Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo sam Karaičiću preporučio pleja Đorđinjoa De Paula (197 1996) jednog od najvećih potencijala brazilske košarke. Nije me slušao, a dečko je ove sezone potpuno eksplodirao i dobio nadimak "Mr Triplo-Duplo". Ove sezone, prosečno 16.5 poena, 9 skokova i 7 asistencija, indek 27 po utakmici.

    Screenshot_20201222-200431_LinkedIn.jpg

    Comment


    • Kolom je uvek delovao da ima višak kilograma.

      Comment


      • Salo29, da se ne ljubimo.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Čekaj samo da se uigraju, zalaufaju i za'uhću.
          Last edited by L a z a r; 22-12-20, 19:29.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Jedno vreme je MJK bio uz Lojda najbolji i najkonstantniji pojedinac.
            On je pre svega veliki radnik, ne možeš očekivati od Kuridže da stalno bude na TOP nivou.
            Ima tu mnogo većih grešnika koji ne doprinose koliko bi trebalo.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Na žalost, ziva istina. Ali decembar je na izmaku, kakve su kretnje u napadu? Sta ce nam signali rukama ko se gsje kreće? Sta skupljamo u odbrani sa Riversa i Berona? Ko uopšte radi skauting? Mnooogo toga nije kako treba i sad kad sa distance pogledas mi smo ove pobjede ostvarili na sam kvalitet individualaca. Nisam zadovoljan klupiranjem Rita (zasluzeno) a MJK radi opasne gluposti u bonusu. Selekcija faulova? Kako dozvolis da ti lik preko face zakuca bez kontakta?
            Laki je prije spominjao blokove i to je katastrofa, zagradjivanje fuj... Generalno odnos prema igri je nekako povrsan nema one agresivnosti s početka.
            Nisam za smjenu ali neko mora reci da je posao los i da se malo smanji pritisak sa ovih koji minute dobijaju na kasiku a poveca na odgovorne!

            Comment


            • Ovo je isključivo (igra našeg ima) zasluga trenera, sve ste rekli i ako je opravdanja bilo početkom sezone - sada kada smo na polovini opravdanja nema. Odbrana nam je kriminalna i puca lako a u napadu se lopta sporo kreće i pravimo dečje gluposti.
              Večeras nije bilo dobrog pojedinca na terenu a ni pored. Večeras je Obradović (ako ima morala) sam sebi potpisao otkaz.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Do q.. a kad Kolom oseti pitu savijaču, još ispod sača.
                Ja mislim da smo angažovali najdebljeg profi košarkaša na svijet.

                Comment


                • Prva utakmica u EL bez Loyd-a, a skoro da kazemo odigrana i bez oba pleja posto je Hall imao "povratak" od 3 minuta i samo se nadam da nije opet nesto sa povredom posto bi stvarno bilo neozbiljno od strane kluba da se igrac "vraca" vec nekoliko puta, a fakticki nije spreman.

                  Colom igrao vise od njega, ocajna sekvenca u drugoj cetvrtini te nesto minuta u drugom poluvremenu sa onim WTF pogodkom za 2 i jednom trojkom.

                  Hall i Colom zajedno oko 13 minuta na terenu pa dolazimo do toga da smo mi zbog izostanka Loyd-a imali cak i kracu rotaciju spolja na ovoj utakmici nego sto je to bilo u zadnjih 4-5 utakmica (ili i vise) koliko smo vec odigrali bez Hall-a u EL gde smo vecinu izgubili ali bez "stoka" razlike.

                  Jedino sto preostaje da se nadamo da ce Loyd-a zdravlje posluziti kada bude najvaznije posto nas strucni stab ne sme "da rizikuje" sa nekim igracem iz Amerike koji bi mozda i mogao "da poludi" i donese/izmisli dodatne poene kad nam ne ide vec su ipak za "sigurne" varijante.

                  Ili mozda trenera "pocastiti" sa jos nekim igracem ako ne uspe nista smisleno u napadu da postavi (npr pick and roll sto je "must have" u kosarci), samo ne znam da li ce ostati slobodno mesto za prijavu ako/kad se registruje Nnoko posto ABA ima maksimum od 20 razlicitih igraca prijavljenih za sezonu

                  Comment


                  • Ne bih ja istrcavao sa otkazom, vrijeme sve ispravlja i ovo ce biti sve dobro samo mi zao sto sam očekivao znatno više ne u smislu rezultata vec prosto neke ideje. Ne bi meni bilo krivo da smo sve izgubili al da je bilo borbe, ovo izlazenje na teren i spustene ruke mi se gadi.

                    Comment


                    • Meni nisu problem porazi vec sto dovodimo dva kilavka, coveka koji nije igrao skoro godinu dana, privatnika, ludog i neiskoristenog Terija itd....Uskokovic je pokazao da moze....ne znam,nisam pametan. Po nekim ranijim upisima smo dosli do zakljucka da su timovi pre bili bolji, pa jesu bili timovi bolji to je defintivno....kao i trener...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Mnogo veci bedak od poraza je saznanje kako izgleda najnovije "pojacanje".

                        Zna li neko ko mu je menadjer?

                        Comment


                        • Nasa najveca tragedija je sto nam je Uskokovic najbolji plej u ofanzivnom smislu, najveca je pretnja i najlakse prodorom pravi prednost! Hall i Colom su mi jezivo nemocni sa tapkanjem ka aut liniji! Svaki pokusaj PnR se zavrsava preuzimanjem BILO kog centra i nikakvu prednost iz te situacije nismo u stanju da napravimo!

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Radonja vrati se. jednostavno samo reci da hoces u Zvezdu. Docice 2.000 momaka da govnjivim tojagama najure onog ko kaze da ne moze.
                            Imamo vec dva, Laza tri :-)

                            Sad bez Lojda mozemo izgubiti i od nesretnog Nedovica..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Imamo vec dva, Laza tri :-)

                              Sad bez Lojda mozemo izgubiti i od nesretnog Nedovica..
                              Sto tako o njemu?
                              Inace izvesno je da ce imati otvorenih suteva koliko hoce i on i ostali igraci Atinjana pa kako im krene sut.

                              Comment


                              • Sace, polako... samo da prvi krug bratije preuzme klub pa ce i da vam dovedu Radonju. To i on ceka.

                                Comment

                                Working...
                                X