Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bacio atomsku pa nastala velika seoba
    ovo ti je bre veci prelazni rok nego sto je predsednik kluba napravio
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Osnov plej-centar je kljuc svega.
      Pulen- Sloter i da se pali masina

      Comment


      • Originally posted by abizolirni View Post
        iskreno ja sam za Muslija. Naravno, ne kao prvog centra ali kao drugog sigurno. Nije to onaj isti mlakonja bez volje za zivotom kakvog ga znamo. Momak je ozbiljno napredovao u ACB i dobar dio sezone bio prvi centar u ligi sa indexima.
        Kao drugi centar okej, ali nema potrebe razmisljanti kad imamo Bjelicu i ovog mladog Jovanovica (koji je jakojako zanimljiv materijal za obradu) Tako da on nema sta da se povezuje sa nama.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Bacio atomsku pa nastala velika seoba
          ovo ti je bre veci prelazni rok nego sto je predsednik kluba napravio
          Hahaha, Bogi je 1 od 2 ovog ljeta što se tiče uspješnosti prelaznih rokova.

          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Bobija trejduju u Hjuston, Hjuston ga šutne, Bobi u Zvezdu. To je zver.

            Comment


            • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
              Kao drugi centar okej, ali nema potrebe razmisljanti kad imamo Bjelicu i ovog mladog Jovanovica (koji je jakojako zanimljiv materijal za obradu) Tako da on nema sta da se povezuje sa nama.
              u pravu si. Tu bi se opet postavilo pitanje sta sa Borisom ( kojem treba dati vecu minutazu ), jer bi u tom slucaju Bjelica igrao vise na 4 sto iskreno mislim da i jeste njegova prirodna pozicija.

              Comment


              • Hoće li Bobi odigrati normalnu sezonu u NBA ili će im "samo" pokupiti keš? Nešto mi se čini da neće on videti mnogo igre tamo osim u garbage vremenu. Bojim se da i u reprezentaciji neće biti onaj kakvog smo ga gledali u KKCZ...

                Comment


                • Pulen, Slaughter i Ristic. Ja zadovoljan

                  Comment


                  • Originally posted by Rodney View Post
                    Hoće li Bobi odigrati normalnu sezonu u NBA ili će im "samo" pokupiti keš? Nešto mi se čini da neće on videti mnogo igre tamo osim u garbage vremenu. Bojim se da i u reprezentaciji neće biti onaj kakvog smo ga gledali u KKCZ...
                    Доминираће за репрезентацију. Калина исто рече да људи заборавише колико је доминантан и да ће то да покаже.

                    Comment


                    • Originally posted by Decak iz vode View Post
                      Pulen, Slaughter i Ristic. Ja zadovoljan
                      Rista igra jos jednu sezonu na Arizoni, tako da od njega ove godine nema nista.

                      Pullen je sigurno jedna od meta. Sto se tice Marcus Slaughtera on nema ugovor ali ce skoro i 33 godine u bulju. Proslo je vreme kad je on mogao u EL da bude efektivan na PF, pogotovu sto nema spolja sut i bacanja masi. Moze kao neka lazna petica eventualno da bude, ali i odbrana mu je malo popustila kroz godine. Mislim da mozemo bolje da spickamo pare.

                      Comment


                      • Originally posted by Decak iz vode View Post
                        Pulen, Slaughter i Ristic. Ja zadovoljan
                        Mislim da ipak trebamo traziti pass firist pleja, Pullen je okej igrac odlican napadac, ali nama treba drugaciji plejmejker.

                        Moramo shvatiti da nama treba PRVI centar ekipe, Sloter to u zivotu nije bio, on je neka 4 ne zna ni sam sta je, igrac za rotaciju, igrac zadatka, kao prvi igrac na 4 ili 5 smesan je.

                        Comment


                        • Ne treba ocekivati preteranu skupu opciju na kecu.. Bice slicna prica kao sa peticom, bar za sada sto se prica. Na 4ci je vec druga prica

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Доминираће за репрезентацију. Калина исто рече да људи заборавише колико је доминантан и да ће то да покаже.
                            Kada mu je Stan van Gundy pruzio priliku, Bobi je bio double double masina u zvarsnici NBA. Mnogo je jaci, brzi, napredovao. Nije blizu onog igraca koga se mi secamo iz Zvezde.

                            Comment


                            • Covic zajebo insajdere,objavice novog igraca prije nego sto ustanu

                              Comment


                              • Procitao bih ceo intervju sa gospodinom predsednikom kluba.Ako neko moze da postavi isti,bio bih veoma zahvalan.

                                Comment

                                Working...
                                X