Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    Ne igramo danas,sutra koliko znam.
    Thx. Prebacio sam se, jebi ga. Ubih se po programskoj semi i nema tekme

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Cene karata za kup Uefa su za naše uslove luksuz,za Euroligu gornja granica podnosljivosti!
      Iz vesti o nastavku prodaje sezonskih

      "Klub napominje da će prvi tim veći broj utakmica do januara 2018.godine odigrati u dvorani "Aleksandar Nikolić”.

      Pojedinačne ulaznice za utakmice Evrolige prodavaće se po znatno višim cenama zbog ograničenog kapaciteta dvorane. Cene ulaznice za tu priliku biće objavljivane od meča do meča."

      Comment


      • Sutra od 17h SK1

        Comment


        • Pare pare pare . . . Jadno

          Comment


          • Prizeman ti je komentar. Naravno da će klub gledati da zaradi, sa jedne strane skupljaju se donacije, a ovde će da naplaćuju EL 500din. Pa tako neće da može. Ko hoće da gleda samo "velike" protivnike, mora da plati više. Ko hoće da gleda Zvezdu sezonska se najviše isplati.

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Prizeman ti je komentar. Naravno da će klub gledati da zaradi, sa jedne strane skupljaju se donacije, a ovde će da naplaćuju EL 500din. Pa tako neće da može. Ko hoće da gleda samo "velike" protivnike, mora da plati više. Ko hoće da gleda Zvezdu sezonska se najviše isplati.
              I to u predprodaji u junu

              Comment


              • Ma dobro bar pola je kupilo pakete za LE tako da do Arsenala mogu da skupe za Barsu.. A nekima iz unutrasnjosti lepa prilika i da spoje dva dana u Bg. Jbg za to se ostave i slobodni dani i slicno. Evo mene drugar iz Nemacke zvao da idemo u Keln ali ne mogu kum sam na svadbi u tu subotu inace bi biznis mogao da saceka.

                Comment


                • Originally posted by Knipex® View Post
                  Nije on meni napisao ništa jer se nije meni ni obraćao sa postom na koji sam se nadovezao. Zvanične informacije gde će se igrati utakmica nema. Ako se ti i Šarac znate privatno i ako ti njegove informacije uzimaš kao relevantne ne mora znači da ga i ja poznajem. Nemam pojma ko je čovek. Sve što znam je da ima odlične postove na forumu i stavove sa kojima se gotovo uvek složim. Nije pomenuo da je utakmica pomerena za petak pa sam iskoristio priliku da se nadovežem.
                  Bold 1 ako neko napise a vidis po njegovim postovima da ima dobre informacije ne mora nikome licno da se obrati vec samo procitas post i to ti je to, a lepo je napisao da se utakmica igra u Pioniru.

                  Bold 2 Iskreno nemam pojma mozda i znam coveka a opet ne znam da pise ovde i pod tim imenom.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                    Ma dobro bar pola je kupilo pakete za LE tako da do Arsenala mogu da skupe za Barsu.. A nekima iz unutrasnjosti lepa prilika i da spoje dva dana u Bg. Jbg za to se ostave i slobodni dani i slicno. Evo mene drugar iz Nemacke zvao da idemo u Keln ali ne mogu kum sam na svadbi u tu subotu inace bi biznis mogao da saceka.
                    na zalost unutrasnjost tek kuburi sa finansijama a obicno su oni ti koji i kod kosarke i kod fudbala cine 60-70% hale, tribine.
                    Velika je nemastina i to nije nikakva novost, pored karata i puta ti ljudi treba i da pojedu nesto i da spavaju negde
                    situacija nije nimalo lagana, a i da skrpe nesto da ostanu na obe utakmice sto bi bilo idealno morali bi posle mesecima
                    da se debelo odricu koje cega.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Žao mi je što moram na ovaj način da se uključim, ali sezonske su mi trn u oku... Godinama ih kupujem, tamo od 2006/07 sezone, zadnjih nekoliko godina po dve u beloj loži. Ono što je klub uradio u zadnje dve sezone je krajnje nekorektno, mislim na mesta u Areni, u Pioniru se mesta ne menjaju i to je u redu. Naime, pre dve sezone smo imali odlična mesta u Areni, po sredini terena, slično kao u Pioniru, kako mislim da je i red. Bilo je doduše dosta problema u počeku sa tim padobrancima, ne mogu nikako da se složim da ne treba da očekujemo od onog obezbeđenja u žutim prslucima da ne regulišu takve stvari, baš me briga je li njemu honorar mali ili veliki, plaćen je delom i iz moje karte, i ima da radi svoj posao. Ili klub već da obezbedi na neki način da mogu da sednem na mesto koje sam kupio, bez da se svađam sa kojekakvim likovima, uostalom sam taj klub je bio uglavnom uzrok zabune tako što nisu numerisali mesta dnevnim kartama, pa su ljudi sedali kako su dolazili, ničim nije bilo označeno koja mesta su zauzeta, a koja slobodna za njih. Ali hajde da to podvedemo pod neko odrastanje i navikavanje na nove, više standarde. Međutim prošle sezone su nas pomerili na nivo koša, naravno da bi ona bolja mesta prodavali po većoj ceni, krajnje jajarski potez. Plus je na većini utakmica tzv. kop koji je iza koševa bio neposredno do našeg sektora, ja vodim decu na utakmice, zaista mi nije bilo prijatno npr. ono protiv Olimpijakosa kad su oni počeli da se zaleću i bacaju predmete prema tome sektoru zato što su neki ljudi zviždali umesto da aplaudiraju kako su oni zamislili.

                      Ove godine sam opet otišao u junu da kupim karte, i video da su nas opet pomerili na lošija mesta. Ovaj put doduše samo pola sektora, ali sad je već to iza čeone linije, jeste manja promena nego prošle godine, ali stvarno sam poludeo. Nisam hteo da uzmem karte, tražio sam da razgovarama sa nekim, poslali su me gore na sprat, i tamo sam morao da slušam jednu moram nažalost reći veoma drsku mlađu žensku osobu kako mi objašnjava da većina ljudi ustvari ima bolja mesta ove szone, a da je eto samo manji broj nas dobio lošija mesta, pa šta sad. Plus je na početku drsko tvrdila kako je ona lično pravila raspored, da bi na kraju izgleda izgubila strpljenje sa mnom, iako sam samo strpljivo izneo ove gore argumente, i zamolio da mi daju da probam da zamenim naša stalna mesta u beloj loži za možda neka druga koja su slobodna, a koja bi možda bila nešto lošija u Pioniru a nešto bolja u Areni, i rekla da je ustvari Ristović pravio raspored, i da se njemu obratim. Nisu naravno hteli da razmotre ovu moju molbu, iako sam pre toga dole u prizemlju bio svedok bar pet poziva sa raznih strana da se ostave dobra mesta za ovoga ili onoga, iako je trebala da bude pretprodaja, samo za nas stare vlasnike sezonskih. Tako da sam se vratio kući, napisao kulturan mail Ristoviću sa istom molbom, naravno nije se udostojio da mi odgovori bilo šta iako sam po raznim forumima čitao kako ga pojedini navijači hvale kako je izvodio svakakve egzibicije da im izađe u susret. Dugo sam se lomio šta da radim, na kraju na navaljivanje dece ipak se vratio zadnji dan i uzeo te karte, ali mnogo gorak ukus mi je ostao u ustima posle svega. Napominjem da je, kao što sigurno znate, cena karata rasla iz sezone u sezonu, nije nešto puno, ali ipak jeste rasla.

                      Tako da, mada i dalje podržavam naravno od srca ekipu, imam jako loše mišljenje o menadžmentu kluba, mislim da uopšte svemu ovome nisu dorasli, počev od Ristovića pa naniže. Sada mi je kao neka satisfakcija ovo što čitam da će većina utakmica EL biti u Pioniru, ali svejedno sledeće godine mislim da ću dobro razmisliti da li ću i koje sezonske da uzmem.

                      Comment


                      • Ja nemam dilemu. Fudbal me ne zanima, a naročito u eri mafijaša Terzića i kompanije.

                        Comment


                        • Originally posted by Korac View Post
                          Žao mi je što moram na ovaj način da se uključim, ali sezonske su mi trn u oku... Godinama ih kupujem, tamo od 2006/07 sezone, zadnjih nekoliko godina po dve u beloj loži. Ono što je klub uradio u zadnje dve sezone je krajnje nekorektno, mislim na mesta u Areni, u Pioniru se mesta ne menjaju i to je u redu. Naime, pre dve sezone smo imali odlična mesta u Areni, po sredini terena, slično kao u Pioniru, kako mislim da je i red. Bilo je doduše dosta problema u počeku sa tim padobrancima, ne mogu nikako da se složim da ne treba da očekujemo od onog obezbeđenja u žutim prslucima da ne regulišu takve stvari, baš me briga je li njemu honorar mali ili veliki, plaćen je delom i iz moje karte, i ima da radi svoj posao. Ili klub već da obezbedi na neki način da mogu da sednem na mesto koje sam kupio, bez da se svađam sa kojekakvim likovima, uostalom sam taj klub je bio uglavnom uzrok zabune tako što nisu numerisali mesta dnevnim kartama, pa su ljudi sedali kako su dolazili, ničim nije bilo označeno koja mesta su zauzeta, a koja slobodna za njih. Ali hajde da to podvedemo pod neko odrastanje i navikavanje na nove, više standarde. Međutim prošle sezone su nas pomerili na nivo koša, naravno da bi ona bolja mesta prodavali po većoj ceni, krajnje jajarski potez. Plus je na većini utakmica tzv. kop koji je iza koševa bio neposredno do našeg sektora, ja vodim decu na utakmice, zaista mi nije bilo prijatno npr. ono protiv Olimpijakosa kad su oni počeli da se zaleću i bacaju predmete prema tome sektoru zato što su neki ljudi zviždali umesto da aplaudiraju kako su oni zamislili.

                          Ove godine sam opet otišao u junu da kupim karte, i video da su nas opet pomerili na lošija mesta. Ovaj put doduše samo pola sektora, ali sad je već to iza čeone linije, jeste manja promena nego prošle godine, ali stvarno sam poludeo. Nisam hteo da uzmem karte, tražio sam da razgovarama sa nekim, poslali su me gore na sprat, i tamo sam morao da slušam jednu moram nažalost reći veoma drsku mlađu žensku osobu kako mi objašnjava da većina ljudi ustvari ima bolja mesta ove szone, a da je eto samo manji broj nas dobio lošija mesta, pa šta sad. Plus je na početku drsko tvrdila kako je ona lično pravila raspored, da bi na kraju izgleda izgubila strpljenje sa mnom, iako sam samo strpljivo izneo ove gore argumente, i zamolio da mi daju da probam da zamenim naša stalna mesta u beloj loži za možda neka druga koja su slobodna, a koja bi možda bila nešto lošija u Pioniru a nešto bolja u Areni, i rekla da je ustvari Ristović pravio raspored, i da se njemu obratim. Nisu naravno hteli da razmotre ovu moju molbu, iako sam pre toga dole u prizemlju bio svedok bar pet poziva sa raznih strana da se ostave dobra mesta za ovoga ili onoga, iako je trebala da bude pretprodaja, samo za nas stare vlasnike sezonskih. Tako da sam se vratio kući, napisao kulturan mail Ristoviću sa istom molbom, naravno nije se udostojio da mi odgovori bilo šta iako sam po raznim forumima čitao kako ga pojedini navijači hvale kako je izvodio svakakve egzibicije da im izađe u susret. Dugo sam se lomio šta da radim, na kraju na navaljivanje dece ipak se vratio zadnji dan i uzeo te karte, ali mnogo gorak ukus mi je ostao u ustima posle svega. Napominjem da je, kao što sigurno znate, cena karata rasla iz sezone u sezonu, nije nešto puno, ali ipak jeste rasla.

                          Tako da, mada i dalje podržavam naravno od srca ekipu, imam jako loše mišljenje o menadžmentu kluba, mislim da uopšte svemu ovome nisu dorasli, počev od Ristovića pa naniže. Sada mi je kao neka satisfakcija ovo što čitam da će većina utakmica EL biti u Pioniru, ali svejedno sledeće godine mislim da ću dobro razmisliti da li ću i koje sezonske da uzmem.
                          To je nista u poredjenju sa tim kada sa sezonskom ostanes ispred hale kao debil.
                          Meni se to desilo 2 puta na utakmicama EL.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Što se tiče maloumnika koji bi da banuju zbog toga što se neko drznuo da iznese mišljenje drugačije of čopora ili da ukaže u očigledne greške u selekciji, preporučio bih RSB, neko drugo slično bogougodno mesto, ili stručnu pomoć.
                            Sa prvim se apsolutno slažem, neka piše ko šta misli dokle god nema vredjanja. Ovo drugo, zašto RSB, malopre sam pročitao par njihovih stranica nakon utakmice. Isto se piše kao i ovde čak i oštrije. Nisam video da nekog baniju ili opominju.
                            Last edited by Hogar; 23-09-17, 17:02.

                            Comment


                            • vidim ovaj denzel washington takeover danas, i to u direktnom duelu protiv vlaznog sna NWG-a
                              pa ocekujem jedno 5 strana o tome kako smo njega trebali da dovedemo umesto oronulog rochestia

                              Comment


                              • Đe su oni što su prizivali Gossa?

                                Comment

                                Working...
                                X