Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Pokušavaš da budeš sarkastičan. Mi smo svi idioti, jer ne želimo da gledamo tatinog sinčića. Naravno da želimo igrača poput Markovića. Ko ne bi želeo takvog igrača i timu?

    Imali smo mi i Jovica koji je nazivan golmanom i stoperom, Simona kojem smo odbrojavali dane od 60 dana ugovora, Dangubica koji je Miskov kusur ili je to bio Zirbes Miskov kusur za Dangubica vise se ne secam.

    Da li smo ikada imali igraca sa kojem smo bili zadovoljni, koliko se ja secam nismo. Svakom nadjemo mane, a zato su silni Stoktoni, Walkeri i ostali mamojebaci za nase igrace.

    Stefan Markovic kosta 1.1 miliona i ni cent manje.Njegova cena za sezonu2018/19 , ko to plati njegov je, vidimo da je jos u Himkiju, znaci placaju ga. Sinocna utakmica i ona skolska sala i kvarteta skracenih playeva sa obe strane je pokazala koju ligu igramo ove godine a koju smo igrali.
    Imali smo El , nemamo je vise i ne ocekuj da igraci koji vec godinama igraju El za ozbiljne novce dodju kod nas da igraju Cipiripi sem ako nije ozbiljno placen za to ili kao sto je slucaj sa ovim strancima kod nas, nemaju vise mesta ni u jednom El timu.
    Mi para niti imamo niti cemo imati dok igramo EC da placamo te igrace ranga Markovica.

    Da li te neko pod prisilom tera da gledas, da li ja gledam Zadrugu ili Parove, a svi mediji o njima pisu?Pa ne gledam. Stvar izbora, ni meni se ne svidja sto je u timu, ali dok je u timu zelim da postigne 50 koseva ako moze. Oni su koji su protiv FC3 su isti kao i oni sto su bili protiv Omica, svako iz svog razloga.

    Comment


    • Markovic ne kosta toliko, da kosta igrao bi...

      Comment


      • Sarac, znas da imas masivan respect od mene ali si ovde omasio debelo. Meni se licno Filip kao bekup ne svidja iz razloga sto ne mogu da zamislim nas tim u finalu, kad se lomi tekma, Fico treba nesto da organizuje ili ne daj Boze odbrani, to se nece desiti. Zasto mi recimo ne smeta Borisa sa 0 poena? Pa zato jer decko ima samo 20g jer ima raspon ruku, jer ima odraz, jer ima meku ruku, sve ostalo ce doci samo strpljenja i ozbiljnog rada treba. Zasto mi ne smeta Lazic aka -2 index, pa zato jer radi dobre stvari van statistike, odbrani primarni napad, baca se na nicuju loptu, odradi odlicne blokove, pravi presing. Zasto mi ne smeta Radanov koji izgleda totalno pogubljeno, mlad, perspektivan, decko ima kliker, brani igrace od 1-2-3 pozicija, ima vremena za njega. Za Filipa niti ima vremena, niti ce postati bolji, niti ce utegnuti odbranu... jednostavno to je to sto on pruza zadnjih godina, i on moze da valja u timu bez ambicija gdje nema pritiska, u Zvezdi kad igras 3min moras biti produktivan. Kazem, opet, Tomic zna bolje pa neka on vidi sta ce i kako ce, ali meni je bezze da nam je to jedina opcija, ne da mi razum da se slozim.

        Comment


        • Sarac pa ti si prvi rekao da neces da gledas dok je on tu. Naravno da sam znao da je to prica radi reda...Kako ti spinujes sinko to nema nigde...Pa ti si prvi pozeleo dobrodoslicu tom istom Markovicu od 1.1m

          Majko mila,stvarno mi ne smeta FC i stariji vec ovakva razmisljanja..ti ih menjas na svakih 5 dana, skoro pa neverovatno
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sarac pa jbt dal si realalan?
            Sad od jednom branis Filipa???

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Laza Kacanski; 11-10-18, 18:43.

            Comment


            • Fićko juče doneo pobedu, a vi tako. Reglend se raspao, možete bar hvala da mu kažete. Onih 2+1, trojka, faul u napadu... E moji stručnjaci.

              Comment


              • Opa evo ga i Sarcev Alter Ego Ne pravite dramu od nicega..Ako neko misli da FC ne zeli da gleda u klubu..sto ga odmah napadate...meni to nije jasno..apsolutno nista ne mozete promeniti oko toga...Stvarate svadju..nek napise ko sta misli...pustite pricu i napadanje po ceo dan...

                Lepo sam napisao za sve igrace, ali Vama smeta stav o FC3...mislim ..pustite ljude..ne budite kao vlast..jednoumlje nije dobro..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja svoj stav nisam menjao, može samo on da bude moj. Očigledno je ukapirao ono što sam ja od početka znao, a ti i dalje ne možeš da ukapiraš. I da bi počeo da kapiraš bilo šta, treba da ti bude jasno da bih ja najviše voleo da mi imamo na pleju nekog boljeg igrača, da imamo pare, da imamo navijače koji će da kupe više od 900 sezonskih, da imamo više od 3.500 navijača u ABA ligi i Evrokupu...

                  Comment


                  • Ja bih želeo da apelujem na forumaše Zvezdaške provinijencije da spuste loptu, svako ima pravo na mišljenje pa bilo ono i pogrešno ali je nečije mišljenje.
                    Da li treba da ličimo na pačju školu? Na forume gde ne smeš da napišeš post ako nije kako kaže uređivačka politika dotičnog foruma?
                    Samo bih želeo da su konverzacije sa poštovanjem a ne protkani ironijom i to onom iz besa kada ne želiš suptilnost već svađu (Šarac) i onda 5 - 6 forumaša na đon krenu đonom i eto belaja iz ničega.
                    Potpno se slažem sa Victor BG forumašem koji je uzdgred i pokušavao da spusti loptu, jbg izgleda da mi balkanci moramo da nađemo temu oko koje ćemo se prepirati jer drugačije ne znamo da vodimo konverzaciju. Skoro da se zapitam kako ste našli devojke, žene, kako funkcionišete sa prijateljima u RL?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Svako ima pravo na mišljenje, ali ne i na mišljenje da je Filip Čović košarkaš, jer nije.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Ja svoj stav nisam menjao, može samo on da bude moj. Očigledno je ukapirao ono što sam ja od početka znao, a ti i dalje ne možeš da ukapiraš. I da bi počeo da kapiraš bilo šta, treba da ti bude jasno da bih ja najviše voleo da mi imamo na pleju nekog boljeg igrača, da imamo pare, da imamo navijače koji će da kupe više od 900 sezonskih, da imamo više od 3.500 navijača u ABA ligi i Evrokupu...
                        Ti si upućen u zbivanja u i oko kluba, pa bih ti postavio par pitanja.
                        Kolika je plata Pota, tj za koliko je veća od Juniorove i da li u FMPu primaju redovno plate?
                        Zašto Junior a ne Pot u Zvezdi?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Sta bi bilo da imamo para..ko bi nam onda igrao u EC navedi mi neki tim koji je imao bolji ali i skuplji roster u EC od ovog Zvezdinog? Iz ABA naravno
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Imali smo mi i Jovica koji je nazivan golmanom i stoperom, Simona kojem smo odbrojavali dane od 60 dana ugovora, Dangubica koji je Miskov kusur ili je to bio Zirbes Miskov kusur za Dangubica vise se ne secam.

                            Da li smo ikada imali igraca sa kojem smo bili zadovoljni, koliko se ja secam nismo. Svakom nadjemo mane, a zato su silni Stoktoni, Walkeri i ostali mamojebaci za nase igrace.

                            Stefan Markovic kosta 1.1 miliona i ni cent manje.Njegova cena za sezonu2018/19 , ko to plati njegov je, vidimo da je jos u Himkiju, znaci placaju ga. Sinocna utakmica i ona skolska sala i kvarteta skracenih playeva sa obe strane je pokazala koju ligu igramo ove godine a koju smo igrali.
                            Imali smo El , nemamo je vise i ne ocekuj da igraci koji vec godinama igraju El za ozbiljne novce dodju kod nas da igraju Cipiripi sem ako nije ozbiljno placen za to ili kao sto je slucaj sa ovim strancima kod nas, nemaju vise mesta ni u jednom El timu.
                            Mi para niti imamo niti cemo imati dok igramo EC da placamo te igrace ranga Markovica.

                            Da li te neko pod prisilom tera da gledas, da li ja gledam Zadrugu ili Parove, a svi mediji o njima pisu?Pa ne gledam. Stvar izbora, ni meni se ne svidja sto je u timu, ali dok je u timu zelim da postigne 50 koseva ako moze. Oni su koji su protiv FC3 su isti kao i oni sto su bili protiv Omica, svako iz svog razloga.
                            Isprva sam mislio da se stvarno zajebavaš, ali ovo je zabrinjavajuće.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ti si upućen u zbivanja u i oko kluba, pa bih ti postavio par pitanja.
                              Kolika je plata Pota, tj za koliko je veća od Juniorove i da li u FMPu primaju redovno plate?
                              Zašto Junior a ne Pot u Zvezdi?
                              U ta pitanja nisam upućen jer me ne interesuju. Čović je za Pota Džon Stokton.

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                U ta pitanja nisam upućen jer me ne interesuju. Čović je za Pota Džon Stokton.
                                [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X