Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nista, meni i drago EC..nije to lose..jbga...Bice zanimljiva putovanja...ako Bog da...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Uglavnom, nisam hteo da mracim sve do plej ofa jer je u pitanju nov tim gde se pravua igra pokazuje onda kada je ona i najpotrebnija. Dakle pa da rezimiramo:

      Titule za NINDZU godine: Dzikic, Gordic, Ivanovic, Omic, Milo, Javor

      Titule za MINDZU godine: Alimpijevic, Covic, Bjelica, Feldin, Lesor, Rocesti

      Glasanje moze poceti sada.
      Posaljite SMS na 9224 za NINDZE i 9332 za MINDZE i u tekstu poruke napisati prezime igraca. Cena poruke je 120 rsd, a sav novac ce ici u akciju prikupljanja sredstava za platu novog trenera.
      Stigli prebrojani SMS glasovi.....
      Iiiiii za najveceg Mindzu istim brojem glasova pobedili su Alimpijevic i Bjelica!!
      Za najveceg Nindzu do zadnjeg minuta vodili su ubedljivo Dzikic i Gordic, ali je operator u zadnjem trenutku izbacio novi rezultat po kome najveci broj glasova ima - Milo!!

      Bravo bravo, cestitke pobednicima!

      Comment


      • Jbg..To je to..treci mec i Coviceva kocka presudili, cekamo evrokup ako budemo postojali, sns i Partizan zestoko ojacani i za domace okvire, teska vremena slede..

        Comment


        • Koliko cujem Rocesti nas napusta.
          Alimpije ostaje.

          Comment


          • Ih kad bi Branimir Lazić napustio.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • @Laza

              Ako ne planirate nikakvo dovodjenje igraca do kraja i ako ovaj nas crnja novi bude na nivou, mislite da bi finale KLSa moglo biti zanimljivo? Da li Dangubic propusta i KLS?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                @Laza

                Ako ne planirate nikakvo dovodjenje igraca do kraja i ako ovaj nas crnja novi bude na nivou, mislite da bi finale KLSa moglo biti zanimljivo? Da li Dangubic propusta i KLS?
                Bice zanimljivo. Sa ovom prevarom od trenera, sa stanjem i timu posle gubitka ABA lige nisam siguran da smo toliki favoriti.
                Dangubic sigurno nece igrati.
                Tu je i faktor publike, mnogo vece motivacije igraca Partizana.

                Comment


                • Doziveli smo totalni debakl. On se ne ogleda samo kroz ovo veceras.
                  Izgubili smo pored ABA lige i kup.
                  Publika je rekla svoje posetom
                  Igraci su sada gori nego na pocetku.
                  Nemamo koga prodati
                  Bez EL nece biti ni para
                  U ogromnom smo minusu jer su planirana znacajna sredstva od ulaznica.
                  Prevara od trenera potvrdila status prevare.
                  Koji to kostur tima imamo ????
                  Itd,itd,itd
                  Last edited by Laza Kacanski; 15-04-18, 01:03.

                  Comment


                  • Ako ode tejlor onda smo ga apsolutno popusili i za kls, mada i ako ostane dusan smo ga popusili

                    Hmmm
                    http://www.vijesti.me/sport/nebojsa-...5/galerija?p=1
                    Last edited by Czbg9; 15-04-18, 01:43.

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      Bravo za komentar.
                      Sram bilo obojicu

                      Comment


                      • Sezona neuspesna.
                        Novi ciklus ima los pocetak...
                        Tim ipak nije bio tim.
                        Da li se i ko drugi mogao dovesti u proslom prelaznom roku, ne znam, ali ovom timu je nedostajala hemija i srcanost.
                        Buducnosti ne mogu da cestitam, jer iako su nas pobedili 5 puta, ne bi uzeli titulu da im sudije nisu doooobro pomogle.
                        I pustite me te price da smo mi krivi. Krivi smo sto nismo bili bolji za 20 poena pa da ne mogu da nas kradu... Takav rezon je potpuno nakaradan. Uz EL sudjenje, mi bi ovu seriju dobili, uz sve slabosti koje smo pokazali jer smo kvalitetniji.
                        Na kraju, uz sveopstu atmosferu u i oko ekipe (uljucujuci navijace) nisam siguran ni u KLS titulu.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Kronose daj otvori prelazni rok

                          Mora da ostavim neku poruku za Brata Djamila opet, valja se nadati
                          Gde mene nadje, ja sam ti dobar samo za sa`rane.
                          Vidite to sa nekim izmedju vas.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Nas trener je posle jednog poraza u EL na kzs izjavio da ga ne interesuje EL vec da je doveden da osvoji ABA ligu pa nisi druze ostvario cilj izvoli ako imas obraza podnesi ostavku.

                            Comment


                            • Originally posted by ajkisloba View Post
                              Nas trener je posle jednog poraza u EL na kzs izjavio da ga ne interesuje EL vec da je doveden da osvoji ABA ligu pa nisi druze ostvario cilj izvoli ako imas obraza podnesi ostavku.
                              sta posle jednog poraza? posle svakog je on to govorio

                              Comment


                              • Originally posted by ivica14 View Post
                                sta posle jednog poraza? posle svakog je on to govorio
                                a bilo ih je mnogo ove sezone...

                                Comment

                                Working...
                                X