Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Triple View Post
    Од куд сад у целој причи Јовић је л може неко да ми објасни?
    Čini mi se da je skoro dobio pedalu u Himkiju.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Jovic sa 25 nije mog’o d’iznese celu sezonu, a sad ce sa 30 da zari i pali. Odlican plej ali nema telo za el napore ocigledno.

      Bice interesantno videti kakvu ce ulogu sad imati Loyd. Walden je dusu dao za Radonjin sistem. Da ga je crt’o ne bi ga takvog nacrtao.
      Last edited by Storm; 24-12-20, 20:06.

      Comment


      • Potpisujem prethodni komentar. Ne bih želeo Jovića, jer ćemo ostati bez njega u najvažnijim utakmicama zbog zdravstvenog stanja.

        Mene zanima kako će DR da posloži ovu smesu što ga je zatekla. Kako će da trpi JOB-ovo izdrkavanje u napadu, a još više da li će ugasiti Uskokovića.

        Comment


        • Sa JOB-om ce biti kao sa Millerom. Dok ubacuje igras, vezes dva nerezonska poteza klupa. Nema tu filozofije. Svaki trener to radi, osim ako nije zaljubljen u igraca kao SO u JOB-a.
          Last edited by Storm; 24-12-20, 20:09.

          Comment


          • Очекујем печат Деја тек после купа кад буде иоле слободног простора за тренинг

            Comment


            • Zvanično:

              - KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je dana 24.12.2020. godine sporazumno raskinut ugovor sa prvim trenerom Sašom Obradovićem, kao i stručnim štabom prvog tima.

              KK Crvena zvezda ovom prilikom zahvaljuje se Saši Obradoviću na ogromnom trudu, radu i velikom profesionalizmu koji je pokazao tokom svog boravka u Crvenoj zvezdi i želi mu mnogo uspeha u daljem profesionalnom radu i karijeri.

              Klub se sa Sašom Obradovićem rastao u najboljim odnosima kako i priliči kada je u pitanju igračka legenda kluba i čovek koji je ostavio neizbrisiv trag u istoriji KK Crvena zvezda.

              O daljim koracima i imenovanju novog trenera klub će se naknadno oglasiti zvaničnim saopštenjem.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ako je skupio hrabrosti da okrene Dejov broj, moci ce i Raskovicev....to je win-win situacija...
                Druze, Nebojsa je morao da promeni tri telefona koliko su ga Misko i Dejan zvali letos i poslednjih mesec dana.

                Ajde uzivaj malo, zna se ko u KKCZ drzi daljinac a ko namesta antenu na krovu.

                Comment


                • Sarac, sta je sa Nnokom? Zna li se u kakvom je stanju?

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Druze, Nebojsa je morao da promeni tri telefona koliko su ga Misko i Dejan zvali letos i poslednjih mesec dana.

                    Ajde uzivaj malo, zna se ko u KKCZ drzi daljinac a ko namesta antenu na krovu.
                    Haha...pa ti si danas posao da je DR nezaposlen i da ce tako ostati...opustim te 20minuta i ti se opet koprcas...

                    Cak je i NC jasno ko je originalna legenda i ko vadi kestenje iz vatre.

                    Zaboravicemo ruznu proslost, ali moras se upristojiti..ipak pricas o novom treneru KKCZ...to je valjda klub za koji navijas?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Jovic Kolom

                      Loyd, Volden

                      Lazic legenda, Simonovic, Dobric

                      JOB, Deda, Kuridza

                      Nkoko, Kuzmic, Simonovic

                      Skroman sastav i ako je najeftiniji u EL,imali bi sanse da se posibamo sa svima redom, kljucno je dobiti PAO....Na Jovica svim silama.....za dugogodisnji ugovor...
                      Izuzetno skroman i jeftin tim.
                      Koji ste vi šampioni.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Meni je drago što je Lošmi konačno video da je naš budžet sirotinjski u odnosu na evroligaše.

                        E za ABA ligu nije i biće golema bruka ako Radonja ne uzme titulu.

                        Drugar Ivan imaće što se tiče Radonje pune ruke posla u vezi gifova.
                        Što reče "Ivan" , zna li se nešto o čoveku, nema ga duže vremena ovde.
                        Nadam se da je samo nešto" ljut "ili da nas" bojkotuje ".
                        Last edited by L a z a r; 24-12-20, 20:57.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Stojance odbanuj Dekkarda. Ziv nisam da cujem njegovo misljenje o ovoj trenerskoj rokadi. Evo banuj Losmija dok je Dekkard na postedi. Cisto zbog kosmicke pravde i ravnoteze.
                          Podržavam zahtev.

                          Comment


                          • I moj glas u prilog odmrzavanja Dekkarda.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sto se ovo pise na forumu....I Dejo a mozda i Jovic....bravo bravo....

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Sarac, sta je sa Nnokom? Zna li se u kakvom je stanju?
                                Kino Kolom izgleda kao desetobojac u finalu Olimpijskih igara u odnosu na NOka,
                                U kakvom stanju moze biti igrac koji nije potrcao od Jula?

                                Comment

                                Working...
                                X