Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Decak iz vode View Post
    Sta je sa Ostinom? Jel u Kini, kako igra?

    Comment


    • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
      Zamisli mlad si, dobio si sancu da igras EL, pun energije, pun volje za dokazivanje .... Bice sve dobro, mic po mic.
      Rwd dobrodosao!

      Comment


      • Originally posted by Grunf View Post
        Zvezda započela novu sezonu

        Ekipa u sastavu: Petar Rakićević, Nikola Radičević, Aleksa Radanov, Ognjen Dobrić, Dejan Davidovac, Marko Kešelj, Nemanja Dangubić, Stefan Lazarević, Boriša Simanić, Stefan Janković, Nikola Jovanović, Dragan Apić i Milko Bjelica okupiće se i u ponedeljak na prvom zvaničnom treningu.
        Kad se Feldein priključuje ekipi?
        Last edited by Knipex; 05-08-17, 11:36.
        This is the beginning of your day
        Life is more intricate than it seems
        Always be yourself along the way
        Living through the spirit of your dreams

        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

        Comment


        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
          Musli je imao 2 odlicne sezone. Ne vjerujem da ide ispod 300k po sezoni. Za te pare mozemo naci NBDL Amera koji ima potencijal da bude x puta bolji od Muslija.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
          Ako za Milka možemo da damo 350,vala mozemo i za Muslija 300 ili 350k,a taj Amer iz NBDL,može da bude i x puta gori od Muslija,a naši ne verujem da su spremni da uzimaju još jednu mačku u džaku,s'obzirom da su to Jankovic i Jovanovic, i ja cu uvek pre biti za domaceg igraca ako je kvalitetan dovoljno za nas nego u tom slucaju nepotrebnog stranca,koji moze biti los za hemiju u ekipi

          Comment


          • pozdrav za RWD-a i brate bas si falio kako tamo tako i na tnjiteru

            Comment


            • Originally posted by Tesla/24 View Post
              Ako za Milka možemo da damo 350,vala mozemo i za Muslija 300 ili 350k,a taj Amer iz NBDL,može da bude i x puta gori od Muslija,a naši ne verujem da su spremni da uzimaju još jednu mačku u džaku,s'obzirom da su to Jankovic i Jovanovic, i ja cu uvek pre biti za domaceg igraca ako je kvalitetan dovoljno za nas nego u tom slucaju nepotrebnog stranca,koji moze biti los za hemiju u ekipi
              Naravno, ali mislim da nas Musli nece pojacati. Imamo vec mlitavosti pod kosem. U ovom momentu nam treba visokoskakac sa obimom ruke kao Pat Young ili ti "miCka" zvijer.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Au bre ljud, jel spavate vi bar nekad? Za koju one beše reprezentaciju igra Feldin? Jel oni imaju neka takmičenja ovo leto?

                Comment


                • Jbt, ne mogu da vjerujem da se ovde priziva Musli kao prva opcija na centru....kako god da on igrao u Unikahi taj tip igraca sto dalje od nas.

                  Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • 1470355_10202421011387179_1991789472_n.jpg
                    Tocak tka kako tocak zeli.

                    Comment


                    • Au, umori se od citanja.
                      Ako sam dobro razumeo gazdu u vezi Ristica on dolazi kod nas samo u slucaju da ne zabode neki NBA ugovor, sto je skoro nemoguce, a ako nekim slucajem zaluta tamo mi dobijamo klasicno obestecenje od 675k?

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                        Naravno, ali mislim da nas Musli nece pojacati. Imamo vec mlitavosti pod kosem. U ovom momentu nam treba visokoskakac sa obimom ruke kao Pat Young ili ti "miCka" zvijer.

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                        Opis odgovara Stephesonu ex Olimpija,povezivan sa nama prosle sezone,ali bas bas sirov,a vec ima 29 godina,mada bih ja probao sa njim i ove sezone

                        Comment


                        • Originally posted by Rodney View Post
                          Au bre ljud, jel spavate vi bar nekad? Za koju one beše reprezentaciju igra Feldin? Jel oni imaju neka takmičenja ovo leto?
                          Portoriko ja mislim

                          Comment


                          • Originally posted by Tesla/24 View Post
                            Opis odgovara Stephesonu ex Olimpija,povezivan sa nama prosle sezone,ali bas bas sirov,a vec ima 29 godina,mada bih ja probao sa njim i ove sezone
                            Kad se njega sjetim. Imao je kucanja u lice, ali bacanja nije mogao pogoditi.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Kako ste drustvo?

                              Comment


                              • Doći će i Fender, samo da se naspava. Do rane zore jurio žemske. Uslov je da otvori novu temu : )

                                Comment

                                Working...
                                X