Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što ga ne dade, Rochestie? [emoji853]

    Comment


    • Pa ajde što ga nije dao, nego on i Feldin katastrofa. Morao je ovo Pero da šuta.

      Comment


      • Bas steta sto nismo dobili. Tesko da je bilo ko ocekivao da cemo imati sut za pobedu veceras ali i pored toga bas je sranje ovako izgubiti. Da je Rocesti pogodio pokrio bi kriminalno losu igru veceras posebno u odbrani.
        Raduje sto je Antic pokazao klasu.
        Cestitke momcima i treneru Alimpijevicu.

        Comment


        • Steta, sami sebe pobjedismo.

          Comment


          • Izgubismo zbog dve stvari.

            Košarka nije sport glupih ljudi...

            Ni na terenu, ni u upravi.

            Feldain, košarkaški IQ u debelom minusu, WTF reakcije...i nije jedini na žalost. Ali što jedna budala zajebe sto pametnih ne poprave.

            Takođe, trebao je mozak i ljudima u upravi, kada su odlučivali ko će biti najskuplji igrač.

            Večeras smo imali pokaznu vežbu kako izgleda kada igrač na zalasku karijere igra fizičku košarku, a svaka utakmica u EL biće takva. Za te novce, mogao se dovesti u ovom trenutku lošiji, ali na duži rok kud i kamo perspektivniji, jači, željniji igrač. No, tako je to kada se Gazda igra GMa.

            O poziciji 4/5 ne vredi ni govoriti, jebali vas Jankovići i Kešelji.

            Bez vređanja igrača, plz
            Last edited by nebitan; 13-10-17, 20:19.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Da budemo malo realniji, svi u rosteru očekuju od Pere, Feldaina i Zločestog da rešavaju utakmice i da preuzmu odgovornost, to i protivnički timovi znaju i na njima odigraju i odbranu. Danas su eksploatisali Zločestog pod košem a igrali su prilično blizu na njemu i Džejmsu u napadu, Feldain i što je dao koševa sve je bilo preko ruke. Laza je dobar bio dok je imao snage...imajte vere u ovaj tim, ja sam posle ove utakmice siguran u napredak tima i u ovosezonski uspeh a u EL bi to bio nekih 10/12 pobeda.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Izgubismo zbog dve stvari.

                Košarka nije sport glupih ljudi...

                Ni na terenu, ni u upravi.



                Feldain, košarkaški IQ u debelom minusu, WTF reakcije...i nije jedini na žalost. Ali što jedna budala zajebe sto pametnih ne poprave.

                Takođe, trebao je mozak i ljudima u upravi, kada su odlučivali ko će biti najskuplji igrač.

                Večeras smo imali pokaznu vežbu kako izgleda kada igrač na zalasku karijere igra fizičku košarku, a svaka utakmica u EL biće takva. Za te novce, mogao se dovesti u ovom trenutku lošiji, ali na duži rok kud i kamo perspektivniji, jači, željniji igrač. No, tako je to kada se Gazda igra GMa.

                O poziciji 4/5 ne vredi ni govoriti, jebali vas Jankovići i Kešelji.
                Smiri dozivljaj. Ni ja nisam zadovoljan selekcijom tima, ali poraz od 2 razlike u Kaunasu nije los. Ne treba se radovati porazu, ali ovo je sve samo ne lose. Potencijalni problem moze da bude fizicka sprema igraca sto zbog godina sto zbog toga jer ne znamo sistem rada Alimpijevica i novog kondiciobog trenera.
                Last edited by nebitan; 13-10-17, 20:20.

                Comment


                • Necu citati vase upise jer sam ovlas video da je krenula pljuvacina.
                  Iskreno nisamnesto bolje ni ocekivao ali dobro to je b+vec vas problem i vasa stvar.
                  Mogu reci bravo Zvezdo, bravo momci.
                  Igrali ste jako, borbeno nije usao zadnji sut uci ce srugi put.Bravo momci bravo za Alimpijevica. Idemo dalje.
                  Zalgiris jedna od najprljavijih ekipa i sa takvom ekipom kod njih kuci mi smo imali sut za pobedu.
                  Ja sam prezadovoljan sobzirom da je ovo potpuno nova ekipa, novo sve i borbenost i odlicna odbrana ce i ove godine
                  biti nas trade mark.
                  Od mene toliko za ovu utakmicu a vi nastavite sa pljuvacinom mozda ce vam biti tako lakse u zivotu.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Izgubili smo zato što smo bolno inferiorni u skoku, to smo protiv ove ekipe nadoknađivali šutem, protiv neke druge iz prvog EL ešalona biće 20+ razlike za njih.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Smiri dozivljaj. Ni ja nisam zadovoljan selekcijom tima, ali poraz od 2 razlike u Kaunasu nije los. Ne treba se radovati porazu, ali ovo je sve samo ne lose. Potencijalni problem moze da bude fizicka sprema igraca sto zbog godina sto zbog toga jer ne znamo sistem rada Alimpijevica i novog kondiciobog trenera.
                      Ko se raduje, crko bih sad. Ali to je to, ne može Ročesti koji je i u prajmu bio slabašan da pod stare dane bude glavni igrač EL ekipe. Jebiga, ne može. Ne može košarka da se igra bez četvorke. Jebiga, ne može. Ne mogu da se dovode igrači samo da bi bili na poziciji Ne Igram U Partizanu. Jebiga, ne može. Ne mogu da se dovode menadžerske prevare od igrača, nije ovo fudbal. Jbga, ne može.

                      I kad se skupi sve to zajedno, dobije se - jebiga, ne može da se pobedi.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ovaj Laki21 je klasican bezobrazluk od coveka,nemam reci...

                        Momcima svaka cast,fali nam iskustva...Da ne duzim,sve ste videli,smem se kladiti da niko od vas nije ocekivao da cemo imati sut za pobedu.Podrska treneru i ekipi,idemo dalje...

                        Comment


                        • Sta reci da je usla bilo bi svrsavanje kolektivno ali eto izgubismo urnisali su nas u skoku a i puno smo brate bacanja promasili.
                          Jel zna neko zasto Danga nije igro jel povreda i o cemu je rec?
                          Po meni ima tu igeca i za Silbovanje npr. JJ-ovi pa Kes.
                          Sa oprostenjem mislim da je Lakica u pravu Feldin je toliko kosarkaski neinteligentan igrac da je to za pricu.
                          Sve u svemu bice bolje ja verujem treba tu dovesti 2 igraca i bio bi to sexi tim.

                          Comment


                          • Koji negativizam? Pa neću biti raspoložen što smo izgubili. Laki21 ima pravo čovek da priča šta hoće nego bi svi da budu polcajci i da nameću svoje mišljenje. Čak može da bude i protiv uprave ako to hoće, postoji Zvezda i pre svega ovoga danas i veća je od svega. Ako mu smeta Čović njegova stvar. Nije Čović Zvezda. Ja ga cenim i ne bih ga menjao nema šanse, ali sad braniti ljudima da budu negativni, i slično... Samo iskulira svako kome se šta ne svidja. Lagano.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Ovaj Laki21 je klasican bezobrazluk od coveka,nemam reci...
                              Ajmo dečko, troskoci. Ili koristi IL.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Hajde malo se opustite i Laki i ovi koji ga "prozivaju"...malo da se pritisak spusti na normalu.
                                Znači: bez pljuvačine i prozivanja.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X