Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    Opis odgovara Stephesonu ex Olimpija,povezivan sa nama prosle sezone,ali bas bas sirov,a vec ima 29 godina,mada bih ja probao sa njim i ove sezone
    težak balvan, pa taj ni u Kini nije ništa odigrao ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Rodney View Post
      Au bre ljud, jel spavate vi bar nekad? Za koju one beše reprezentaciju igra Feldin? Jel oni imaju neka takmičenja ovo leto?
      Prelazni rok se radi u smenama.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Ogrij nas Bogi.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
          Kad se njega sjetim. Imao je kucanja u lice, ali bacanja nije mogao pogoditi.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
          To mu je baš veliki problem,a sad je već kasno da ih drqstično popravi

          Comment


          • Originally posted by Tesla/24 View Post
            Portoriko ja mislim
            Dominikanska republika

            Comment


            • Dobar dan forumasi,dosao je jos jedan novi clan
              Inace za onog pleja sto ste pisali da je igrao Nba finala izmedju 2015-2017,da nije rec o Kay Felderu?

              Comment


              • Ajde da iskopamo neke ideje

                Henry Sims moze da bude interesantno resenje. Mobilan, zilav, skocan, zna da igra u post-upu i ima mid range jumper. Imace malo frku sa individualnom odbranom 1-na-1 protiv krupnijih centara ali zato u timskoj odbrani i zoni moze da bude izuzetno zahvalan. Duge i brze ruke, stiti i obruc, moze da switchuje, dobro krade lopte. Cak moze i da spusti loptu na zemlju u tranziciji. Ima neke slicne karakteristike kao Udoh, naravno ne toliko dominantan u defanzivi. Uz to nije bas klinac i ima dobro NBA iskustvo gde je bio produktivan.

                Comment


                • Vreme je za novi ciklus, pa je sudbina udesila da to bude u kuci omiljenog kanala. Fini ljudi nas docekase i jedini apel na nase Jaka Blazic navijace je da pripaze na recnik jer ovde ima duplo vise dama nego pre, mozda i 4-5.

                  Comment


                  • Originally posted by Dropkick Murphys View Post
                    Doći će i Fender, samo da se naspava. Do rane zore jurio žemske. Uslov je da otvori novu temu : )
                    Ovde smo gusteri, morao bi Fender prvo da polozi zakletvu Inace, forum je skroz cool, nadam se i nasa nova kuca.

                    Comment


                    • Originally posted by vienna redstar View Post
                      Dominikanska republika
                      My bad

                      Comment


                      • Osnov plej-centar je kljuc svega.

                        Comment


                        • iskreno ja sam za Muslija. Naravno, ne kao prvog centra ali kao drugog sigurno. Nije to onaj isti mlakonja bez volje za zivotom kakvog ga znamo. Momak je ozbiljno napredovao u ACB i dobar dio sezone bio prvi centar u ligi sa indexima.

                          Comment


                          • Laza sa avatarom. Neverovatno

                            Comment


                            • Neki hajlajt prethodnih 50 stranica osim ovog "Pozdrav i od mene"? Je l bacio Bogi kakvu dimnu bombu?

                              Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Laza sa avatarom. Neverovatno
                                Naucio i ja kako to ide
                                I odma slika Gospodina DR

                                Comment

                                Working...
                                X