Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Samo da vas pozdravim,mrtav sam umoran trenutno idem nesto da pojedem pa cu nesto napisati poslije,trenutno sam ko Djoker na AO 2008
    Ovaj... ako se ne varam... Djoker je osvojio AO '08...

    Comment


    • Cestitam pobedniku AK-47 tj. Davidu Fereru Cestitke i za mladjanog FC Nadala tj. baby Fed-a
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        FC, svaka ti cast kako si se borio, ali ipak je AK pokazao ko je majstor
        a ako si se opustio u 3. setu, napravio si klasicnu pocetnicku gresku, potcenio si protivnika i to ne bilo kog, nego AK
        Nisam potcjenio,nego je tako izgledao,disao na skrge ali se borio i izborio pobjedu




        Posto imam slice i drop shot ne mogu biti Almagro

        Comment


        • Onda budi Deliciano
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Onda budi Deliciano
            Ne moze on da bude Deliciano pored mene
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Nisam potcjenio,nego je tako izgledao,disao na skrge ali se borio i izborio pobjedu

              Posto imam slice i drop shot ne mogu biti Almagro
              shminka je rekao da licis na Almagra i ja njemu verujem
              a i posto si choknuo na kraju, skroz se uklapas u profl doduse mozes i Koli da budes
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                shminka je rekao da licis na Almagra i ja njemu verujem
                a i posto si choknuo na kraju, skroz se uklapas u profl doduse mozes i Koli da budes
                Rekao je vidjecemo da li ima slice i drop shot,ako to imam onda ne licim,ispostavilo se da imam

                Meni nije bilo do psihe,nego tijelo vise nije moglo.Nakon 2 i pol sata po najvecoj vrucini,blackout mi je sljedio na kraju.

                Comment


                • Almagro fkt...i izgledom i kretnjama na terenu...pa cak i radovanjem...ali kao sto rekoh posto imas slice i drop shot...onda unaprijedjena verzija spanca potvrdit ce ovo i @danielkr

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    shminka je rekao da licis na Almagra i ja njemu verujem
                    a i posto si choknuo na kraju, skroz se uklapas u profl doduse mozes i Koli da budes
                    Rekao je vidjecemo da li ima slice i drop shot,ako tu imam onda ne licim,ispostavilo se da imam

                    Meni nije bilo do psihe,nego do tijelo vise nije moglo.Nakon 2 i pol sata po najvecoj vrucini,blacout mi je slijedio na kraju.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Almagro fkt...i izgledom i kretnjama na terenu...pa cak i radovanjem...ali kao sto rekoh posto imas slice i drop shot...onda unaprijedjena verzija spanca potvrdit ce ovo i @danielkr
                      Jesi to u kucici?

                      Evo ja sad odoh ba bazen Jesi nam ugovorio termin.

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Almagro fkt...i izgledom i kretnjama na terenu...pa cak i radovanjem...ali kao sto rekoh posto imas slice i drop shot...onda unaprijedjena verzija spanca potvrdit ce ovo i @danielkr
                        Mozda imam frizuru ko Almagro ali da licim na njega,tesko

                        Comment


                        • Ovo da se pohvali da ce opet igrati tenisa jesam...utorak 8-10...pouceni danasnjim iskustvima krecemo ranije

                          Vladane reci mu da vise ne moze da se raspravlja na ovoj temi o tome da li lici na Almagra
                          ...lici i tacka

                          Comment


                          • Cuo sam da si bombarder iz Sarajeva,nadam se da neces puno pogadjati

                            Comment


                            • Bježi FC samo si igrao DS, bar tako je shminka prenosio, ti si Dolgopolov

                              Comment


                              • Shminka, ocekujem ponovo da izvestavas kao danas, a posto je radni dan, ja cu pratiti taj mec, od samog pocetka

                                Nego gde nam je pobednik?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X