Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ovako Feldin reaguje na izmenu
    Kome je ovo pokazao??

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Kako mislis naneo je zlo....hoces da kazes da je namerno hteo da igramo lose i ne osvojimo titule?
      Inace u zvezdopartizanovce u profesionalnom sportu ne verujem....svakom od njih je bitnija sopstvena karijera od navijackih emocija iz mladosti.
      па зар се зло наноси само с намјером...вјеровао или не у звездаше и партизановце, професионални спорт тако функционише..и, да, Владан Милојевић је звездаш, до коске...мислиш ли да то нема утицаја на све...мислим да је звездаш на мјесту тренера много битније него на мјесту играча...ја кад бих се лудим сплетом околности нашао на клупи партизана (тренутно тренирам дјецу у школи кошарке) кунем ти се животом да бих учинио све да их уканалим горе него Мирић нас...па нек иде и живот и даља каријера...

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Kome je ovo pokazao??
        Kome god da je poslao bih ga u svlacionicu.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Kome god da je poslao bih ga u svlacionicu.
          To naravno, ali me bas zanima. Nisam ispratio ovo, a posto vidim koji je minut, odnosno sekunda, pogledacu snimak.
          Feldin je jedna picka od igraca.
          Carini loptu non-stop i ne da nikome da igra oko sebe.
          Kada je izjavio ono u fazonu ''pa sta'' na konstataciju novinara da je odigra lose(valjda protiv future).
          Moguce da je on sjebao hemiju u timu.
          Seti se samo kada je tokom zime bio povredjen kako smo mi dobro igrali.
          Kada se vratio na parket, krenuo je postepen pad, a od kupa strmoglav.

          Comment


          • Uglavnom je neophodno da postoji namera. Ako das sve od sebe i ne postignes uspeh jer to prevazilazi tvoj neki kapacitet, ne vidim o kakvom nanosenju zla govoris. Takodje neuspeh ne vidim kao zlo. Zlo je kada zelis lose nekom drugom, tako da da ne vidim kako je to moguce ako ne postoji namera za tako nesto.
            Razumem samo igrace koji su ostavili trag u jednom od dva kluba, pa ne mogu da se prebace na onaj drugi iz postovanja prema ucinjenom. A za te navijacke fore iz mladosti, igrac koji ne ume da savlada te emocije za mene nece nikada biti profesionalac. Retki su oni koji to ne mogu, pa zato kada i odu u inostranstvo pruzaju svoj maksimum bez obzira sto ti klubovi nisu Zvezda ili Partizan. To je profesionalizam.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Uglavnom je neophodno da postoji namera. Ako das sve od sebe i ne postignes uspeh jer to prevazilazi tvoj neki kapacitet, ne vidim o kakvom nanosenju zla govoris. Takodje neuspeh ne vidim kao zlo. Zlo je kada zelis lose nekom drugom, tako da da ne vidim kako je to moguce ako ne postoji namera za tako nesto.
              Razumem samo igrace koji su ostavili trag u jednom od dva kluba, pa ne mogu da se prebace na onaj drugi iz postovanja prema ucinjenom. A za te navijacke fore iz mladosti, igrac koji ne ume da savlada te emocije za mene nece nikada biti profesionalac. Retki su oni koji to ne mogu, pa zato kada i odu u inostranstvo pruzaju svoj maksimum bez obzira sto ti klubovi nisu Zvezda ili Partizan. To je profesionalizam.
              пут у пакао је поплочан с добрим намјерама...рече неко мудар...

              Comment


              • Odlazak Alimpijevica nece nista drasticno promeniti.Imamo tim koji pobede juniori Mege,decaci rodjeni 2001 godine i ta ista deca im naprave peko 20 ofanzifnih skokova.Mislim da Topic nije neki veliki strucnjak,nema on iskustva za ovako slozen zadatak.

                Glavni krivac za nas potop je Nebojsa Covic.Sto bi rekao Izet Fazlinovic,Covic je podvojena licnost.Do podne je lud od podne se pretvara u jos ludjeg.Bori se protiv nekih nepostojecih protivnika,mracnih sila,domacih i stranih izdajnika i spijuna.Zavadio se sa svima i ovo sto je uradio Bokanu je nekorektno.Bokan mu je davao dosta pomoci prethodnih sezona kada je trebalo da ispegla papire za EL.

                Nijedan ozbiljan trener nece doci da trenira zvezdu.Trener ce biti neki lik poput Topica,Gurovica,Lukajica i drugih strucnjaka.

                Na leto ce biti turbulentno,budzet ce biti u vrh glave milion a i to ce Covic tesko navuci.Covic se sigurno nece lako povuci sa cela Zvezde a i da se povuce nema niko normalan da ga zameni.Da je srece da neki bogatas kupi Zvezdu ali nece nas ta sreca.

                Comment


                • Srecno Alimpiju u daljoj karijeri.

                  Takodje puno srece Topu na klupi,bice potrebna.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Covic je postavljanjem Alimpijevica za trenera uspeo da za 8 meseci unisti sve ono dobro sto je stvoreno prethodnih godina. Da nas opet podseti na onu Zvezdu u kojoj igraju igraci koje boli qrac za tu istu Zvezdu, obicni placenici na celu sa prevarom od trenera. Toliko tesko se doslo do nivoa ozbiljnog kluba da je Covic glumeci bahatost zajedno sa ovom prevarom od bivseg trenera sve to unistio preko noci.
                    Prosto neverovatno.
                    I kao ,,Alimpijevicu hvala na svemu,, ???????
                    Hvala ti sto si nas vratio 6 godina unazad, unistio klub, izgubio ABA ligu, ucesce u EL, izgubio KUP.

                    Comment


                    • Од Топа очекујем да почнемо да личимо на кошаркашку екипу, да промени неке ствари у игри, којих се Дудуленце држао као пијан плота, да поправи одбрану, да повећа минутажу играчима, који остају следеће сезоне, посебно Раданову на позицији на којој сматра да најбоље игра.
                      Неће му бити лако да среди ствари у свлачионици.Имам утисак да нарочито странци не гледају благонаклоно на џуниорову приватизацију лопте, потврда ми је понашање Фелдина у последњем нападу против Меге док је татин син "решавао".
                      О бившем тренеру не вреди трошити речи.Куд га ККП не доби пре годину дана, можда Човкету не би пало на памет да егзибиционише са њим.
                      Како сада смешно звуче ботовске бароније о playbook-у, телефонској вези старог и новог Жоца.Док има ретарда који то гутају, биће и ботова.

                      Comment


                      • Dajte ovog Nenadića iz FMP-a da napravimo novog Bogdana.

                        Comment


                        • Top ce sigurno biti vise postovan nego Alimpije, pogotovo kod domacih igraca.
                          Da igraci malo budu odgovorniji i disciplinovaniji u igri, osvajamo KLS rutinski, ako nista drugo na individualni kvalitet.
                          Sada imamo priliku da pobedom nad Borcem od 8+ razlike dodjemo na prvo mesto i time dobijemo domaci teren u odnosu na partizan.
                          Ne zivim u Beogradu od prosle godine, radim do 4, ali cu pokusati da dodjem protiv borca da podrzim igrace, a Topa pogotovo.
                          Da se mobilisemo svi, osvojimo trofej koji ce biti zlata vredan u ovom momentu, a posle videti sta i kako.
                          Ocekuje nas vruce leto, a moguce i drasticne promene u svim strukturama kluba.

                          Comment


                          • Pobedom protiv Borca sa 8 ili vise razlike ne dobijamo samo prednost domaceg terena u odnosu na KKP(obzirom na nase posecivanje Pionira ove godine i ne znam kolika je to prednost)
                            Nego dobijamo najvise to da izbegavamo najopasniju ekipu iz druge grupe sve do finala. FMP je najvise pokazao u dosadasnjim utakmicama KLS. U dobroj su formi a jos im fale 2 veoma bitna igraca za rotaciju.

                            Comment


                            • Veoma mi je drago što onaj nemač pojma koga neki smatraju talentovanim, pa bi zato njegovo puno ime bilo "talentovani nemač pojma", nije trener kluba za koji navijam i zbog koga me drmaju emocije kao da sam pubertetlija.
                              Smatram da bi i ekonom KKa uradio više na planu kohezije tima i igre.
                              Vrlo često u životu kada preskačete stepenike budete surovo kažnjeni (razbijeni nos saplitanjem o stepenik...) tako da stepenike preskaču samo najbolji ali stvarno najbolji a ne nabeđeni.


                              I da dodam:
                              Da je osoba A otišla posle one bruke u KRK, imao bi poštovanja kod dobrog dela navijača, klub bi mogao i imati šanse protiv solidne ekipe Budućnosti i bili bi pošteđeni ostalih bruka, ovako niti ima poštovanje a u meni budi emocije koliko i osušena balega na putu (nadam se da znate šta je balega). Tu nema ono Čović nije dozvolio, ako si čovek, imaš obraz, podnosiš neopozivu ostavku i odlaziš. Osoba A nije to znao, smeo, hteo (zabole me zbog čega je toliko bio kao trener).
                              Last edited by nebitan; 08-05-18, 10:09.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Stvar je jako prosta. On je otisao, zaboravice se za 5-6 godina da je uopste postojao. Takodje za 5-6 godina mi cemo zaboraviti da smo igrali EL ikada... Steta je nenormalno velika i jedini krivac je ova uprava. Imali su dobre rezultate zadnjih godina ali da budemo iskreni skroz ako oduzmes pomoc drzave, ova uprava je limitirana kao terasa...

                                Prodali smo tonu igraca, imas najmanji imaginarni budzet, dobijas pare od drzave i opet si u minusu...

                                Ima tu dosta jos stvari, cisto da se ne zaboravi ali zaboravi se odmah...

                                Smena Alimpijevica je znacajna samo da neki ljudi koji navijaju za KKCZ dosta dugo ne dobiju slog...i to je to...apsolutno nista pozitivno nema iz ovog otkaza 7 maja 2018...

                                Ako je ikada postojala potreba za novim ciklusom, to bi trebalo biti sad a ne kada igras EL....Sve u svemu, spasa nema, propasti necemo..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X