Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    U park, doci ce Dzo po njih, on nam je potrcko. Ne radi u firmi Potrcko, nego je bas nas potrcko


    Ugledaj se na neke druge kako su duhoviti,dok citam neke postove valjam se od sege.

    Hihihihihihi
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Sta tripujes covjece??

      Pa jbg, udario sam ga palicom, zanemari tu tecnost oko njega, pogledaj samo pauka
      Cekaj bre smejem se
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


        Ugledaj se na neke druge kako su duhoviti,dok citam neke postove valjam se od sege.

        Hihihihihihi
        Ako se ja ne varam sve bi ti to smazao... al su naivni....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Koja, jebeni pauk ili govno?

          Vidiš post koji sam kvotao, sve je jasno.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ako se ja ne varam sve bi ti to smazao... al su naivni....
            Ja bi samo rafaelo kuglice
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Cekaj bre smejem se
              Ja mozda pocnem da placem, fora je, znas? Glumim malo da sam tuzan, jer neki ne postuju pravila,a meni to smeta, pa da zaplacem, privlacim paznju tako.
              Pusti i ti suzu, da placemo zajedno
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Ja mozda pocnem da placem, fora je, znas? Glumim malo da sam tuzan, jer neki ne postuju pravila,a meni to smeta, pa da zaplacem, privlacim paznju tako.
                Pusti i ti suzu, da placemo zajedno
                Ne bre kakvo crno plakanje nije to za nas duhovite Samo smeh do suza valjanje i te fore Piperiska nemoj da zezas bre ja nikad nisam bio dobar glumac tako da moram da se smejem
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Ne bre kakvo crno plakanje nije to za nas duhovite Samo smeh do suza valjanje i te fore Piperiska nemoj da zezas bre ja nikad nisam bio dobar glumac tako da moram da se smejem
                  Ne brini, ima ovdje dosta glumaca, samo se ti smej ;) I ja cu, naravno.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Kaze da je duhovit



                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • prvi radni dan posle odmora, nema nista gore
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment



                      • Comment


                        • Ovo su Japanci, do sad se oblacio kod Kineza, posto Kinez drzi ST. Los pokusaj duhovitosti, mada je na vukajliji kriza odavno.

                          Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                          Ugledaj se na neke druge kako su duhoviti,dok citam neke postove valjam se od sege.

                          Hihihihihihi
                          Pa ja pokusavam ali mi nesto ne ide. Nikad necu dostici taj nivo
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Vladane, nemoj si nervozan od ranog jutra, fora je to. Kinezi, Japanci, isti .!. A i svi znamo da je dobio vise para nego sto cemo mi svi da zaradimo za ceo zivot.

                              Comment


                              • Isto Kinezi i Japanci!

                                Nego, žreb je u 11.30?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X