Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iznervirao je igrače i sa svojim reakcijama u odbrani. Za neke stvari nije potreban kontinuitet, već samo malo mozga koji njemu često drema. Kad treba da izblokira ruku podiže ko da nije muško. U napadu je druga priča. Ume tu leđima elegantno da reši protivnika al ume i zicere da omaši.

    Comment


    • Ristic je u odbrani rupa na kub. Steta, jer napadacki ima strasan potencijal. Kako god bilo, veliki je prospekt i treba ga sacekati. S druge strane, Nenadic zauzima mesto malom Uskokovicu ili nekom drugom. Besmislen potez uprave je njegov potpis.
      Last edited by Storm; 08-05-19, 20:21.

      Comment


      • Stičem utisak da Ristić ima jako slabe noge (pazi ovo "jako slabe" kako sam dobro ovo napisao) tako da niti može da izdrži nekog na leđima u napadu niti u odbrani a o post igri kada treba da nekog ugura pod obruč ne bih ni pisao jr je protiv OKKa pokušao par puta i odustao jer nije mogao čuvara da pomeri.
        Moždaa je talenat ali je trenutno rupetina.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Da mi ozbiljan rad uložimo u Deda-Ojo-Simana...tu imamo najviše prostora za apgrejd, fina podešavanja i uigravanje akcija. Sva trojica u usponu i željni dokazivanja. Ojo i Boriša rol-model fizikalija za svoje pozicije a Deda čujem već prešao na slim.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Ristic je u odbrani rupa na kub. Steta, jer napadacki ima strasan potencijal. Kako god bilo, veliki je prospekt i treba ga sacekati. S druge strane, Nenadic zauzima mesto malom Uskokovicu ili nekom drugom. Besmislen potez uprave je njegov potpis.
            Prospekt je neko sa 19, 20, maksimum 21 godinom. Ristić ima 24. Već bi trebalo da je naučio osnove igranja odbrane.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Prospekt je neko sa 19, 20, maksimum 21 godinom. Ristić ima 24. Već bi trebalo da je naučio osnove igranja odbrane.
              Prva profi seniorska sezona, jbg. U kojoj cak nije ni mnogo igrao. Pojeo je govno sa koledzom. Jeb’o ga koledz. Do sada bi u FMP-u i kod nas postao igrac.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ristic je u odbrani rupa na kub. Steta, jer napadacki ima strasan potencijal. Kako god bilo, veliki je prospekt i treba ga sacekati. S druge strane, Nenadic zauzima mesto malom Uskokovicu ili nekom drugom. Besmislen potez uprave je njegov potpis.

                Koji Uskokovic?????? da li si video u sudaru sa nasom prvom postavom sta je uspeo da uradi ili odbrani??? I sta bi ti njega sledece sezone da ga gurnes odmah u vatru u El , decko ce ostati da igra plus 25 minuta kao prvi play FMPa a ne da bude novi Rebic, Radanov ili Nenadic i da provede sezonu pored klupe sa tri puta manje treninga nego u FMPU, jer KKCZ sledece sezone ce vise imati utakmica i putovanja nego treninga.

                Nenadic je prosle sezone bio najbolji igrac FMPa zajedno sa OJOom i prerastao je i po godinama i kvalitetom klub kao sto je FMP.

                to sto izgleda tako kako izgleda u nasoj ekipi ima malo i do kvaliteta ostalih igraca pa cak i do omrazenog nam tatinog sina.
                Last edited by Šarac; 08-05-19, 21:06.

                Comment


                • Ladno smo za 200 000 evrica utopili Cirbica.

                  Svaka cast , umetnost nema sta.

                  Comment


                  • Pominjali smo po Grckoj ligi neke igrace koji bi mogli da budu zanimljivi. Rion Brown igra u Patri. 27 godina, ima iskustva u Izraelu, Francuskoj i sada u Grckoj. U pitanju je 2/3 hibrid igrac koji ima fenomenalne fizicke predispozicija (recimo na nivou Clyburna iz CSKA). Veoma dobar defanzivac i odlican suter spolja. Izuzetno zahvalan za ekipu i verovatno jedan od najbolji bekova skakaca u Evropi trenutno.

                    Recimo to bi bio ogroman upgrade u odnosu na nekog Lazica i sl.

                    Comment


                    • Uh mnogo fin igrac, odlican pik vrti, atleta, e sad highlights su pa ne znam kakve su mu odluke, vec sam vidio dva suta preko ruke u prvim sekundama napada i jedan missmec protiv Gista koji je rjesio sutem umjesto ulazom. Ballhandling ima odlican, iz driblinga dodaje bez gledanja, dobar i ulaz... Generalno fin igrac al pitanje je koliko je bolji suter od Berona ili iskustvo KC koje imamo u timu.
                      Ja bih ako ikakve sanse ima Djenku ispred KC doveo i samo plej i centar.

                      Comment


                      • Šta bi ono na 3:23?

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Šta bi ono na 3:23?
                          uhhhh...kakav globetrotter move.
                          onaj stav: "vidi, ja ću da ga dam...a vi vidite samo kako vam odgovara".

                          Comment


                          • Bas je dobar igrac. 4 godine bio na koledzu, prosao dosta coachinga. Uz to nije neki retard u glavi. Nije uleteo u NBA samo zbog toga sto mu je kao klincu bio jako los ball handling i to ga je limitiralo. Sada je sazreo dosta i to vise nije problem. Solidni procenti suta, samo 1.2 TO po tekmi na 2.5 assista iako covek nije cak ni sekundarni kreator. Dakle dobro ucestvuje u protoku lopte i ne brlja. Ja bih ovakvog igraca mnogo zeleo u ekipi. Univerzalac na 2/3, cije atletske sposobnosti bi nam dale dodatnu dimenziju.

                            Redno da Lazic pojaca neki Ludwigsburg

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Pominjali smo po Grckoj ligi neke igrace koji bi mogli da budu zanimljivi. Rion Brown igra u Patri. 27 godina, ima iskustva u Izraelu, Francuskoj i sada u Grckoj. U pitanju je 2/3 hibrid igrac koji ima fenomenalne fizicke predispozicija (recimo na nivou Clyburna iz CSKA). Veoma dobar defanzivac i odlican suter spolja. Izuzetno zahvalan za ekipu i verovatno jedan od najbolji bekova skakaca u Evropi trenutno.

                              Recimo to bi bio ogroman upgrade u odnosu na nekog Lazica i sl.

                              Za ovaj klub je prosle godine igrao Faje
                              U kojoj je agenciji ovaj Brown?
                              Edit: nasao Zachary Charles, NEXT Sports

                              https://basketball.realgm.com/player.../Summary/23539
                              Last edited by Borca; 09-05-19, 14:52.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Za ovaj klub je prosle godine igrao Faje
                                U kojoj je agenciji ovaj Brown?
                                Edit: nasao Zachary Charles, NEXT Sports

                                https://basketball.realgm.com/player.../Summary/23539
                                Da, ali je Brown tada bio u Dijonu. Tamo je takodje imao dobru sezonu. Pazi mislim da je njegov kvalitet neosporan, pogotovu za to koliko bi potencijalno kostao.

                                Comment

                                Working...
                                X