Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Brajki

    U suštini njegova minutaža u proseku ove sezone ti je oko 21min, i statistika je na njegovoj strani, čak i taj ćoškarski nazovi šut za 3 mu je 44.1 %. Ali svakako stiče se utisak da on to kapitenski nema u sebi, jednostavno nije lider jedne ekipe, npr kao što je to bio Rakočević u 30 i kusur. Nama Nelson i Blažić vuku ekipu kad je najteže, a ne Simon. On ti je tu da odigra dobro odbranu kad zatreba, da pogodi koju trojku. Alii baš suprotno stiče se utisak da on pogađa onda kada je sasvim nebitno, ili vodimo 30 razlike, ili gubimo. Nema tu moć rešavanja date situacije ili meča, kao i što rekoh kada je teško da povuče ekipu. Neču da grešim dušu imao je par dobrih izdanja, ali potpuno debilna odluka staviti ga za kapitena.

    Ma dominiramo mi Aba ligom 15 pobeda i 3 poraza, al zamisli da je neko drugi na klupi, a ne ovaj debilko, kako bi igrali bolje, posebno u odbrani. Al ajd da vidimo kuda ovo vodi, Partizan je žešće osakaćen sa povredama, baš nemaju sreće, pa sad dal će to ovi naši bizgovi iskoristiti, ostaje da se vidi.
    Last edited by Nightbird; 25-01-14, 19:01.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • @Night ne mozes tako da govoris za naseg trenera!A druga stvar...Radonjic radi dobre stvari sa nasom Zvezdom i to je fakat!Na kraju krajeva ,samo sticanjem okolnosti nismo u top 16! I guramo dobro na svim drugim nivoima!Neozbiljan si.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Ne bi se ja složio sa ovim delom "sticajem okolnosti" nismo u top16 !? Koje su to okolnosti i sticaj istih ? Mi smo dobili Ritas očajnički 2 puta i Kaću 2 puta i to je to, Lijetvus kako pratim kanali i u ovo EK i to baš, a od Kuće smo realno bili bolji tim usled onih svih njihovih povreda, e sada što nikoga nismo da dobijemo od jačih od nas je krivica trenera jer upravo bi on trebalo da bude faktor da tim iz sebe izvuče više od svojih mogućnosti, a mi eto prosipamo +15 protiv PAO kod kuće, +7 protiv Kubana itd. nijedan jak meč da ne dobijemo kod kuće je jednostavno signal da i nismo zaslužili da idemo u top16, nema tu nikakvog spleta okolnosti, ali je za utehu da se nismo obrukali, tj. da smo se sasvim pristojno predstavili eliti nakon povratka u to takmičenje, plus za klub svakako i nadam se da ćemo ići samo uzbrdo.

        Comment


        • brate,o tome mozemo sad do ujutro...ne bih se vracao na to vise.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Možemo da se vraćamo ili ne gde hoćeš, ili pričamo kako jeste ili se lažemo, ja sam navijač Crvene zvezde jebe mi za te na kraju 4 pobede u EL, hoću trofej u ABA, hoću trofej u domačici, dokle više da čekam, koga da čekam, šta da čekam !? To je poenta priče.

            Comment


            • Stize to ;)


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                @Night ne mozes tako da govoris za naseg trenera!A druga stvar...Radonjic radi dobre stvari sa nasom Zvezdom i to je fakat!Na kraju krajeva ,samo sticanjem okolnosti nismo u top 16! I guramo dobro na svim drugim nivoima!Neozbiljan si.
                @Duka

                Ne bih se sa tobom nikako složio. Ne možeš tako da gledaš na stvari, moraš ući u srž, a ne površno tako. Radonjić je dobar trener za jednu Budućnost, kapiraš, ne za Zvezdu koja čeka na titulu od 1998 godine. Logično je da svi priželjkujemo tu toliko željenu titulu, i da ga svi mi podržavamo na neki način. Alo čoveče pa bilo bi sramota da sa ovakvim timom Zvezde ne pravi očekivane rezultate, bila bi sramota zaista, mislim na aba ligu. Naravno trebalo bi nam još par igrača, da se sredi još više situacija, npr neki cenar za prvih 5, i klasičan plej.

                Stojim čvrsto iza toga da je Radonjić limitiran trener. A zašto? Čovek bre nema nikakvu viziju, ideju, kako bi nešto trebalo da izgleda. Sve se svodi na isto, nema raznovrsnosti u igri, nema ničeg, tu i tamo neki potez individualaca. Ne može on primenjivati isti način košrarke kao i u Budućnosti, to je totalno apsurdno. A on to u zvezdi upravo i radi. Loše igramo odbranu. S kim god da igramo, protivnički igrači nam se šetaju naokolo, probijaju sa svih strana, sami ostaju na šutu za tri poena. Naši ispadaju kao majmuni. Pa valjda toliko možeš da primetiš, da škripi. To nije sad u poslednje vreme, to se dešava cele sezone. Dule je za njega Bog, pa pogledaj kako Partizan igra odbranu i sve će ti biti jasno. Da nemaju možda bolji i kvalitetniji tim od našeg? Nemoj me Duka zasmejavati. Radonjić prvo i prvo nema autoritet nikakav.

                Takođe neću biti neskroman, odigrali smo solidno u evroligi u grupnom delu, bez obzira na težinu grupe, Brajkula ti je lepo obrazložio, da ne ponavljam isto. Ko će da bude odgovoran ako neće trener. Cela krivica pada na njega zbog njegovih loših odluka u evroligi. Imamo kvalitetan tim, i zato mi je krivo, mogli smo mnogo više u nekim mečevima, mnogo. Jbg bilo je trenutaka kad nismo zaista imali sreće, ili npr možda sudije donele pogrešnu odluku, ali suštinski Radonjić treba da snosi odgovornost za sve. Cenim to što se trudi, i želi sve najbolje za klub, al nisam siguran da ta njegova ideja ide u dobrom smeru, al ajd neka me razuveri, nek osvoji titulu, pa ćemo onda razgovarati. Nisam ja neozbiljan druže nego se fokusiram na problem, to je činjenica, hteo ti to da priznaš ili ne.
                Last edited by Nightbird; 25-01-14, 23:05.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Ma cirkus bi bio da sada smenimo Radonju, ima šansu, eto mu cela sezona pa neka se pokaže. Smena bi bila ravan potez kao otkaz Šilbu, tj. bio bi cirkus. Dakle, ima čovek priliku neka uzme pkk u domaćici na tri pobede u finalu i onda mu se pruži ruka.

                  Kup ćemo uzeti siguran sam u to, osakaćen pkk sa povredama previše i to ćemo, nadam se iskoristiti, mada kako su igrali na jesen sa 7 igrača u rotaciji pri tom mi imali 3-ku, ne bih se iznenadio da opet izvuku i više nego što zapravo mogu, što upravo mi nijednom ove godine nismo uradili, nijednom nismo bili iznad svojih mogućnosti, nijednom, već eto pobeđujemo slabije, od jačih gubimo, rutinski.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ma cirkus bi bio da sada smenimo Radonju, ima šansu, eto mu cela sezona pa neka se pokaže. Smena bi bila ravan potez kao otkaz Šilbu, tj. bio bi cirkus. Dakle, ima čovek priliku neka uzme pkk u domaćici na tri pobede u finalu i onda mu se pruži ruka.

                    Kup ćemo uzeti siguran sam u to, osakaćen pkk sa povredama previše i to ćemo, nadam se iskoristiti, mada kako su igrali na jesen sa 7 igrača u rotaciji pri tom mi imali 3-ku, ne bih se iznenadio da opet izvuku i više nego što zapravo mogu, što upravo mi nijednom ove godine nismo uradili, nijednom nismo bili iznad svojih mogućnosti, nijednom, već eto pobeđujemo slabije, od jačih gubimo, rutinski.

                    Mudro zboriš Brajki, sve je tako. Slažem se, pa ne bi Čović uručio otkaz Radonji u ovom trenutku, jbg zahuhtava se polako, tek dolaze oni bitni mečevi. Jbg čovek se nada, misli možda bude nešto. Nek se izgura ova sezona, ako bude šampion zemlje, pokloniti mu se, a ja ću prvi povući svoje paljbe na račun dotičnog, ako ne nek se tera u tri lepe pičke materine. Treba imati u vidu koliko je Partizan osakaćen sa povredama, tako da smo u blagoj prednosti, i time malčice olakšan posao, ali opet Dule će da izvuče 200 % iz igrača svog desetkovanog kluba.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Ma Čović je zadovoljan Radonjom, generalno i mi ne bi trebali da budemo preterano nezadovoljni, dobijamo u serijama, a možda smo i ambicije postavljene previsoko što je i prirodno jer svaki navijač želi svom klubu ubek bolje i bolje. Evo tipa pkk osvojio more titula i hoće opet, nije dosadilo, kao primer.

                      Kažem Čović je zadovoljan Radonjom, ali od tog istog Čovića me ništa više ne iznenađuje.

                      Comment


                      • Bez uvrede, ali vas trojica ste se toliko nalupetali da je ovo strasno za citati, bez uvrede. Hajde da pocnem od Simona. Ja zelim da taj covek, Katic i Nelson ostanu u Zvezdi dok mogu da igraju profibasket. Na terenu kako tako, forma varira i Jamesu, ali u svlacionici doprinos njih trojice je nemerljiv. Mislite da ovi ljudi slucajno dobijaju ili se vracaju u utakmice gde izgleda da je sve izgubljeno. Jednom mozda, ovo je bar peti put da cupaju pobedu i tu vec pricamo o oarakteru. Vezano sa tim ide i prica o Radonjicu. Odgovorno tvrdim da u istoriji SD Crvena zvezda, a ona nije bas kratka, nije bilo trenera sa boljim rezumtatima i manje postovanja od navijaca. Manjak autoriteta? Pitajte one koji prate treninge ko je autoritet. Ko sme da mu kaze nesto ili da ga ne poslusa. Nije mag, ponekad ocajno vodi utakmice, mozda mu treba jedan jak pomocnik ko ce bolje reagovati na neke situacije, ali sto se tice priprema igraca, taktike, meceva, spada u klasu koja je sasvim dobra za nas klub. Kazete, nije isto raditi i Zvezdi i Buducnosti. Nije jer je ta Buducnost u prethodnom periodu imala neke rezultate u Evropi za razliku od nas. Taj glupi Dadonjic je sa ogranicenom Buducnoscu stizao dalje od Zvezde i dva puta ispadao od osvajaca EC te godine, i to ne bas ubedljivo, pogotovo Kubanj prosle sezone. Ima muda da pusti klince, atmosfera u timu savrsena i pored svega, 15-3 u ABA. Sta biste vi? Da li stvarno mislite da bi Maljkovic recimo bio bolji sa ovom ekipom? Da ne pricamo da je i ta prica o svemirskoj ekipi sa svemirskim troskovima tesko naduvana. Da, najbolji smo tim u ABA ali nismo bolji od ostalih za 30 poena. Jadranska je jako specificno takmicenje, ekipe sa kosarkaskom istorijom, nezgodna gostovanja sa opasnom publikom i losim uslovima, dosta motivacije i naboja, a imamo metu na celu.

                        Zato oladite malo i uzivajte. Niko ne ume da pljune po svom uspehu kao Zvezdasi. Ako dodje nesto, daj jos, nije dosta. Onaj ko ne vidi da ova sezona ide bas kako treba da se zapita, sta je moglo bolje? Da igramo kao Real? Moze, ali neki dugi put, u nekom drugom zivotu sa vise srece i para.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Covic kaze da je dobar Radonjic i vecina odmah krene da sledi Covicevo misljenje

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Covic kaze da je dobar Radonjic i vecina odmah krene da sledi Covicevo misljenje
                            Eh da je bar tako u ovom slucaju. Slusati uvrede na racun Radonjica od strane Zvezdasa postaje jako zamorno. Pritom su argumenti ubi boze.

                            A sa Covicem ide red dobrih red ocajnih poteza. Navikne se covek vremenom.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Moze taj Radonjic da napuca i rekordni broj pobeda u aba ligi i ponovo u finalu nece moci da prismrdi Duletu. Tako sto se mene tice, napred Radonjicu .

                              Comment


                              • Pa dobro, koliko para toliko muzike.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X