Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Inteligencija jako mala iskreno. NBA ce videti preko D lige ateren eventualno u nekoj resenoj utakmici. Naravno da je trebao da dodje u CZ da igra EL pa tek onda da ode u NBA. To je za jednog beka, krilo najbolji put sto dokazuje dosta primera..Zamisli da je Bogdan otisoa u NBA posle KKP itd... Zagorac nije bas toliki talenat ali Misko nas prijatelj eto nabija STATS I sebi...Valjda mu ej ko mladom bitno da igra, ali eto videcmeo buducnost ce pokazati...

    Cekaj mi nismo rezervisali arene? Sto znaci da bilo ko moze uzeti termin? I ti se time falis? Svasta zivota mi...

    Mani se sezonskih, to su smesne price...Mora klub malo da se potrudi I za uslove u hali, numeraciju itd...pa mozda bude I vise...ali posto nedjau svoje pare nije da nesto haju previse..

    27.500 eur kosta terimin Arene za nas KK klub sto je vec 50 % popust u odnosu na regular cenu. U ovu cenu zakupa ulazi dva dana koriscenje hale, sto znaci dan pre za trening i dan utAkmice.

    Da bi bio na 0 tj da pokrijes obezbedjenje i zakup Arene moras imati prodatih 9.500 ulaznica da bi dosao na nivo profita od punog Pionira. Svaka ulaznica prodata preko te brojke donosi veci profit od Pionira za svaku prodatu ulaznicu.
    Da li ti stvarno mislis da je KKCz sada uzeo kalendar i uplatio Areni 14 termina unapred ( Scorpionsi su u terminu Efesa) cca 385.000 eur. Pod jedan to niko ovde na forumu ne bi uradio jer mogu da potpisem da posle sinocne utakmice da sutra pocinje El ne bi napunili ni basketland na Cukarickoj padini kako se ovde mraci.
    Mi sa sve timom od prosle sezone na otvaranju El protiv Darusafake nismo mogli napuniti ni Pionir a ti ovde zagovaras prinicip da treba zakupiti sve Arene unapred jer eto publika ce da se otima za karte. Pa nece ni protiv Barse se igrati u Areni jer je procena da ce svi otici na Arsenal jer se to desava jednom u 30 godina, karte su po 3000 dinara, mnogo navijaca dolazi iz unutrasnjosti i nemaju kintu da sebi priuste dva dolaska u Bgd uz skupe karte za obe utakmice.
    Sto se tice numeracije, ne vidim kako to mislis da izvedes kada onaj mucenik sto nosi zuti prsluk za dnevnicu od 1000 dinara svakako nece da udje u raspravu sa polupijanim navijacima sa kartom za gornji prsten koji je eto sisao dole da sedne u belu lozu. Da li on treba da se raspravlja sa njim o kulturnom ponasanju i postovanju navijaca koji je platio skupu kartu a pri tom ne moze da sedne na svoje mesto, ili treba Vujcin ili Davor Ristovic da rasporedjuju ljude po tribini gde ce ko da sedi. Ajde malo da krenemo od naseg ponasanja kao navijaca i o tome da li smo tu uz klub samo kada je Kalemegdan ili smo tu prvi da kritikujemo u sept i oktobru i zasto nije ovako kako sam ja zamislio.

    Da se vratim na Arenu ako mislis da ce Bamberg, Baskonija, Makabi, Efes garantovati minimum 15.000 ljudi u Areni pa daj onda da se posalje email u klub da odmah to rezervisu jer ce se sigurno traziti karta vise da se podrze momci bez obzira sto nemamo skok u odbrani, sto su nam veterani nosioci , a mladi iz amerike nemaci pojma zajedno sa prospektima iz Fmp.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      27.500 eur kosta terimin Arene za nas KK klub sto je vec 50 % popust u odnosu na regular cenu. U ovu cenu zakupa ulazi dva dana koriscenje hale, sto znaci dan pre za trening i dan utAkmice.

      Da bi bio na 0 tj da pokrijes obezbedjenje i zakup Arene moras imati prodatih 9.500 ulaznica da bi dosao na nivo profita od punog Pionira. Svaka ulaznica prodata preko te brojke donosi veci profit od Pionira za svaku prodatu ulaznicu.
      Da li ti stvarno mislis da je KKCz sada uzeo kalendar i uplatio Areni 14 termina unapred ( Scorpionsi su u terminu Efesa) cca 385.000 eur. Pod jedan to niko ovde na forumu ne bi uradio jer mogu da potpisem da posle sinocne utakmice da sutra pocinje El ne bi napunili ni basketland na Cukarickoj padini kako se ovde mraci.
      Mi sa sve timom od prosle sezone na otvaranju El protiv Darusafake nismo mogli napuniti ni Pionir a ti ovde zagovaras prinicip da treba zakupiti sve Arene unapred jer eto publika ce da se otima za karte. Pa nece ni protiv Barse se igrati u Areni jer je procena da ce svi otici na Arsenal jer se to desava jednom u 30 godina, karte su po 3000 dinara, mnogo navijaca dolazi iz unutrasnjosti i nemaju kintu da sebi priuste dva dolaska u Bgd uz skupe karte za obe utakmice.
      Sto se tice numeracije, ne vidim kako to mislis da izvedes kada onaj mucenik sto nosi zuti prsluk za dnevnicu od 1000 dinara svakako nece da udje u raspravu sa polupijanim navijacima sa kartom za gornji prsten koji je eto sisao dole da sedne u belu lozu. Da li on treba da se raspravlja sa njim o kulturnom ponasanju i postovanju navijaca koji je platio skupu kartu a pri tom ne moze da sedne na svoje mesto, ili treba Vujcin ili Davor Ristovic da rasporedjuju ljude po tribini gde ce ko da sedi. Ajde malo da krenemo od naseg ponasanja kao navijaca i o tome da li smo tu uz klub samo kada je Kalemegdan ili smo tu prvi da kritikujemo u sept i oktobru i zasto nije ovako kako sam ja zamislio.

      Da se vratim na Arenu ako mislis da ce Bamberg, Baskonija, Makabi, Efes garantovati minimum 15.000 ljudi u Areni pa daj onda da se posalje email u klub da odmah to rezervisu jer ce se sigurno traziti karta vise da se podrze momci bez obzira sto nemamo skok u odbrani, sto su nam veterani nosioci , a mladi iz amerike nemaci pojma zajedno sa prospektima iz Fmp.
      Tako je,Arena može biti puna na 3-4 utakmice i to je to,ostalo 13-15k a na polovini i manje od toga pogotovo ako se brzo izgubi korak sa ekipama koje pretenduju na top 8
      Verujte u momke vratice to na terenu!Alimpijevic je talentovaniji trener od Radonje,savremeniji ali da bi to pokazao treba mu vremena. . . Pravi cigan istrpeće ga toliko. . .

      Comment


      • Sve nas ovo vraca na onu pricu o potrebi za sopstvenom arenom, i tim projektom kao vaznim za buducnost kluba i u sportskom i u finansijskom smislu.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          27.500 eur kosta terimin Arene za nas KK klub sto je vec 50 % popust u odnosu na regular cenu. U ovu cenu zakupa ulazi dva dana koriscenje hale, sto znaci dan pre za trening i dan utAkmice.

          Da bi bio na 0 tj da pokrijes obezbedjenje i zakup Arene moras imati prodatih 9.500 ulaznica da bi dosao na nivo profita od punog Pionira. Svaka ulaznica prodata preko te brojke donosi veci profit od Pionira za svaku prodatu ulaznicu.
          Da li ti stvarno mislis da je KKCz sada uzeo kalendar i uplatio Areni 14 termina unapred ( Scorpionsi su u terminu Efesa) cca 385.000 eur. Pod jedan to niko ovde na forumu ne bi uradio jer mogu da potpisem da posle sinocne utakmice da sutra pocinje El ne bi napunili ni basketland na Cukarickoj padini kako se ovde mraci.
          Mi sa sve timom od prosle sezone na otvaranju El protiv Darusafake nismo mogli napuniti ni Pionir a ti ovde zagovaras prinicip da treba zakupiti sve Arene unapred jer eto publika ce da se otima za karte. Pa nece ni protiv Barse se igrati u Areni jer je procena da ce svi otici na Arsenal jer se to desava jednom u 30 godina, karte su po 3000 dinara, mnogo navijaca dolazi iz unutrasnjosti i nemaju kintu da sebi priuste dva dolaska u Bgd uz skupe karte za obe utakmice.
          Sto se tice numeracije, ne vidim kako to mislis da izvedes kada onaj mucenik sto nosi zuti prsluk za dnevnicu od 1000 dinara svakako nece da udje u raspravu sa polupijanim navijacima sa kartom za gornji prsten koji je eto sisao dole da sedne u belu lozu. Da li on treba da se raspravlja sa njim o kulturnom ponasanju i postovanju navijaca koji je platio skupu kartu a pri tom ne moze da sedne na svoje mesto, ili treba Vujcin ili Davor Ristovic da rasporedjuju ljude po tribini gde ce ko da sedi. Ajde malo da krenemo od naseg ponasanja kao navijaca i o tome da li smo tu uz klub samo kada je Kalemegdan ili smo tu prvi da kritikujemo u sept i oktobru i zasto nije ovako kako sam ja zamislio.

          Da se vratim na Arenu ako mislis da ce Bamberg, Baskonija, Makabi, Efes garantovati minimum 15.000 ljudi u Areni pa daj onda da se posalje email u klub da odmah to rezervisu jer ce se sigurno traziti karta vise da se podrze momci bez obzira sto nemamo skok u odbrani, sto su nam veterani nosioci , a mladi iz amerike nemaci pojma zajedno sa prospektima iz Fmp.
          Nije niko ništa izmislio u pogledu korišćenja Arene, prvi je Čović to spomenuo kad je pričao o godišnjim prihodima i rekao da od 15 prodatih Arena imamo 1 500 000 €. Jedna stvar treba da bude jasna ovde: treba da se gradi takva navijačka kultura koja će da podrazumeva pune dvorane bez obzira na rezultat, i samo u takvim uslovima klub može očekivati finansijsku stabilnost, nešto slično kao u NCAA i NBA. U situaciji kada smo jedini klub ne samo u Srbiji nego i u regionu koji igra najkvalitetnije evropsko takmičenje takva dilema ne bi ni trebala da se postavlja pred klub.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Apsolutno, potrebna je promena navijacke kulture pre svega za bolju finansijsku stabilnost. Mozda ovo nekima nece da se svidi, ali pravi nacin je da se na odlazak na tekmu gleda kao na zabavu pre svega a ne neki ultas-tribina dozivljaju gde cemo da demonstriramo sve i svasta, krvarimo za Zvezdu itd. Znam ja sta donosi i prvo i drugo, i sta se gubi. Sa prvim nacinom dobijas tribine koje su pune bez obzira na protivnike, vece cene karata i potrosnju na samoj tekmi iz pratecih sadrzaja, gubis taj deo da sve drhti u areni kad igras od galame. Drugi deo je kontra, i uz to debelo kostas svoj klub sa neprekidnim sranjima koje pravis i odaljavas tekmu od porodicnog coveka, dece itd.

            Opet kazem, mnogi se nece sloziti a i ja iskreno volim nas domaci teren i sta on prouzrokuje kod protivnika. Ali ovde smo pricali iskljucivo o finansijama, iz tog aspekta to nam samo odmaze...

            Comment


            • Tako je Calvera, ali to su pusti snovi ovde. Pazi ovde ljude boli uvo da se proba nesto novo, da udjemo u korak za tu A licencu, ne misli se mesec dana unapred a kamoli nesto vise.

              Tesko numerisati mesta I srediti sve kako treba. Sad treba objasnjavati sta I kako. Dobra mesta prodajes skuplje, das sigurna mesta sa udobnoscu I imace ko da kupi a ne das kopu da udara bubnjeve I viori zastave...

              Onda ne zakupis arenu I onda smanjujes budzet za pola miliona, eto dosao neki tenis , klizanje za decu itd...

              Iskreno ne znam da li ovde narod zeli nesto bolje, ili smao da ostane ovako, nemoj da bude samo gore...

              Razumem ja Vas ali takvo razmisljanje nas void na prezivljavanje dok ne ispadnemo onda sve po starom...Ovde svi misle da cmeo mi vecno igrati EL I ne radi se nista aposlutno da se zadrzi trka sa najboljima...Da je to privatno Ristovic bi licno uvodio osobu po osobu ovako....nista
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nije niko ništa izmislio u pogledu korišćenja Arene, prvi je Čović to spomenuo kad je pričao o godišnjim prihodima i rekao da od 15 prodatih Arena imamo 1 500 000 €. Jedna stvar treba da bude jasna ovde: treba da se gradi takva navijačka kultura koja će da podrazumeva pune dvorane bez obzira na rezultat, i samo u takvim uslovima klub može očekivati finansijsku stabilnost, nešto slično kao u NCAA i NBA. U situaciji kada smo jedini klub ne samo u Srbiji nego i u regionu koji igra najkvalitetnije evropsko takmičenje takva dilema ne bi ni trebala da se postavlja pred klub.
                od toga nema nista mi nemamo navijacku kulturu niti smo je ikada ni imali.
                ako zelis mogu ti navesti xxy primera izuzev pocetka 70 tih i granja u Hali sportova, kasnije smo presli u Pionir
                nikada ali doslovce nikada sve do par godina unazad mi na medjunarofnim utakmicama nismo punili Pionir vec igrali u polupraznoj hali.
                Ima par utakmica koje su izuzetak tipa Zalgiris, Mes, Paok, Real, Dinamo moskva.
                Nemojte da se lazemo fudbal je bio u zapecku pogotovu zadnjih deset godina kada je Evropa u pitanju da nije bio
                ni zadnjih nekoliko godina ne bi bile to sto jesu nego bi bilo kao sto sam naveo poluprazno.
                Makabi pretprosle sezone 7.000 u Areni, Unics prosle sezone zadnje kolo mi imali 15 pobeda jedva 8-9000 ljudi.
                Nemamo na zalost necemo ni skoro mi imati kosarkaksku publiku, ima jedno 1000 ljudi maksimum fanatika za kosarku
                ostali su tu samo dok su i pobede i uspesi.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Ovo je zemlja Srbija gde na zalost zavisimo od samovolje jednoga coveka.
                  Jedan Duda Ivkovic kojeg inace ne volim ne moze da se oprosti u svojoj zemlji vec ide u Grcku.
                  Nemamo para a zna se i ko ne da i kako se daju pare samo podobnima i kako se satro voli zvezda.
                  E pa meni takvi zvezdasi poput njega , Vesica i ostale bagre ne trebaju daleko im lepa kuca i sto dalje od Zvezde.
                  Zivimo ti gde zivimo i to nam je sto nam je, svakoj pobedi cu se Zvezdi radovati,
                  Da je srece i pravde mi ne bi smo rasprodali proslogodisnji tim vec bi ostao na okupu ali ocigled no kada neko nije
                  ukljucen u to onda ne treba ni drugi da budu uspesni.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Ovde se sport shvata kao borba na zivot i smrt...to nam je prosto u mentalitetu..."tribina" vec godinama zloupotrebljava svoje prisustvo utakmicama za razne politicke stavove...ono sto je problem je sto vecina u ostatku hale prihvata neka njihova nacela kao normalno ponasanje...Meni je postalo mucno iskreno da idem na utakmice...prosto se iznerviram kolicinom gluposti koju cujem od "obicnih" ljudi, nerazumevanja kosarkaske igre, psovanja kompletne familije igracima, treneru posle jedne greske, promasenog suta...uhvatim sebe da sam nervozan posle dobijenog meca, sta ce mi to u zivotu...Velika vecina dodje u halu da leci neke svoje frustracije...Elem, mnogo toga mora iz korena da se promeni da bi mi pre svega kao drustvo a onda i kao klub zalicili na tamo neki Bamberg...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      [/B]

                      Mogao si umesto ovog boldovanog napisati da smo mogli dovesti i Irvinga umesto Rochestija,
                      Zagorac je odjavio reprezentaciju ovog leta, odjavio je i KLS ligu jos u Maju da bi otisao u Memphis i na kraju dobio dvogodisnji ugovor u NBA i ti ovde pises kako je klub pogresio sto nije doveo Zagorca umesto Keselja. Bas me cudi intelegencija jednog Zagorca da je pored nase virtuelne ponude i ugovora od Memphisa u NBA ligi se odlucio za njih.

                      Nijednu Arenu klub nije zakupio nego pravi procenu na osnovu atraktivnosti protivnika i isplativosti zakupa Arene sa interesovanjem uvek "verne" zvezdaske publike. Skoro je sigurno da ce Barsa biti u Pioniru zbog utakmice sa Arsenalom, po meni mozda ce samo utakmice protiv CSKA i Pao biti u AReni sve ostale u Pioniru. To koliko imamo vernu publiku spremnu da podrze tim se vidi i po upisima pre utakmice sa OLY i posle utakmice. Od ekipe koja prosto puca od atleticizma i koja ce sve ekipe nadtrcati doslo smo do ekipe koja ce mozda uspeti neku da pobedi u Aba ligi a za EL da budemo srecni ako neka ekipa u El ne dodje u Beograda i dobijemo 20.0 PFF.
                      To koliko ljudi koji se nazivaju navijacima KK CZ ce dati podrsku ovom timu u svako doba se moze izmeriti brojem prodatih sezonskih za ovu sezonu i brojem donatora (1000 sa uplatama od 200 dinara i vise). Kada bi se tako gledalo onda KKCZ moze da igra i u Basketlandu i to bez da se guramo za mesto u istoj, za ove vece utakmice moze i FMP Arena.
                      Samo jedna napomena uz post, utakmica protiv Barselone je pomerena za petak zbog lige evrope i Arsenala. Da li će se igrati u pioniru ili areni ne znam.

                      http://www.kkcrvenazvezda.rs/promenj...5-09-2017.html
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ja jedinu dilemu imam kada je u pitanju Alimpijevic.
                        Tim je sasvim dobar a ubedjen sam da ce tokom sezone biti i dopunjen sa jednim igracem unutra.
                        Ja ne sumnjam da imamo dobar tim. Ali imao ga je i Milivoje Lazic.
                        Samo malo podsećanje ... I Radonja je u sezoni 12/13 i 13/14 uzeo samo KRK . Plasirali smo se i u EL ali se valjda svi sećate kako je to izgledalo. Jeste dosadna fraza ali bez strpljenja i poverenja teško šta bude . Bar smo na primeru tog istog Dejana Radonjića trebali da naučimo nešto

                        Comment


                        • Originally posted by Knipex® View Post
                          Samo jedna napomena uz post, utakmica protiv Barselone je pomerena za petak zbog lige evrope i Arsenala. Da li će se igrati u pioniru ili areni ne znam.

                          http://www.kkcrvenazvezda.rs/promenj...5-09-2017.html
                          Pionir, lepo ti je covek napisao da je procenjeno, spravom da navijaci nece imati novca za oba spektakla i da ce mahom svi pohrliti na stadion
                          sutradan ce doci samo onaj ko bude mogao da finansijski isprati obe dogadjaja.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Izgubili smo od Olimpijakosa ako se sećam i prošle godine tamo sa nekom sličnom razlikom, plus prošlogodišnji Olimpijakos je slabiji od ovosezonskog, bar meni.

                            Ako gledamo tom logikom onda smo na istoj razdaljini kao i prošle godine u odnosu na njih.

                            Jedino što mene plaši jeste što imamo malo poena spolja. Feldin nastavlja u svom fazonu 6 do 10 poena na mišiće....a on je doveden da bude Dženkins ove sezone.

                            Da ga jebem sad.....nadajmo se eksploziji Dangubića ili možda Dobrića i iole pristojnoj sezoni dovedenog pleja stranca sa iskustvom.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Pionir, lepo ti je covek napisao da je procenjeno, spravom da navijaci nece imati novca za oba spektakla i da ce mahom svi pohrliti na stadion
                              sutradan ce doci samo onaj ko bude mogao da finansijski isprati obe dogadjaja.
                              Fudbal dok zalizani Terzić vodi neće me videti,to zahvaljivanje i uvlačenje velikom vodji je kap koja je prelila čašu,a plaćene "vodje" narko dilere ne bi ni komentarisao . . . Elem,neka dodje na Barsu ko može dobrodošao. . . I Dabo,malo sam iznenadjen da ne gotiviš Dudu! To je retko dobar stručnjak i gospodin !

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Izgubili smo od Olimpijakosa ako se sećam i prošle godine tamo sa nekom sličnom razlikom, plus prošlogodišnji Olimpijakos je slabiji od ovosezonskog, bar meni.

                                Ako gledamo tom logikom onda smo na istoj razdaljini kao i prošle godine u odnosu na njih.

                                Jedino što mene plaši jeste što imamo malo poena spolja. Feldin nastavlja u svom fazonu 6 do 10 poena na mišiće....a on je doveden da bude Dženkins ove sezone.

                                Da ga jebem sad.....nadajmo se eksploziji Dangubića ili možda Dobrića i iole pristojnoj sezoni dovedenog pleja stranca sa iskustvom.
                                Eksplozija Dobrića? Nemojte se zajebavati molim vas,to je veliki radnik za rovovske bitke,nalik Lazicu i tu od eksplozije nema ništa,a nije on ni toliko mlad baš

                                Comment

                                Working...
                                X