Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nam glup trener, auu
    sigpic

    Comment


    • Svakako meni neverovatno da covek pravi faul..da je dao oba..sta njegova je pamet sut za tri poena? Stvarno je neverovatan Obradovic..neverovatan i sramotan u zadnje vreme..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Idiotske sudije.

        Najveća pljačka, nemoguće je bilo pobediti.

        Još smo i mi pomogli nekim svojim rešenjima.

        Posle ovakve pobede ja ne bih od sramote izlazio iz kuće.

        Smradovi.

        Comment


        • Javora dozivotno... Znaci kad nam bude dodeljen za sudjenje, jednostavno se ne pojaviti na teren.

          Comment


          • Al i Obradović i njegove odluke.

            Majmunčina Javor ispred nosa mu Spanulis igra nogom i ne svira loptu za nas.

            Odmah zatim Lojd dobije po licu i opet ništa.

            Comment


            • Nemam ništa ni igračima ni treneru da zamerim, ovo je bila oružana pljačka i to je jedini razlog poraza.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Mi imamo u dzepu nereseno a igramo akciju za dva ,3,4 sek pre kraja zjbite sudije ovo vise govori kaki stil nam se ugradio u zavrsnicama a nije sjajan
                sigpic

                Comment


                • Momcima naklon za htenja i borbenost.
                  Ovakav status ne bi imao klub da ima zaštitu države tj. matičnog saveza. Neko će reći fiba-uleb, da, ali velike su saradnje i ustupci između saveza. Tu je sva mudrost povlašenih(og) kluba i ostalih.
                  Definitivno u ovakvim okolnostima kada imaš limitiran tim što se kvaliteta tiče, puna hala dosta toga donosi i daje igračima, naročito utiče na ovu b..ru.
                  Last edited by L a z a r; 10-12-20, 20:24.

                  Comment


                  • Okrenuću prase kad se upokoji Damir Javor!

                    Comment


                    • Puce mi link na 8,6 sec do kraja, kod faula na Dzoniju. Jel moze neko da mi kaze sta se posle izdesavalo?? Jel pogodio bacanja i kako smo primili kos?

                      Comment


                      • A i Brajant nikako da ubode dva bacanja.

                        Nisam znao da ima toliki problem.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Puce mi link na 8,6 sec do kraja, kod faula na Dzoniju. Jel moze neko da mi kaze sta se posle izdesavalo?? Jel pogodio bacanja i kako smo primili kos?
                          Promašio je prvo bacanje, drugo pogodio.

                          Posle TO Printezis je poentirao sa 2+1.

                          Promašio je dodadtno bacanje a Lazić kasnije sa više od pola terena nije uspeo da pogodi.

                          Comment


                          • Protiv Buducnosti brani napad od 27 sekundi, a sad pravi faul na 7 sekundi. Nemas ti Obradovicu pojma. Jebem sam sebi mater sto sam te prizeljkivao pre Dejana Radonjica. Nisi da mu cipele cistis.

                            A Damir Javor kad umre pijem tri dana od srece. I idem organizovano da mu se poserem na grob.

                            Comment


                            • Ne znam šta vas čudi Javor. Suludo bi bilo da ste očekivali kako će vas Sloven gurati i biti na vašoj strani. Pa taj Javor je bio dežurna mušterija Vujoševića sa kim je vodio pravi pravcati rat.
                              Od Javora je bio pošteniji i bivši sudija Ljuca.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Problem je i inteligencija.

                                Kada vidiš onakvo suđenje, ne možeš da se ponašaš ko Lazić u poslednjih 7 sekundi.

                                Pa jebo ga ja nemoj da rizikuješ, zbog takvog poteza se odmah pravi višak na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X