Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madafaka73 View Post
    KKP je jedno 15 godina imao celu razvojnu ligu, uključujući i naš klub, dovodio koga je hteo i kako je hteo. Spominjati Zvezdu u tom kontekstu je baš maliciozno.
    Tebi fali nesto? Ti vidis sta si ti napisao I kakve kkp ima veze sa ovim sto sam ja napisao. Ako su oni radili to sto su radili, znaci normalno je da I mi radimo nesto slicno...

    To je sustina mog posta, mi smo zatrovani sa tim, da je to nama sad normalno...Stvarno smo nestvarni I tako u krug.... Ej al maliciozno hahaha...Neverovatno..Sta nije tacno konkretno, odgovara majko mila..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ti onda predlažeš šta ? Da Fmp može da igra samo Aba 2 ali da ne bude prvak i kls ali da se ne plasira u Super ligu jer jedino tako može da igra takmičenje koje ne igra kkcz.
      Mislio sam da te je neko već banovao zbog idiotske metafore sa Hitlerom ali pošto to nikom ne smeta ,ok .

      Comment


      • Originally posted by Geronimo View Post
        @stranci vs. domaci (stizem na vreme ko Marko na Kosovo, al nema veze...)
        Za ovu temu sam ja mozda Barkli, ali u dobroj meri kapiram i podrzavam razmisljanje uprave oko ove problematike...
        Naime, po mom misljenju Oli je prekinuo dominaciju Pao-a tek kada je napravio jacu osnovu domacih kosarkasa, odnosno kosarkasa koji ostaju duze vreme u klubu. Slicno vazi i za nas i za Partizan. Rocestiji, Vilijamsi, Feldini su tu za sezonu, dok su "domaci" tu za par godina. I koliko god da su ovi prvi dobri i tas na vagi u mnogo slucaja, ovi drugi su osnova za zdrav sistem koji ce "raditi" iz sezone u sezonu.
        Takodje, u slucaju nezrelih sistema, zelenih trenera i nedostatka love mogu se javiti problemi "crnackih sindikata". Bilo je i slucajeva da stranac spakuje kofere i bez "pa-pa" zbrise i ne vrati se. Srecom, mi u ovogodisnjem timu imamo strance koji su na zemlji i iskusnjaru Pera koji kad podviknu ni muvu ne mozes cuti. A i pobede su lek za sve, samo da ih bude sto vise.
        "Problem" kod stranca je i to sto moras barem koliko-toliko da ih redovno placas, dok sa gro domacih igraca se mozes dogovoriti da igraju na "dodjem".

        Sad, s obzirom na sve izreceno, totalno mi je jasna ideja uprave da ne zeli da jednu poziciju pokrije sa dva stranca. Medjutim, to je ideja, a ne "must", tako da dobrodosao Dilane i stremi ka Djenki!

        Takodje, nadam se da od Radicevica nisu u potpunosti dignute ruke, vec da ce biti jos nekog pokusaja ozivljavanja. Ugovor mu je jako "tezak" da ga posle par meseci bacimo u vodu, a nekog potencijala ipak ima u njemu (prevashodno mislim na igru sa loptom u piku i tranziciji, kao da bi mozda mogao biti opasniji na katu u postavi sa recimo Davidovcem i Feldinom)...
        Ajde i ja da odgovorim, tj. da ponovim ono sto sam vec napisao.
        Apsloutno je nebitno sa stanovista kluba da li je igrac Srbin, ili stranac ako kosta slicno i potpisuje se na isti broj godina. U tom slucaju je jedino merilo kvalitet (da li trenutni, ili njegova projekcija za godinu, dve, to je vec stvar kluba).
        To da je bolje imati Srbe je netacno. Niko ovde nije uspeo da nevede ni jedan razlog koji potkrepljuje tu tvrdnju. Mnogi uspesni klubovi imaju za osnovu strance, ali strance koji su skupi i koji posteno i dobro odradjuju svoje ugovore.
        Da mi imamo para, kao taj Oly koji si pomenuo, mogli smo ladno da ne pustimo Kuzmica, ali da mu damo 600k. Mogli smo da ne pustimo Jovica, ali da mu damo 800, Djenku za isto toliko, Guduru da ne pustimo uopste, ali da mu damo 500.
        Mogli smo da dovedemo i Stefana Markovica, ali da platimo 800 - 1m. Prakticno, mogli smo da dovedemo sve one koji navijaju za CZ, a igraju u Evropi, da smo imali pare (Neda, Kalina, Stime u nekoj najludjoj varijanti). Mogli smo i Luku Doncica, ali da mu damo nemam pojma koliko.
        Tako da ono, da imamo budzet za igrace ako sto se prica da ima Oly (oko 9-10m), mogli bi da sastavimo tim od navijaca CZ i da im dodamo par pristojnih stranaca..
        Jovic, Markovic, Nedovic, Guduric, Dzenkins, Lazic, Dangubic (OK, prica se da navija za KKP)
        , Kalinic, Simonovic, Kuzmic. To je 10 i kostaju godisnje, ajde da kazemo 6-7m. Dodas nekog extra centra i extra krilnog centra i juris na EL... Zaboravih Doncica
        Msm, ova moja fantaziranja i navodjenja ovih igraca su bez veze, ali su odgovor na to da je Oly napravio bazu domacih igraca. Mogao je on da napravi bazu bilo kojih igraca, jer su imali pare. U njihovom konkretnom slucaju, u tom trenutku je postojao jedn Spanulis koji je odlican igrac, Grk, a oni imali pare da ga plate.
        To bi bilo isto kao da je KKCZ dovela Tea, a ne da ga 'pusti' da ode u Oly pa u Moskvu...
        Tako da, ako KKCZ hoce da postize uspehe, ne sme da gleda pasos, vec kvalitet, cenu i duzinu ugovora. To su jedina tri parametra koja su bitna.
        Sto Manny rece - u cemu je razlika, cak i u mladjim kategorijama ako se dovede kvalitetan Senegalac, Nigerijac, Francuz, ili neko peti? Postaje nase dete, ako je to uopste bitno i uci se nasim vrednostima, ma sta to one bile (ako je uopste bitno).
        PS
        Feldin ima ugovor na dve godine.

        Comment


        • Zar nema na 3 feldin?

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ti onda predlažeš šta ? Da Fmp može da igra samo Aba 2 ali da ne bude prvak i kls ali da se ne plasira u Super ligu jer jedino tako može da igra takmičenje koje ne igra kkcz.
            Mislio sam da te je neko već banovao zbog idiotske metafore sa Hitlerom ali pošto to nikom ne smeta ,ok .
            Blago tebi. Ti si upravo glavni deo te metafore ...Poprilicno I ne razumes neke stvari ako mogu tako soft da se izrazim
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sto se tice FMP, nigde na svetu ne postoji tim, koji ima svoj drugi ili razvojni tim u istoj ligi...Vama to sad ne smeta,ali da to radi kkp mogu zamisliti upise...

              To je u fazonu dok mi varamo je ok, dok je tako, dobro je...

              Mi smo toliko nazadni ne napredni kao drustvo, da smo skroz usli u korupciju tako reci od rodjenja...Hitlera bi amnestirali kad bi doneo CZ ligu sampiona, ja sam u to prosto ubedjen..
              A šta je bio spoj Igokea-Partizan pre nekoliko godina?

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Zar nema na 3 feldin?
                Koliko se ja secam, dve... Tako se pisalo. Ono sto je sigurno je da nije samo na godinu kao Roch

                Comment


                • Kako li bi tek izgledalo u hard izrazu... Mogao bi na različite načine da ti odgovorim ali nema svrhe ,Ipak je ovo virtuelni svet ,prebogat svakakvim karakterima

                  Comment


                  • Ma što se FMP-a tiče tu nema previše mudrovanja, dokle god je stabilan ABA ligaš sramota bi bilo da neko odluči da ne igra to takmičenje. Mislim da se to neće ni desiti i ovo smanjenje koeficijenta će da pogodi Megu, ove godine igraju katastrofalno.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      A šta je bio spoj Igokea-Partizan pre nekoliko godina?
                      Dali sam ja napisao da je to bilo normalno? Borili smo se protiv toga, valjda..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Kako li bi tek izgledalo u hard izrazu... Mogao bi na različite načine da ti odgovorim ali nema svrhe ,Ipak je ovo virtuelni svet ,prebogat svakakvim karakterima
                        Slazem se
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Valjda plasman u našem prvenstvu odlučuje koja 3 igraju Abu sl sezone . Fmp , naravno da zalužuje zbog toga što je godina ozbiljan klub , osvajač Abe ,tim koji je dao toliko vrhunskih igrača da ih je teško i nabrojati

                          Apić i Lazarević u FMP-u . Jure četvrto mesto
                          http://basketballsphere.com/apic-i-l...zajmici-u-fmp/
                          Last edited by Samo Zvezda; 13-12-17, 16:47.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Tebi fali nesto? Ti vidis sta si ti napisao I kakve kkp ima veze sa ovim sto sam ja napisao. Ako su oni radili to sto su radili, znaci normalno je da I mi radimo nesto slicno...

                            To je sustina mog posta, mi smo zatrovani sa tim, da je to nama sad normalno...Stvarno smo nestvarni I tako u krug.... Ej al maliciozno hahaha...Neverovatno..Sta nije tacno konkretno, odgovara majko mila..
                            Mogao bi da prestaneš sa uvredljivim komentarima prema meni, bio sam tolerantan nekoliko puta, ovo ti je poslednja opomena.
                            Nikakve veze nema FMP-Zvezda sa onim što je radio KKP. Nikakve. To nije isto, nije ni slično. Ali uvek ima dušebrižnika koji pojma o životu nemaju, ali će iskoristiti svaku priliku da opljunu po Zvezdi, po njenom predsedniku, treneru ili nekom igraču. Tvoj post nije imao nikakve veze sa temom, iz dosade, želje da se nabija broj postova, malicioznosti ili nečeg petog si ga napisao, a ja sam ti replicirao. To što ti to ne možeš da shvatiš je samo tvoj problem. Nije prvi put da ne kapiraš, ne samo mene, već i druge forumaše, a nije ni poslednji.

                            Comment


                            • Nema potrebe za žustrim postovima, ako vam neko ne odgovara, izbegavajte njegov upis (moj ne možete).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Odlican je potez sto je Lazarevic zajedno sa Apricem na pozajmici u FMP-u.
                                Bice im od velike pomoci za 4. mesto. Lazarevic ce imati vremena da napreduje sto se suta tice,a za Apica se nadam da se vise nece vracati ovamo,jer teorije nema da nekad ima mesta u zvezdi.

                                Comment

                                Working...
                                X