Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce i da je izabrao bas Minhen jer je tu ona klinika pa da ga povremeno "opravljaju".

    Comment


    • Originally posted by Tesla/24 View Post
      Ako već imamo mogućnosti da uzmemo jednog Ročestija,ne razumem razlog zbog kog ga ne uzimamo,doneo bi iskustvo,ima osećaj za asistenciju,dosta dobar šut,dok bi na primer ovaj Goss bio mačka u džaku,mogao bi potencijalno dosta da nam donese,ali i oduzme i zato sam pre za nekog iskusnijeg koji ima iskustvo igranja u evropi
      Obradović mu nije ponudio novi ugovor, karijera mu je u konstantnom padu ... i to je to.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Knipex View Post
        Dva igraca istog tipa vec imamo u timu, Jankovic i Simanic. Jeste da je Daye trenutno bolji igrac od obojice ali ne vidim razlog zasto bi uzimali igraca na poziciji 4 koji igra samo licem prema kosu, obozava da pripali za 3 i u odbrani ne moze da sacuva nikoga.
        Ja bih lično najviše voleo Melli-like 4-ku, kad se pogledaju tendencije sve manje 4-ki ima post igru, igraju ili na prodor ili šut sa poludistance/distance. Odbrana se podrazumeva.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Čitam neke komentare i smiješno mi. Ne valja ovaj , onaj, pa jesmo li mi Real Madrid? Ovaj dobar napadač , ali loš defanzivac, onaj dobro gradi koš ali nije Durent u napadu, malo realnosti ljudi! Pa samo Real, Cska i Fener imaju finansijsku moć da uzimaju savršene igrače od glave do pete. I ja bih volio Rodrigeza, Printezisa i Ajona, ali oni su skupi koliko znam? Ne znam šta fali Ostinu Deju, lik je osvojio NBA, ima blizu 300 odigranih mečeva tamo, nama je u Istanbulu dao 24 koša, 29 mu je godina, nije mator. Daleko od toga da nema mana ali ljudi u ovom trenutku kad je deficit u evropskoj košarci sa visokim igračima legao bi nam savršeno, pod uslovom da nam je petica jak kao stijena.

          Comment


          • Daj Ostina Deja,Lesorta, DJ Coopera i zdravo.

            Comment


            • Pa nije bas istog tipa, ova dvojica su mladi jedan tek dosao u Evropu a Ostin Dej sa onim svojim mekim sutem i pokretljivoscu bi dobro legao. Dajte ljudi kao da smo mi Csk pa imamo kintu i reputaciju da nam sad ni Dej ni mladi Gos ne odgovaraju, sa njima dvojicom recimo smeo bi da se opkladim u jos jednu Aba titulu, a to je i glavni cilj. Tacno je da je Gos mlad i da je rizik dati mu kljuceve ekipe ali jbg tako se i postaje veliki igrac a Gos ima bolji osecaj za asistencije i igru od Wilijamsa recimo.

              Comment


              • Taj Cooper bi bio zanimljiv, ako bi se podredio timu, tj. da ne divlja i ne šutira iz nemogućih pozicija.

                Odličan je asistent i ima domet za NBA trojku, čak i veći, samo mu selekcija šuta nije najbolja, odatle i loši %.

                Comment


                • Originally posted by mikara92 View Post
                  Čitam neke komentare i smiješno mi. Ne valja ovaj , onaj, pa jesmo li mi Real Madrid? Ovaj dobar napadač , ali loš defanzivac, onaj dobro gradi koš ali nije Durent u napadu, malo realnosti ljudi! Pa samo Real, Cska i Fener imaju finansijsku moć da uzimaju savršene igrače od glave do pete. I ja bih volio Rodrigeza, Printezisa i Ajona, ali oni su skupi koliko znam? Ne znam šta fali Ostinu Deju, lik je osvojio NBA, ima blizu 300 odigranih mečeva tamo, nama je u Istanbulu dao 24 koša, 29 mu je godina, nije mator. Daleko od toga da nema mana ali ljudi u ovom trenutku kad je deficit u evropskoj košarci sa visokim igračima legao bi nam savršeno, pod uslovom da nam je petica jak kao stijena.
                  U metu pravo.

                  Comment


                  • Originally posted by Tesla/24 View Post
                    Ako već imamo mogućnosti da uzmemo jednog Ročestija,ne razumem razlog zbog kog ga ne uzimamo,doneo bi iskustvo,ima osećaj za asistenciju,dosta dobar šut,dok bi na primer ovaj Goss bio mačka u džaku,mogao bi potencijalno dosta da nam donese,ali i oduzme i zato sam pre za nekog iskusnijeg koji ima iskustvo igranja u evropi
                    Rocest nikako kod nas, pa i da igra za dzabe.Idealan tim za Rocestija je neki sasari ili tako neke ekipe.

                    Comment


                    • Toliko smo nerealni nekad, što se tiče finansija ljudi mi smo iza 40. mjesta u Evropi. Kao kad bi npr. Sautempton htio da dovede Ronalda, e tako i mi nekad lupamo gluposti.

                      Comment


                      • Originally posted by Tesla/24 View Post
                        Zna li neko od upućenijih da li je istina da nam je prvi pik za poziciju 4 Ostin Dej?
                        Ostin Dej je totalno nepotreban na ovaj tim, kao igraca ga gotivim, ali je teski "indijanac".
                        Jeste da je bolji od Jankovica, ali nama treba neko kao Keni Gabriel steta sto je u Pao, moj vlazan san jos iz Karsijake

                        Comment


                        • Pozdrav svim forumašima,

                          U moru novih forumaša, evo i mene kod Vas...

                          Comment


                          • Valjda struka zna šta im treba, a tu je i precednik da pripomogne
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Toliko smo nerealni nekad, što se tiče finansija ljudi mi smo iza 40. mjesta u Evropi. Kao kad bi npr. Sautempton htio da dovede Ronalda, e tako i mi nekad lupamo gluposti.
                              Nije baš tako, Čović je na jednoj od prethodnih KZŠ rekao da su ispred nas po finansijama 4 ili 5 timova iz EC, tako da smo mi oko 20-og mesta.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Bobi, Cirbes i Kuzmic imaju jednu zajednicku karakteristiku - svi su igrali sa Jovicem. Za to vreme su bili najdominantniji centri evrolige, a bez Jovica ispod proseka.
                                Jovic je postao ovo sto jeste prevashodno jer je prve sezone imao Markusa kao mentora ,a godinama kao mentore u reprezentaciji Tea i Markovica.

                                Od svakoga je uzeo po nesto ,jedino je maler sto je od Markovica pokupio i prosecan sut ,pa ga neretko brane na piku da idu ispod bloka.

                                Kod nas su centri uvek bili dominantne figure ,jer nam je igra bila preko njih . A tu je ipak malo vise do naseg sistema igre ,nego li do Jovica (mogli bi sva trojica da budu zahvalni Radonjicu ,jer upravo je on svojim nacinom i vidjenjem kako treba da igra Zvezda ,od njih napravio brutalne igrace)

                                Cirbes kada je otisao u Makabi ,kada nije igra bila prema njemu kao kod nas,bio je "statisticka greska" , Kuzmic u Panatinaikosu takodje ,ne verujem ni da ce sada u Realu da se promeni ta slika (mada bih voleo ,jer realno ima potencijala za tako nesto) ,ali Real igra previse brzu kosarku ,a Laso mi deluje da je doveo Kuzmica prevashodno zbog odbrane ,jer su na centru bili "slabi defanzivno" ..

                                Vidim pricate o Musliju ,pa ako se dovodi kao sto se prica "ubica na poziciji 4" ,ima logike da se dovede Musli ,jer tesko da on moze u ovom trenutku da trazi vise od 300k ,a da moze da pika evroligu ..ovako ga trazi Andora. A + domaci igrac ,a sledece sezone bi mogao i Ristic da se vrati (ako ne dobije neki NBA angazman) ,pa bi mogli da imamo skup nasih igraca u unutrasnjoj liniji i za sledecu sezonu tandem J&J ,Ristic i Musli ..

                                Originally posted by drakon1 View Post
                                Slazem se. Pitanje: ako sad vec navodno imamo para za skuplje igrace, zasto nismo zadrzali Jovica i povecali mu platu? S njim bi znali koga imamo i placamo. Koliko on dobija u Bayernu?
                                Ovo je Jovicu bila idealna prilika da zaradi ozbiljne novce ,a + ide u Minhen a tamo je medicina na vrhunskom nivou (a on je iskreno i "hodajuca povreda" ,a i napisao je @manny odlicno vidjenje Jovica) ,a upravo ta medicina mislim i da je bila presudna da ode u Bajern.

                                Comment

                                Working...
                                X