Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=LosmiSK;2154680]Haha...pa ti si danas posao da je DR nezaposlen i da ce tako ostati...opustim te 20minuta i ti se opet koprcas...

    Cak je i NC jasno ko je originalna legenda i ko vadi kestenje iz vatre.

    Zaboravicemo ruznu proslost, ali moras se upristojiti..ipak pricas o novom treneru KKCZ...to je valjda klub za koji navijas?[/QUOTE]

    DA. to je klub za koji navijam bez obzira ko je trener i ko je predsednik.

    Kakav je haos u tvom mozgu sada, za ovaj klub navijas samo ako je DR trener ali kako kada je zli Covic eksponent Vucica i stalni gost rezimskih medija, trosilac tvojih i mojih para iz budzeta , i da li ce sada te iste Vuciceve pare biti prihvatljive ako ponovo zazvoni bankomat kod DR posle godinu dana paucine koja se skupljala. Ove pare sada ne smrde jel tako kada ih prima DR?

    U tome se razlikujemo, ja navijam za KKCZ sa i bez DR na klupi, dok kod tebe nije slucaj i prema tome
    #nismoisti i nikda necemo biti

    @samozvezda, hvala prijatelju, cekamo organizaciju jagnjetine , imamo dobrovoljca ovde koji ce da se snosi troskove, neka svrati kod mene na parking sipacu mu dizel da mu pokrijem troskove dolaska iz njegovog velegrada.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Kino Kolom izgleda kao desetobojac u finalu Olimpijskih igara u odnosu na NOka,
      U kakvom stanju moze biti igrac koji nije potrcao od Jula?
      Mislio sam za njegov problem sa srcem ili sta je vec bio problem letos. AKo je on zdrav, do februara ce biti kao pracka.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Mislio sam za njegov problem sa srcem ili sta je vec bio problem letos. AKo je on zdrav, do februara ce biti kao pracka.
        Prosao je nase testove i zvanicno je licenciran za sve lige, sto se tice stanja srca, to je reseno plus je dobio i odobrenje sa neke klinike iz USA gde radio testove gde su u potpis tog doktora sa tog instituta ne dovodi u pitanje, sto se kaze da nasi kardiolozi stoje mirno kada se spomene ime tog doktora.

        Fizicko stanje je svakako upitno, ali je potpisan na dve godine jer smatraju da ce tek sledece sezone biti ono sto je bio u ALBI, ali opet , on je bio zelja Obradovica.

        Sve je otvoreno ko ce ostati, ko ce ostati od domacih igraca. vidim da cuveni stric naseg prvotimca vec ima neprimerene komentare na racun DR< ali to nema veze, svi ugovori su minimalni i nema ko vise da se brine za nase finansije sa ovog foruma jer sada je srce na mestu i novci vise nisu problem.
        Last edited by Šarac; 24-12-20, 21:39.

        Comment


        • Sasi sve najbolje u nastavku karijere.
          Dobrodoslica Dejanu Radonjicu.

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • https://twitter.com/MiskoRaznatovic/...23196494426116

            I zvanicno ako ste uopste i sumnjali.

            Comment


            • @samozvezda, hvala prijatelju, cekamo organizaciju jagnjetine , imamo dobrovoljca ovde koji ce da se snosi troskove, neka svrati kod mene na parking sipacu mu dizel da mu pokrijem troskove dolaska iz njegovog velegrada.
              Moraćemo to brzo da organizujemo , inače ako prođe previše vremena , moraćemo ja i ti da branimo trenera kkcz od nezadovoljnih navijača

              Comment


              • Simanic out loan

                Simonovic in

                Rotacija


                Misljenja sam da je vrlo moguc ovaj scenario.

                Edit: Mislim na trampu s Megom.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Sve sto sam pisao za trenere u Zvezdi i daleko pre vase cuvene 2011g je ispapo tacno a klub je pre ili malo kasnije kao u slucaju playbook mastera reagovao slicno.

                  Nisam ja zaboravio Covica, samo sad mogu lakse da ga podnesem kad otvara kapiju a Radonja uteruje traktor.

                  Radonja od pravog Zvezdasa nikad nece cuti kritiku pa ni onih koji su rekli sko Sasa izgubi sve do kraja sezone ostati trener KKCZ a Radonja primati socijalnu pomoc od drzave.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Prosao je nase testove i zvanicno je licenciran za sve lige, sto se tice stanja srca, to je reseno plus je dobio i odobrenje sa neke klinike iz USA gde radio testove gde su u potpis tog doktora sa tog instituta ne dovodi u pitanje, sto se kaze da nasi kardiolozi stoje mirno kada se spomene ime tog doktora.

                    Fizicko stanje je svakako upitno, ali je potpisan na dve godine jer smatraju da ce tek sledece sezone biti ono sto je bio u ALBI, ali opet , on je bio zelja Obradovica.

                    Sve je otvoreno ko ce ostati, ko ce ostati od domacih igraca. vidim da cuveni stric naseg prvotimca vec ima neprimerene komentare na racun DR< ali to nema veze, svi ugovori su minimalni i nema ko vise da se brine za nase finansije sa ovog foruma jer sada je srce na mestu i novci vise nisu problem.
                    Zahvaljujem na info.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Sasi sve najbolje u nastavku karijere.
                      Dobrodoslica Dejanu Radonjicu.

                      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                      Docekao tvoj avatar da opet bude aktuelan posle 3 i po godine.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Docekao tvoj avatar da opet bude aktuelan posle 3 i po godine.
                        Samo vera i to je to[emoji16]

                        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Jedini trener koji nije imao "vetar u leđa" ... šteta , možda bi bilo drugačije .Srećno Sale


                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            .Oprostice mu Laki21 ruznu proslost..
                            Sve mu praštam, samo nek ne izlazi iz opanaka.

                            Originally posted by Šarac View Post
                            Da , dolaze jos dva igraca, sto znaci imacemo na spisku 19 igraca, a sa Rochestim to ce biti 20 ukupno

                            Mora da se svede na 14 do max 15 igraca na platnom spisku.

                            Koliko cemo " zaraditi'' na ovome koga to briga, LOSMI SK je ponovo navijac KKCZ i on ce sada da obrazlozi koliko je ovo dobar potez i uskoro ce da okaci zajednicku sliku Covica i Radonjica na avatar jer su ponovo to srca dva.

                            Ne bih me zacudilo da postane clan SNSa
                            Javlja mi se da bi jedan od ta dva mogao biti Monro. Već je radio sa Dejom. Izgleda da će dobiti nogu u Himkiju?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Sve mu praštam, samo nek ne izlazi iz opanaka.



                              Javlja mi se da bi jedan od ta dva mogao biti Monro. Već je radio sa Dejom. Izgleda da će dobiti nogu u Himkiju?
                              Ako imamo milion za njega eto ga

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Himki verovatno traži nekog ko će preuzeti ugovor, a s obzirom da će teško neko preuzeti kompletan, vrlo verovatno će se deliti obaveze prema igraču.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X