Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blanco View Post
    Kod nas su centri uvek bili dominantne figure ,jer nam je igra bila preko njih . A tu je ipak malo vise do naseg sistema igre ,nego li do Jovica
    Pred kraj evroligaske sezone, od povrede Jovica - Kuzmic je prepolovio ucinak. Videcemo sad u Bajernu kako funkcionise tandem Jovke - Cirbes. Ako bude kao u Zvezdi, to je to... carobnjak.

    Comment


    • Originally posted by blanco View Post

      Ovo je Jovicu bila idealna prilika da zaradi ozbiljne novce ,a + ide u Minhen a tamo je medicina na vrhunskom nivou (a on je iskreno i "hodajuca povreda" ,a i napisao je @manny odlicno vidjenje Jovica) ,a upravo ta medicina mislim i da je bila presudna da ode u Bajern.
      Mi nismo dobili neke velike pare za Jovica. Vece pare su bile recimo za Luku nego za Jovica (220.000 naspram 160.000). Jovic ponekad jeste hodajuci rizik, ali koliko sam shvatio radilo se o njegovim ravnim stopalima (ili tako nesto) sto je prouzrokovalo probleme sa ledjima. Ne znam, ako on dobija 800.000 godisnje u Minhenu, onda ok i neka je otisao. Ali ako nije toliko, onda smo ga trebali platiti, a ne sada traziti igrace koji su slicno skupi kao i on, a da li ce se uklopiti to samo Svevisnji zna.

      Comment


      • Pazi nema tu mnogo price, ovo su timovi koji sigurno imaju veci budzet od nas:

        Spanija:
        Real
        Barca
        Baskonia
        Valencia
        Unicaja
        Tenerife
        Gran Canaria

        Rusija:
        CSKA
        Khimki
        Zenit
        Lokomotiv
        Unics
        Nizhny

        Turska:
        Fener
        Efes
        Besiktas
        Galata
        Dacka
        Banvit

        Nemacka:
        Bamberg
        Bayern

        Litvanija:
        Zalgiris

        Italija:
        Armani
        Cantu

        Izrael:
        Maccabi
        Hapoel

        Francuska:
        Asvel
        Monaco
        Limoges
        Strasbourg

        Ima tu gomila ekipa u Spaniji, Rusiji i drugim ligama koji su oko naseg budzeta. Ovi su sigurno ispred nas.

        Comment


        • Jovica je prosle sezone zadrzao iskljucivo Radonjic,koji je insisitirao na njegovom ostanku,zato je i potpisan onaj novi ugovor sa otkupnom klauzulom koja je budimo realni jako smesna.Ali da nije stavljena ta klauzula Jovic ni prosle sezone ne bi bio nas igrac.U nemacku je otisao iz vise razloga,prvo finansiski je imao najjacu ponudu,durgo zna se nemacka medicina je najbolja,plus Jovke ima problem sa engleskim a tamo je em trener nas em ceo strucni stab je nas tako da ce mu biti lakse da se privikne.Takodje mislim da ce u Bajernu imati mnogo vecu ulgou nego u Oliju ili odakle je vec imao ponude gde je veliko pitanje koliko bi minuta dobio.

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Mi nismo dobili neke velike pare za Jovica. Vece pare su bile recimo za Luku nego za Jovica (220.000 naspram 160.000). Jovic ponekad jeste hodajuci rizik, ali koliko sam shvatio radilo se o njegovim ravnim stopalima (ili tako nesto) sto je prouzrokovalo probleme sa ledjima. Ne znam, ako on dobija 800.000 godisnje u Minhenu, onda ok i neka je otisao. Ali ako nije toliko, onda smo ga trebali platiti, a ne sada traziti igrace koji su slicno skupi kao i on, a da li ce se uklopiti to samo Svevisnji zna.
            Sta da mu platimo, ko zna koliko covek plata nije primio i ti sad njemu na kraju sezone guras novi ugovor, mazes oci sa nekih 500-600k koje nece nikad dobiti.Ja ne znam sta vi zamisljate da smo mi mozda Barselona pa mozemo da dajemo velike ugovore kod nas ove sezone ne verujem da ce neki igrac da prebaci 400k sa sve bonusima.

            Comment


            • Inace vidim da je Alimpije izjavio da necemo imati vise od 3 stranca,sto znaci plej i centar ili plej i cetvorka(ili neki 4/5) .Ako zaista ne planiraju stranca i na 4 i na 5 onda bi voleo da se dovede stranac na 4 a Musli ako je moguce da se dovede na 5,posto domace centre sem njega ne znam koga mozemo dovesti.

              Comment


              • Alimpijevic za RTS izjavio da ste razmazeni.

                Comment


                • https://youtu.be/VTiO1tjfIUQ
                  DJ Cooper
                  Jedan od najboljih dodavaca u Evropskoj kosarci.
                  Posebno kada je pik igra u pitanju sto se da videti na klipu.
                  U celoj karijeri se isticao kao dobar asisten. I na Ohajo univerzitetu je uvek ima prosek oko 6, 7 as.
                  Kada nije bio draftovan 2013 ako se ne varam dolazi u Grcku i odmah te sezone biva najbolji asistent celog prvenstva.
                  Mnogo je menjao klubove. najgore je bilo koliko se secam u Panatenaikosu de se nije snasao. Kasnije u Jeniseju odlicna sezona itd.
                  Da ne pominjem proslu de je bio MVP prvenstva sa 13p, 11as, oko 5 skokova.
                  Vrlo brz na lopti, uz odlicnu kontrolu iste, agresivan u odbrani i ono sto ga pired asistencija prati celu karijeru odlican skakac za svoju poziciju.
                  Prosle sezone je sutirao za 2 oko 60%, za 3 oko 30%, bacanja 80%.
                  E sad najveca mana mu je losa selekcija suta i skromni procenti za 3 koji su ce celu karijeru kretali od 25 do 30% sa malim izuzetcima.
                  Primera radi. Prosle sezone je uzeo tacno duplo vise suteva za 3 oko 240 ukupno nego za 2.
                  I ti sutevi su obicno sa 7,8 metara.
                  Ukoliko bi to korigovao, poboljsao selekciju suta bio bi jos bolji igrac.
                  Ne znam za van igracke karakteristike ali u ovom trenutku smatram da bi bio odlicno resenje posto koliko cujem imam izlaz iz ugovora u slucaju EL ponude.

                  Comment


                  • Francuski klubovi ne igraju EL ni EC, Nizhny, Tenerife, imaju manji budžet, ima sigurno tu još klubova sa manjim budžetom od našeg. Čoviću sigurno nije u interesu da naduvava budžet, ako je rekao 20ti budžet to mi izgleda prilično realno.
                    Last edited by dekkard; 06-08-17, 12:36.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pizz svima. Dozvolite da se i moja malenkost zapjune ovde [emoji846] Nisam vas citao do sad, uopste, pripadam preletacima s b92, iako sam i tamo retko pisao. Nadam se uspesnoj saradnji i dobrom druzenju sa svima ☺

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nije baš tako, Čović je na jednoj od prethodnih KZŠ rekao da su ispred nas po finansijama 4 ili 5 timova iz EC, tako da smo mi oko 20-og mesta.
                        Mi imamo manji budzet od bar pola ec ekipa, ukljucujuci naravno sve el ekipe.

                        Comment


                        • Originally posted by cetka View Post
                          Zamolio bih moderaciju ovog foruma da na mesto moderatora (novopridošlih) pored Bogija i Kronosa, stavi i Twistera koji je malo kasnije stigao na foruma ali je znalac košarke i nepristrasan (bar ima preduslove) jer ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan. Mislim da Uini neće dolaziti a za Fendera (ko zna) i ako dođe neće se ljutiti. Očekujem da i ostali forumaši podrže Twistera za moda.
                          Hvala puno buraz, stalkujem vas odje i pisacu ako sto stignem no preko ljeta nema mnogo toga, al sam tu vazda na PM ili na twitter.Ali nemam ti vremena za modovanje pa ne zamjerite
                          Originally posted by Cold187um View Post
                          Twister latentni grobar
                          Ja i Kendrick smo sad BFFs

                          Comment


                          • U pobedi Juniorske reprezentacije protiv Hrvatske 82-66 na evropskom prvenstvu u Šopronu nase devojke Nevena Naumčev 14 poena,Ivana Katanić 12 poena,Mina Đorđević 9 poena, lepe vesti zaista.

                            Comment


                            • Jel ima negde da se pogleda gostovanje Alimpijevica na rts-u ?

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Sta da mu platimo, ko zna koliko covek plata nije primio i ti sad njemu na kraju sezone guras novi ugovor, mazes oci sa nekih 500-600k koje nece nikad dobiti.Ja ne znam sta vi zamisljate da smo mi mozda Barselona pa mozemo da dajemo velike ugovore kod nas ove sezone ne verujem da ce neki igrac da prebaci 400k sa sve bonusima.
                                Ne zamisljam nista i ne bih mu zamazivao oci nicim. Covic se busa sa tim da nikome nismo ostali duzni. Znam sta je receno oko financijske situacije i vidim da Covic tri-cetiri sedmice posle spominje 3-4 stranca koja ce da igraju kod nas. Samo konstatujem da ni Feldeine ni druga pojacanja koja ce doci nece biti jeftina. I njih cemo morati da platimo, a da li ce isporucivati ono sto nam treba, necemo saznati dok sezona ne poodmakne.

                                Comment

                                Working...
                                X