Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide crni petak, taman da kupi jedno 3-4 kofera i da se tornja iz kluba...priliku kakva je sasa obradovic ne smemo da propustimo

    Comment


    • Ma kakvi, Covic mu vec danas napravio alibi. Priznao da je prosle godine pogresio sto je cekao Radonjica jer je izgubio Tomica, a sledece godine ce da prizna da je pogresio sto nije cekao Trinkijerija.

      Comment


      • Sramotna partija. Na 80 datih poena 8 asistencija??????????
        "U poslednjoj cetvrtini na 45s do kraja tek izlazimo iz bonusa?????
        Cirbes, Covic, Stratos mars u tri lepe

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Meni deluje da je Cirbes odigrao bolju partiju nego ranije i da se popravlja, ali ovo ostalo je zali boze. Nemamo nikakvu energiju, ko mrtvi konji smo (ko je rekao Nenadic?)

          Comment


          • Milane Tomiću, da se ne ljubimo. Od početka sam iz tvojih prepotentnih izjava skontao da si običan dunster. Nisi džaba bio pomoćni trener.

            Comment


            • Alimpijevic nije bio za Zvezdu, ali nikad mi covek nije bio antipatican. Tomic je jedna odvratna, prepotentna njuska, koja ce zajedno sa tatom i sinom da mi ogadi klub, da cu na kraju prestati da gledam KK, da bih sacuvao svoj nervni sistem od olosa. Fuj !

              Comment


              • Samo opušteno...
                Aba liga je prioritet.

                Comment


                • Tomic osim poraza u Evropi ima 8 0 u Abi sto sa ovim rosterom nije mi malo lako. Nemamo podrsku, novca malo i skrpljeno je to za sad, jedini smo tim koji nije imao doselekciju do sada , to je realnost, dobro je poraz Ulma, ali sad Bresa pod obavezno pa ako Ulm dobije Androru, u zadnjem kolu igra kos razlika posto vrv gubimo u Carigradu, trenutno smo na plus 4, Ulm minus 28. Derbi ce pokazati dosta toga, ali mislim da je vreme za pojacanje, pa makar usli u minus .

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Dobrić u kanalu, Nenadić ni sekund. Tomiću, genije.
                    Nije ovde u pitanju pamet, već sujeta. Govnar ne želi da mu da minutažu jer bi se dečko usrao u njega.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Alempije vrati se

                      Comment


                      • Ne treba nam nijedan dinar da iz onoga sto imamo izvucemo najvise sto mozemo. Ako nas bekovi probijaju jedan na jedan, kako je moguce da trener vrti iste igrace i dozvoli da se Regland, od koga nam se jedino vrti napad, napuni licnim greskama? Gde nam je alternativa u napadu? Sta ce nam 3 centra u rotaciji kada igramo samo sa dva i sta je sa energijom, zasto svaki tim u gostima (a od skora pocelo i u Beogradu) izgleda kao da duplo vise zeli pobedu nego mi?

                        Comment


                        • Ne verujem da ce Covic cekati predugo i tako ponoviti gresku od prosle godine sa Alimpijem, posebno sto njemu trenerska vrteska nije strana osim ako sa godinama nije omeksao. Derbi ce biti pravi ispit da se vidi gde smo i sta smo. Ocigledno je da sa ovako velikom ulogom FC nemamo sta da trazimo protiv kvalitetnijih ekipa. Ako vec mora da bude tu ne razumem zasto se ne napravi kompromis i dovede drugi plej a ovaj bude u rosteru po potrebi sa ulogom kao Ristic ili Davidovac ili Nenadic

                          Comment


                          • Nije omeksao nego ide iz krajnosti u krajnost (ili otpusta trenere ko na vrtesci ili ih drzi do kraja dok nas potpuno ne upropaste) , a sluh za pravi izbor mu godinama sve vise slabi. Sve vise deluje kao da mu se fucka za rezultat. Tako pasivno ne vrsi pritisak na trenera u vidu ciljanog rezultata, ovaj onda ima alibi pricu i ne pritiska igrace, a igraci koji onda motiv imaju da ne vataju krivinu za iste pare.
                            Last edited by mmajstor; 20-11-18, 21:41.

                            Comment


                            • Najgore u svemu sto je Tomic misljenja da smo mi veceras igrali dobro 3 cetvrtine.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Najgore u svemu sto je Tomic misljenja da smo mi veceras igrali dobro 3 cetvrtine.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                To je odsustvo i liderskih sposobnosti... treba znati kada treba javno iskritikovati igrace, a kada ih treba zastititi. On to ne oseca, nema u sebi. Moras bre da budes vodja, i na terenu i van njega.

                                Comment

                                Working...
                                X