Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja jos uvijek ocekujem info da li je ona dama bila Bojana, nema je ovdje, pa pretpostavljam da je otisla da gleda AK-a.
    A on neiskusan pa je pustio da sjedi u basti, umjesto da mu sjedi u boksu... Nema sta, mora AK jos uciti...

    Comment


    • E Shminka brate , svaka ti cast


      Cestitke i AK-u na pobjedu
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • bravo AK, nisam ni sumnjala u tvoju pobedu

        bilo je bas napeto, ali se u odlucujucim poenima ipak vidi ko je majstor a ko jos uvek mora da uci
        a svaka cast i FC-u za odlican mec

        edit:
        kako sam ovo zaboravila
        shminka, svaka cast na prenosu, imam osecaj kao da smo bili tamo
        e sad nam jos samo nedostaju slike i poneki snimak
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dva giganta su pokazali jos jednom zasto su i dalje strogi balkanski vrh.Sram bilo sve koji su potcijenili FCa,taj mladic ima tenis u malom prstu sto se ono kaze.Ima ga i Harison pa je izgubio od Ferera.AK da je Ferer ovo bi dobio ipak u dva seta,ne bi izgubio TB drugog,nije ni Troicki jer ima problema sa kondicijom,nije cak ni Dodig.Ako mene pitate on je kao Novak iz mladjih dana,lako se iznervira,ima problema sa disanjem kako mec traje
          Mora jos da se radi AK,neka shminka bude tvoj Gris,a notorios Cetojevic!
          Na misice do pobjede,samo zato sto je protivnik mlad i neiskusan u ovakvim mecevima,ipak mogu reci naucio sam te dobro,da si izgubio,onda bi CW bio kriv,vidis li da ti baloncine nista dobro ne donose,skloni CWa covjece,nijedan teniser nije uspio sa dva trenera!
          FC od baby Feda,spade na Almagra,vjerujem da ce biti zadovoljan
          Bravo FC,neka si sve demantovao!

          Shminko svaka cast na izvjestavanju uzivo,da se nisam trijeznio u to vrijeme bio bi online
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Shminko svaka cast na izvjestavanju uzivo,da se nisam trijeznio u to vrijeme bio bi online
            Lepo sam sinoc rekla da Vlajko negde pijanci
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bravo AK legendo! Odo sad u kladionicu ovo kucu vratit sto sam ulozio

              Comment


              • E moj Vladane, ti hvalis AK-a, a pojma nemas sta je sinoc pokusavao da ti smjesti dok te nije bilo...

                Comment


                • Moguce Majo,moguce.Vidim da je ispisano nekih 20 i kusur strana,ali nisam citao,jos uvijek nisam poludio
                  Imas dobar avatar,taman ti ga ostavljam jos jedan citav dan,uzivaj
                  sigpic

                  Comment


                  • Taman me sad nece biti dan-dva.

                    Comment


                    • Eee FC izneveri me covece pa ja ulozio babinu penziju na tvoju pobedu....sad ce baba ostati gladna
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Samo da vas pozdravim,mrtav sam umoran trenutno idem nesto da pojedem pa cu nesto napisati poslije,trenutno sam ko Djoker na AO 2008

                        Comment


                        • FC mnogo si bolje pripremljen od onog starca,on ne moze ni na net da dodje
                          Mnogi su ocekivali bicikl,a tebe par poena dijelilo od pobjede
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam na kraju pukao,mada sam se opustio u 3.setu,mislio sam da sigurno dobijam kako je on izgledao lose,ali sve se promjenilo

                            Comment


                            • Ma on ti je kao Marej,namjerno je tako lose izgledao da bi se ti opustio i mislio da je gotovo,stari je to lisac
                              sigpic

                              Comment


                              • FC, svaka ti cast kako si se borio, ali ipak je AK pokazao ko je majstor
                                a ako si se opustio u 3. setu, napravio si klasicnu pocetnicku gresku, potcenio si protivnika i to ne bilo kog, nego AK
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X