ima ovde ljudi sa kojima mogu da vodim finu diskusiju. Ti nisi ni blizu i molim te zaobidji me.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Ti mene na primer vise smaras od njega. Mnogo vise. On pise onako decacki iskreno, lud je, budala, a ti se non stop trudis, gistro mudro zboris i prodajes jeftinu ironiju.
                        Izvanredan si psiholog !!! ))))
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Zato sto se tebi zamerio? Nisam video da nekoga jos teras sa foruma a ima jos 20 korisnika koji su kao i on redovni u spam temama i koji su ovde bez zezanja, kakvi su to dvostruki arsini, ide li da to od tebe dolazi?
                          Meni se zamjerio? Covjece budi ozbiljan. Ti si problematican ali si dobar za forum, ja cu to prvi reci, ali on, asprilja i slicni nisu. Tu su zbog spama, zbog gluposti, nikako zbog sporta. Pa sta ja da pricam sa covjekom koji prica kako mokri po djevjkama ovdje, sta da pricam sa covjekom koji zeli da citav jedan tim izgine, ej???
                          Dalje, taj ALen kakav je da je na pm mu je nesto slao valjda. Neces vjerovati i meni je. Rekao mi je nesto i ne bas korektno, zamisli. Ali, mu nisam javno rekao da je poremecen, d aje retard i slicno kao tvoj drugar. Ja razumijem da ti je drugar i da ces mu stati u zastistu ali on je tu istog trena morao biti banovan, kao i ovaj ispod tebe kad nas je sve nazvao pacenicima skoro.
                          Originally posted by asprilja View Post
                          Ti mene na primer vise smaras od njega. Mnogo vise. On pise onako decacki iskreno, lud je, budala, a ti se non stop trudis, gistro mudro zboris i prodajes jeftinu ironiju.
                          Da sam ti zanimljiv zabrinuo bi se za svoje mentalno stanje. Ovako sam miran.
                          A kad vidis da ti pominjem familiju i da ovako jadno, ispod pojasa provociram i ovog shpagheti, a nijedan jedini dokaz nemate za to sto pricate onda mozemo da pricamo. A ja tog shpaghetija ne podnosim, a ni on mene.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bez tuče momci, koji vam je večeras ...
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Bez tuče momci, koji vam je večeras ...
                              Bas se tuku, eno Fladanu pukla arkada

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Bas se tuku, eno Fladanu pukla arkada
                                Verbalna tuca.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X