Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala brateu. I ja Bayernu želim sve najbolje, da Danga pokida sezonu i da Radonja podigne pehar.

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Hvala brateu. I ja Bayernu želim sve najbolje, da Danga pokida sezonu i da Radonja podigne pehar.
      Moze sve lepo i bratski.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Isti film kao i prosle sezone, samo drugi glumci.
        Sve se svelo na kraju da li ce se ubaciti preko ruke 4,5 trojki.Nekad Pero i MIlko,danas Srtatos ,Faje i kljucna Reglanda.
        Sta kad stane sut,kad jedini plej zatrokira,napravi tri cetiiri brza faula,a igras npr protiv ekipe koja ima tri 3 pleja i dva tri kombo beka kao Podgorica ?
        Ovo samo zlotvor moze da dozvoli da dve godine za redom igramo sa samo jednim plejmekerom i to ni jedan nije koji razigrava ekipu vec iskljucivo skoreri kojima igra zavisi od suta.
        Jel se zna zasto Dobric nije bio u ekipi?

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Jel se zna zasto Dobric nije bio u ekipi?
          13to prase
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            13to prase
            Znaci da bolje gricka semenke na kraju klupe od pojedinaca.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Moze sve lepo i bratski.

              A sto mi prizivas bolest kada sam ziv i zdrav.

              Ja ti predlazem da na moru ako ti je vec dosadila plaza i sunce da ako imas instagram nalog da se prikljucis kod Tegeltije,
              Tamo ima tvojih istomisljenika, pusti nas sto navijamo za ove iz Zeleznika ( tvoj upis danas na pomracenju ili Aba), da se patimo sa ovim dunsterima sto igraju kod nas.

              Mi i nismo za bolje a ti tvoju srecu potrazi kod svoje sabrace kod njega jer ne postoji zvezdas na ovom svetu koji ce nas KKCZ povezati sa Zeleznikom sem ako nisi fan Tegija i Gtra.

              Videcemo sutra ove supertstarove iz Podgorice kako ce da skoluju ove nase midjete, sve je to sport, dobijes neku a ponekada izgubis,

              Zao mi je samo sto ti odmor prolazi u ovakvima stresovima i pobedama koje nikakvu vaznost nemaju osim da se naalaze negativne stvari kod pojedinih igraca bez obzira na ime ili prezime istog.

              Komsije imaju jednu pobedu u pobedu u pripremama i minus 200 kos razliku a manje kritikuju svoj tim od nazovi nasih naviajca.

              Comment


              • Uf kako se nalazite prozvanim u tekstovima gde niste spomenuti...

                Uvatilo me sunce..a ujtru u Sevilju na 37 stepeni..pa muke...ne pitaj..

                Ma koji Vi..mada skidam kapu kako ste uvalili Filipa..i kad dodje stani pani...bice pani..retko gresim..tako da ono..ne bih sad vasu ushicenost prekidao sa titulom u predsezoni..
                Loja prosla sezona itd itd..za nekog ko ne voli sns i ficu u klubu....poprilicno si postao tolerantan..ali ova banana drzava je puna takvih..tako da ne zameram. ..ako budes hteo..javi se, vodim te u Minken..cak razmisljam i sezonsku da kupim..si ti kupio?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Bilo je stani pani prošle sezone nakon što smo šutnuli Enisa, da li da te podsećam da smo osvojili KLS? Naravno Čjr nije bio neki faktor tu, kao što neće ni ove sezone, ali je bio jedan od šrafova koji je povezao redove nakon debakla u ABA. Ja sam očekivao da ćemo se raspasti u KLS (pre nego što je Enis otišao), a mi osvojili.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Uf kako se nalazite prozvanim u tekstovima gde niste spomenuti...

                    Uvatilo me sunce..a ujtru u Sevilju na 37 stepeni..pa muke...ne pitaj..

                    Ma koji Vi..mada skidam kapu kako ste uvalili Filipa..i kad dodje stani pani...bice pani..retko gresim..tako da ono..ne bih sad vasu ushicenost prekidao sa titulom u predsezoni..
                    Loja prosla sezona itd itd..za nekog ko ne voli sns i ficu u klubu....poprilicno si postao tolerantan..ali ova banana drzava je puna takvih..tako da ne zameram. ..ako budes hteo..javi se, vodim te u Minken..cak razmisljam i sezonsku da kupim..si ti kupio?
                    Ako nastavis ovako da se obracas sagovornicima - imaces odmor u Visbadenu.
                    Last edited by kronostime; 23-09-18, 08:52.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Braco jel imate neki pouzdan link za Arenu? Youtube gase a juce je pukao i mobdro

                      Comment


                      • Comment


                        • Da Cedevita na trećem mestu, imaju dva tima za takmičenja, pun prvi tim stranaca, Agusto Lima centar koji je i u Kini bio, James Bell koji je iz Darušafake došao, bio uz Vilbekina najbolji tamo. Pablo Aguilar, sve španski timovi. I kao šlag na tortu, Sito Alonso, koji ispod 600k nije. Ej jedan Sito Alonso došao u raspalu ABA ligu iz španske, a on još Španac... Mi FC3 na pleju

                          Comment


                          • Mozemo biti vrlo zadovoljni ovim smo videli u ova dva meca. Raduje pre svega disciplina, autoritet Tomica, atmosfera medju igracima.
                            Uz doselekciju, povratak publike, Mozemo do EL.
                            Drzavni mezimci imaju daleko vise para od nas Ali ceracemo se Jo's.

                            Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Da ne bude zabune, okacio sam tvit zbog infoa o Theodore-u, a ne zbog komentara o budzetima.

                              Mada covek je verovatno u pravu i oko prvog komentara. Ko ista veruje rsbu, taj je bolid.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Ko je gospodin? Reklo bi se ovako na prvu loptu da deluje kao relevantan izvor podataka.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X