Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Jovanović je pokazao znake života. Radičević je onako. Dobro je što ume da prenese lopta na pola. Neki nisu umeli ni to. Rebić nas sasipao. Lik je trebao da ostane i da mu se pruži prilika. Janković pravac razvojna liga. Iako je Antić došao u svojstvu kornjačinog vrača, pogodiće neku trojku i svakako ima neki uticaj na ekipu. Mi nemamo pravog centra. Centra koji će da gradi reket, skače, uzima lopte, koji će da igra ledjima.
    Navedi 3 u evroligi?

    Comment


    • Originally posted by Svarog View Post
      Navedi 3 u evroligi?
      A da ne kostaju kao nas kompletan budzet..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Kad gledas ovako Rocestija izgleda kao da se covek sprda, kao sa nekom decom da igra.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          A da pohvalis prvo nekog igraca....mozda ces se lepse osecati...
          Ja se osećam sjajno i bez toga.
          ALi ono što bode oči su meni bar loše stvari.Kojih apostrofiram.
          A loše je Bjelica na terenu preko 30 min.

          A hvaliti Ročestija "penzionera" ili Feldina,ne mogu da se setim kako su ga sve nazvali i tako šiljiti kitu sa onim
          šta sam vam rekao hejteri,nema potrebe,oni su klasa za sebe.A večeras sam uzivao gledajući ih.I šta treba reći bravo momci!

          Više volim kritikovati oo loše što se ponavlja,Bjelica nepotrebni na terenu preko 30 min.skok i gradjnje
          koša koje je jako loše.I treba reći da ne daj Bože da se Tejloru nešto desi,mi smo ugasili.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • pocinje ovo da dobija neke obrise, ne sumnjam da cemo biti sve bolji. odbrana se mora podici na visi nivo, ali to ide i sa utakmicama i uigravanjem. ono sto je sad vec definitivno ocigledno. fali jedan visoki defanzivno i skakcki dominatan. uz ovakav bekkort ne mora ni biti neki zajeban napadac, mada ne bi bilo lose da ima malo igre na nsikom postu. mislim da malo koja ekipa u evorpi sebi moze da dozvoli luksuz da ima pera i bjelkana u rotaciji i to je najveci problem ove ekipe! jovanovic me je prijatno iznenadio, na ovih par utakmica, jankovic neprijatno. mislim da svi manje vise imaju prostora za napredak, ali da je najveci problem sama kompozicija tima, posebno na 4 i 5!

            Comment


            • O Bjelici je svaka priča suvišna i završava se onog momenta kad je odlučeno da bude deo time i ove sezone. Nema on neku novu manu, znamo šta možemo da očekujemo od njega, s tim da ove sezone pruža bolje partije nego prošle godine. On ove godine ne samo da je promenio poziciju na kojoj igra nego ima i drugačiju ulogu u timu, ekipa se oslanja u velikoj meri poenterski na druge igrače što prošle godine nije bio slučaj.10p, 8sk (6+2), 1as, 3to ni u jednom košarkaškom univerzumu nije loš učinak i on po meni igra bolje nego što sam očekivao, iskreno. Istina, igra možda više nego što bi trebalo, ali to je zbog pomenute adaptacije novih igrača, ne očekujem da će cele sezone biti tako.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                A da ne kostaju kao nas kompletan budzet..
                Tri centara? Brate nas Megini centri pojedoše, ali pojedoše. Pojeo nas Fundić jbt. Imaš u razvojnoj ligi koliko hoćeš sirovina. Neka odbrandbena sirovina koja ume da brani pik i dosta je. Ne mora da šutira, ne mora ništa drugo.

                Comment


                • Utisak je da feldin moze bolje. Od rocestija nista novo. Za abu smo prejaki i ovako. Smeta keselj. Fali meso pod obrucima. Lesor ce igrati ovako dok ne sazri.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    A da ne kostaju kao nas kompletan budzet..
                    Pa nemas centra koji zna da igra ledjima. Po meni ove godine najveci bum ce napraviti MIlutinov, nikada nije bezao od kontakta, trazio je loptu ispod kosa i kada je igrao protiv jacih igraca i kada je dosta manje znao i to mi se uvek svidjalo, dosta pokretan, visok. Vrlo verovatno da ide u nba na kraju ove sezone a ako kojim slucajem ostane jos sezonu u evropi, bice to totalna doinacija.

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      Tri centara? Brate nas Megini centri pojedoše, ali pojedoše. Pojeo nas Fundić jbt. Imaš u razvojnoj ligi koliko hoćeš sirovina. Neka odbrandbena sirovina koja ume da brani pik i dosta je. Ne mora da šutira, ne mora ništa drugo.
                      Ti si spomenuo da mogu da skacu da zagrade i da igraju ledjima, kazem da takvih neaju ni cska i fener.

                      Comment


                      • Originally posted by Talični Tom View Post
                        Ja se osećam sjajno i bez toga.
                        ALi ono što bode oči su meni bar loše stvari.Kojih apostrofiram.
                        A loše je Bjelica na terenu preko 30 min.

                        A hvaliti Ročestija "penzionera" ili Feldina,ne mogu da se setim kako su ga sve nazvali i tako šiljiti kitu sa onim
                        šta sam vam rekao hejteri,nema potrebe,oni su klasa za sebe.A večeras sam uzivao gledajući ih.I šta treba reći bravo momci!

                        Više volim kritikovati oo loše što se ponavlja,Bjelica nepotrebni na terenu preko 30 min.skok i gradjnje
                        koša koje je jako loše.I treba reći da ne daj Bože da se Tejloru nešto desi,mi smo ugasili.
                        Mi nikad necemo, niti smo bili tim bez mane....tesko da i postoji takav...
                        Meni je sasvim normalno da pohvalim prvo ono dobro u timu za koji navijam, da se radujem svakoj pobedi a ne da u svakom postu pljuckam po igracima koji su deo tog tima...
                        Eh da se desi nesto Rocestiju....pa desilo se i Jovicu pa smo izduvali za top 8...stvari na koje ne mozemo da uticemo...da mozemo da dovedemo 12 igraca njegovog kvaliteta verovatno bi to i uradili...ali jebiga...
                        Najlakse je napisati, "treba da dovedemo tog i tog, da zamenimo ovog, da ga posaljemo u FMP, da raskinemo ugovor"....To moze u igrici mozda, nasa realnost je malo drugacija i treba da uzivamo u ovim najtrofejnijim godinama naseg kosarkaskog kluba...zavrsice se i to jednom...to je sport i sve je to normalno....samo pozitiva, ljudi koji rade u klubu su minulim radom zasluzili poverenje navijaca i pokazali da itekako znaju da naprave tim sa limitiranim resursima....
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Ne upoređujem igrače, ali moram da kažem da je Ročesti kompletniji plejmejker od Jovića i Williamsa. Za nijansu je lošiji dodavač od njih, ali šut mu je strašan i treba mu minimalno prostora da pogodi, a dribling seksi kao Lisa Ann.

                          Comment


                          • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                            Tri centara? Brate nas Megini centri pojedoše, ali pojedoše. Pojeo nas Fundić jbt. Imaš u razvojnoj ligi koliko hoćeš sirovina. Neka odbrandbena sirovina koja ume da brani pik i dosta je. Ne mora da šutira, ne mora ništa drugo.
                            A sto se ti lepo ne javis Covicu, apliciras za GM-a....Verujem da gazda ne bi propustio priliku da zaposli takvog strucnjaka...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by Svarog View Post
                              Ti si spomenuo da mogu da skacu da zagrade i da igraju ledjima, kazem da takvih neaju ni cska i fener.
                              De bre, pa nisam opisao Kareem Abdul-Jabbara. Obično imaš centara koji imaju neke fizikalije, i imaju neku igru ledjima a nemaju neki šut, tjst loši su sa bacanja i sa perimetra. Imaš likove kojih ima sve više koji imaju i šut i sve. Takvi idu u NBA jbg. Jeste, niko nema centra koji igra neku odbranu, brani pik i ima igru ledjima. Pa kakve te centre imaju koji ne skaču, ne igraju odbranu i ne šutiraju?

                              Comment


                              • Pustite dežurne narikače da odrade svoje, sutra je novi dan ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X