Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez Pere u Moskvi. Ne znam , mislio sam gledajuci treninge par puta i pripreme da je ovo baš taj tim koji će krenuti u novu zetvu trofeja. Nije problem evroliga, mene bole ova dva poraza u Abi gde već u startu zaostajemo za Budućnošču i nemaš puno prostora više da gubiš ako hoćeš tu prednost domaćeg terena, ako bre hoćeš uopšte u plej of, lepo reče Drakon cini mi se ispravite ako grešim na čemu toliki optimizam da se sigurno uzima ova liga. Dajmo malo realnosti, ovaj tim je napravljen za budućnost izgleda pa cenu izgubljene sezone. Nema svrhe menjati trenera, momak je tu , dobio je jednu Barsu ima on dobre taktičke stvari a još i uči. Uostalom to se očekuje od mladog trenera, poenta je samo da li mi imamo strpljenja. A i čemu menjanje koga dovesti, nekog kome ćeš utrapiti tim koji nije on sastavljao pa bi i njega cekali. Videćemo , mozda jedan igrač preokrene kao onda Miler.

    Comment


    • Originally posted by Decembarski View Post
      Laki kukaš ko Žalosna Sova.
      Opusti se...uzimamo Abu bez da oznojimo
      Sad je sve ok, rekao Decembarski.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Evo impresija coach Al-a
        Ovo ne treba da izjavi trener Crvene zvezde. Mlad je Alimpije, mnogo je mlad. Stručnost i talenat ima svakako ali nije još zreo kao čovek za trenera kkcz.

        Comment


        • Rocesti je stvarno vrhunski igrač veliki majstor svog zanata ali neće on moći ovako još dugo bez ozbiljne pomoći ostatka ekipe. Skautirace nas, izolovace nam Rocestija i bićemo u problemu. Sto se ovih mladjanih novajlija tiče tanko sve to deluje ne vidim ja tu neki veliki potencijal a još manje vidim nekoga ko će da ih nauci i razvije osim samog igranja EL. Biće teška sezona napašće nas svi a videćemo kako će sve to na kraju da ispadne.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Alimpije dal si ti za Zvezdu??????
            Ono nije da si se naosvajao trofeja, napravio igraca itd,itd do sada.
            Jbg ti si birao ove igrace. Ili nisi????
            Naravno da nije on birao, vecinu igraca je covic dovodio, isti slucaj kao i sa Radonjicem prve sezone.To sto su davali izjave da je iskljucivo strucni stab birao igrace su price za malu decu, svi znamo da se tu samo jedan covek pita.
            Last edited by Manda77; 23-10-17, 00:57.

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Naravno da nije on birao, vecinu igraca je covic dovodio, isti slucaj kao i sa Radonjicem prve sezone.To sto su davali izjave da je iskljucivo strucni stab birao igrace su price za malu decu, svi znamo da se tu samo jedan covek pita.
              E zbog ovoga si najebo)))
              Sad ce pojedinci da ti objasne da nije tako[emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Naravno da nije on birao, vecinu igraca je covic dovodio, isti slucaj kao i sa Radonjicem prve sezone.To sto su davali izjave da je iskljucivo strucni stab birao igrace su price za malu decu, svi znamo da se tu samo jedan covek pita.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Losa bezvoljna utakmica. Opet nam se ponovilo da u ABA ligi protivnik zeli pobedu vise od nas. Mozda nije pametno onako deliti igrace na konferenciji za stampu, ali verujem da je Alimpijevic prilicno iznerviran ponasanjem pojedinaca. Tacno je da to treba da se resava u svlacionici ali mozda je i potrebna sok terapija.
                  Mozda je glupo pominjati doselekciju kada se izgubi utakmica ali meni deluje da bi ovaj sastav uz 2 igraca tipa/kvaliteta Milera i Dzenkinsa bio jaci nego onaj proslogodisnji
                  1 Zlocesti, Radicevic
                  1/2 Dzenkins
                  2 Lazic, Feldin
                  3 Dangubic
                  3/4 Miler
                  4 Bjelica, Jankovic
                  4/5 Pero
                  5 Lesor, Jovanovic

                  Sve bi pozicije bile dobro pokrivene i neogranicene mogucnosti za kombinovanje
                  Last edited by Ivan9; 23-10-17, 08:57.

                  Comment


                  • Ne vidim sta je tacno problem?! Koje bi domace igrače doveli forumski experti za male pare ako ne Jankovića, Jovanovica i Radicevica?! Da ih je doveo Muta reka suza bi se prolila ovde. Pa Rocesti kad je dosao pola foruma je bilo u daunu kao da je jednom nogom u grobu a sad je maestro. Isto za Peru. Za Belog sta reci, igra profesorski, trebalo je milion da mu damo.
                    Ajde bre internet strucnjaci, junaci drustvenih mreza, "navijači"..

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Sve bi pozicije bile dobro pokrivene i neogranicene mogucnosti za kombinovanje
                      Izbaci ti Dobrica, a on je jedan od perspektivnijih.

                      Comment


                      • Slažem se, dobar je Dobrić
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nama bi izuzetno legao Rajt iako će mnogi reći on nema skok, nije neki defanzivno orijentisan igrač, da ali bi Ročesti bio rasterećen pritiska protivničkih bekova i manje bi se trošio (mogao bi koju više asistenciju da podeli) ili u paru sa Radičevićem bi imali realizatora, jer u "drugoj postavi" mi kuburimo u napadu i vrlo često se proda sve ono što je startna postava "zaradila" i siigurno (moja pretpostavka) sa Rajtom ne bi bilo upisana ova dva poraza u ABA ligi.
                          Prilično smo sebi već zakomplikovali stvar sa ova dva poraza i unošenjem nesigurnosti kod mladih igrača, voleo bih da vidim pozitivnu reakciju i kod njih i kod trenera da pokuša sa nekim drugim odbranama osim čovek na čoveka (ja bar nisam video te pokušaje).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Losa bezvoljna utakmica. Opet nam se ponovilo da u ABA ligi protivnik zeli pobedu vise od nas. Mozda nije pametno onako deliti igrace na konferenciji za stampu, ali verujem da je Alimpijevic prilicno iznerviran ponasanjem pojedinaca. Tacno je da to treba da se resava u svlacionici ali mozda je i potrebna sok terapija.
                            Mozda je glupo pominjati doselekciju kada se izgubi utakmica ali meni deluje da bi ovaj sastav uz 2 igraca tipa/kvaliteta Milera i Dzenkinsa bio jaci nego onaj proslogodisnji
                            1 Zlocesti, Radicevic
                            1/2 Dzenkins
                            2 Lazic, Feldin
                            3 Dangubic
                            3/4 Miler
                            4 Bjelica, Jankovic
                            4/5 Pero
                            5 Lesor, Jovanovic

                            Sve bi pozicije bile dobro pokrivene i neogranicene mogucnosti za kombinovanje
                            Ajde da bi bio bolji sastav
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Naravno, Rajt i to je to. Ako bi se vec dovodio neki kombo onda bi bilo najbolje dovesti ga umesto Feldina, mada dosta smo para zaradili na otkazima igraca prosle sezone, ne bi valjalo jos.

                              Comment


                              • Treba malo sačekati da vidimo da li će kockice da se slože po pitanju Radičevića, JJ, Dobrića, Lazarevića, Feldeina, Danguba kad se vrati kako će izgledati... Ne znamo kako bi Wright izgledao u ozbiljnoj kompetitivnoj košarci, ako bi se nekako ratosiljali Kešelja onda bi mogli da razmislimo o njemu kao legitimnoj opciji.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X